Acherontia Styx

29. prosince 2015 v 16:39


Jméno: Acherontia Styx
Věk: 29
Schopnost: Regenerace
Sídlo: Bordel
Mutace: Agresor
Pozice v Barbose: Prostitutka
Roky v Barbose: 1
Rodina: x
Hráč: Sin

Vlastnosti:
SÍLA 8
RYCHLOST 8
ODOLNOST 4
INTELIGENCE 9
ŠTĚSTÍ 6
ŠIKOVNOST 6
MÍRA MUTACE 11

Popis vzhledu:
Černé husté vlasy a obočí, plné a široké rty a téměř bezbarvé oči. Podle toho si ji ale nejspíš nezapamatujete. Na první pohled si spíše všimnete jejího pohledu než samotných očí, které ovšem hned následují. Není vyloženě slídivý, dalo by se říct, že je pronikavý. A možná trošku děsivý, ačkoliv o to nijak zvlášť neusiluje. Prakticky se nemračí. Ne že by to neuměla, ale nechce.

Je spíše podprůměrně vysoká, okolo 160 cm, ale to kompenzuje sílou a rychlostí. Má poměrně ráda sport, pomáhá jí porážet vztek, proto má poměrně svalnaté tělo. Ovšem že by byla schopná přeprat medvěda, to asi zase ne. Váha se pohybuje od 55 do 60 kg.

Záda má celá pokrytá tenkými dlouhými jizvami. Navzájem se různě kříží. Nejsou to všechny její jizvy, další má na kolenech, na zápěstích, kotnících a ve výstřihu. Jedna výrazná se táhne od ucha přes krk až k hrdlu. Zároveň prošla mutací s rubíny, které obdivuje a dříve jich pár nosila. Kvůli tomu má hřbet pravé ruky, na pár místech dekolt a ušní boltce pokryté drobnými oddělenými šupinkami rubínu.

Popis povahy:
Milá a inteligentní. Dobře, na druhý pohled možná nevypadá až tak mile, spíše lehce odtažitě až vysloveně chladně. S tím se ale nedá nic dělat. Obvykle vypadá zamyšleně a jakoby hloubala nad nějakým obrovským problémem. Rozhodně nepůsobí hloupě, ale ani jako génius, její inteligence však spočívá v něčem úplně jiném, než byste řekli. I přes chladnost vzbuzuje pocit důvěry a bezpečí. Nikdy jí nevadilo být vrbou, proč by taky mělo, dozvěděla se spoustu zajímavých věcí. Když si potřebujete o něčem promluvit, ona je ta pravá. Řekne vám to, co chcete slyšet, vyslechne vás a uklidní. Navíc si umí hlídat výraz, takže ji nemůžete přistihnout, že by se snad tvářila otráveně nebo nazlobeně.

Ke spoustě problémů přistupuje apaticky a lhostejně, jako kdyby na nich ani nezáleželo. Nezáleží jí na maličkostech, naučila se, že není třeba je tolik řešit. Kor, když se před pár lety svět skoro úplně zhroutil. Snaží se soustředit na důležitější věci. Třeba přežití. A to se snaží nějakým způsobem předat i těm, co za ní přijdou a chtějí si popovídat.

Jenže jsou věci a lidi, kteří ji rozzuří. Lepší se jí v tomto případě klidit raději z cesty. Ne že by kolem sebe mlátila rukama, to by jí k ničemu nebylo. Ani nekřičí, tedy většinou. Ona sedí či stojí a kouká. Probodává pohledem a mluví tiše. Ticho před bouřkou. Pokud jste ještě neutekli, pořád máte šanci, než nečekaně vybouchne a hodí po vás první věcí, která jí přijde pod ruku.
Jejím až zlozvykem je prohrabávání a upravování si vlasů. Třeba si zničehonic začne zaplétat cop a ani o tom neví. Je to jeden z dalších způsobů, jak se podvědomě uklidňuje. Není to o přehnaném lpění na vlasech, jenom si na to navykla a nemůže se toho zbavit. Často ji také můžete přistihnout, jak si nehty přejíždí lehce přes prsty, jako kdyby se snažila pročesávat i je. Nechává si nehty dlouhé, upravuje je dle možností zuby či čímkoliv, co se k ní dostane. K laku se pochopitelně nedostane. Během přemýšlení má tendenci si mnout šupinky rubínu na pravé ruce. Když s ní mluvíte, připravte se na to, že se vám bude dívat do očí naprosto minimálně. Spíše bude bloudit pohledem po okolí a po vašem těle.

Historie:
Její minulost nebyla ani trochu fajn. Samé problémy a problémy, které jen tak někoho nepotkají. Udělala za svou minulostí tlustou čáru. Nemluví o ní, pouze využívá zkušeností, které získala.

Inventář:
Zbraně:
Skautský nůž (100)
Pouta (150)
Mírně tupý vystřelovací nůž (300)

Ostatní:
Zapalovač (30)
Kvalitní batoh z černé vepřovice (900)
PETka o objemu 1 litr (10)
Latexové kondomy 3 ks (150)

Oblečení:
Courovité oblečení - korezet, negliže, podvazky (2000)
Krátká bunda s kožešinou (600)
Koženkové šněrovací kozačky na vysokém podpadku (1000)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 4
Boj s chladnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 2

Speciální dovednosti:
Lock picking - začátečník (pouze nové jednodušší typy zámků)

Slabiny:
Trpí migrénami

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Italština

Jméno člověka na fotce:
Irina Vorotyntseva

Facebook na hráče (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama