Alice Tegnér

31. prosince 2015 v 16:01
Jméno: Alice Tegnér
Věk: 22
Schopnost: Nespavost
Sídlo: Pokoje nováčků
Mutace: Individuální
Pozice v Barbose: Nováček
Roky v Barbose: x
Rodina: x
Hráč: Dawiha

Vlastnosti:
SÍLA 6
RYCHLOST 8
ODOLNOST 7
INTELIGENCE 9
ŠTĚSTÍ 7
ŠIKOVNOST 7
MÍRA MUTACE 6

Popis vzhledu:
Alice je drobná dívka, která měří 165 cm. Má sportovní postavu. Když jí potkáte, hned si všimnete jejího rozzářeného úsměvu. Usmívá se skoro pořád, jako by jí nic netrápilo. Má husté vlnité vlasy hnědé barvy. Její oči připomínají barvou bouřkové mraky. Její pleť je světlá a pokryta spoustou drobných jizviček. Přes levé předloktí se jí táhne jizva od drápů nějakého zvířete.

Popis povahy:
Už na první pohled je sympatická. S nikým se nebojí dát do řeči a rychle si dokáže získat přízeň ostatních. Strašně ráda poznává nové lidi. I když je velmi společenská, raději dělá věci sama. Snad nikdy jí neuvidíte smutnou. Její velkou vášní je příroda, už od dětství v ní žila, a tak je pro ní něco jako domov. Nikde se necítí bezpečněji. Někdy se naštve jen kvůli nevinné poznámce a jindy, by jí nevadilo, kdyby jste jí zmlátili do krve. Ale když už jí někdo rozruší tak většinou začne všechny ignorovat. Často jí můžete vidět jak klečí na zemi a klacíkem maluje různé obrazce.

Historie:
Žila ve střídavé péči. Bylo to pro ní těžké. Její otec bydlel ve Švédsku a matka se odstěhovala do Velké Británie. Otec byl bývalý voják. Byl trochu paranoidní a bál se, že přijde válka. Jeho dům byl skoro jako pevnost. A proto, když zasáhlo ozáření, Alice byla vcelku v bezpečí. Když se vzpamatovala, zjistila, že její otec zmizel. Nechtěla vědět, co se s ním stalo. Pár let zůstala sama v otcově domě. Jednoho dne se, ale rozhodla, že musí něco udělat. Přes notebook, který našla v pracovně a byl jako zázrakem nabitý, se pokoušela poslat někomu zprávu. Po asi třech měsících, když už si byla jistá, že její volání o pomoc nikdo nevyslyšel, se objevila skupina mužů. Odvezli jí z domu a podrobili testům. Poté jí poslali do Barbosy.

Inventář:
Vrhací nože 2ks (800)
Skautský nůž (100)
Baterka na tři nužkové baterie (100)
Obyčejný batoh (150)
Petka na vodu, 1l (10)
3 kg vepřového masa (300)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 2
Boj s pistolemi: 1
Boj s chladnými zbraněmi: 3
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
x

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Švédština

Jméno člověka na fotce:
Rebecca Breeds

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama