Arthur "Art" Blane

24. prosince 2015 v 13:33 |  Postava hráče

Jméno: Arthur "Art" Blane
Přezdívky: Upír, Statečný kovář
Věk: 35
Schopnost: Nespavost
Sídlo: Kovárna
Mutace: Vyrovnaný gentleman
Pozice v Barbose: Kovář
Roky v Barbose: 1
Rodina: x
Hráč: ArtBlane34

Vlastnosti:
SÍLA 7
RYCHLOST 7
ODOLNOST 9
INTELIGENCE 8
ŠTĚSTÍ 7
ŠIKOVNOST 8
MÍRA MUTACE 11

Popis postavy:
Postava je vysoká 185 cm, štíhlá s nezvykle světlou pletí. Na první pohled se nezdá přátelsky. Chová se odtažitě, chvílemi až vystrašeně, zelené oči neustále bloudí ze strany na stranu očekávajíce nebezpečí. Když zrovna nemá ruce za zády, přejíždí prsty levé ruky po nachové jizvě na pravé tváři. Má velmi rudá ústa, což je zřejmě způsobeno neumírňujícím pramínkem krve způsobeném neustálým zarývání zubů do spodního rtu. Postava je oděna do stejně uhlově černé barvy jako jsou její vlasy.

Historie:
Arthur Blane se narodil v roce 1996. Byl vychován v dětském domově. Nebyl velmi oblíbený mezi spolužáky ve škole, což vedlo k jeho uzavřenosti do sebe a částečné nedůvěře k okolní společnosti. Celou věčnost ležel zahloubaný do knih, zbožňujíce žánr krimi. Toužil se stát spisovatelem, ale protože brzy pochopil, že by ho takové povolání zřejmě neuživilo, změnil částečně názor. Psát chtěl, a proto se začal věnovat novinařině.

V 26ti letech (rok 2022) si proti sobě poštval tajnou vládní policii, o jejichž činech psal do novin. Pronásledování touto organizací v něm vzbudilo neutichající paranoiu a později se to odrazilo v jeho Nespavosti. Posléze byl uvězněn a během technického boomu poslán na nucené práce do dolů, čímž se ho sice vláda zbavila, ale zároveň mu poskytla slušnou šanci na přežití a nepříliš strašlivou mutaci během jaderného konfliktu. Od spolupracovníků/spoluvězňů si vysloužil přezdívku "Art" (z angl. umění), neboť v jakékoli volné chvíli psal deník a příběhy z dolů, které doplňoval podivnými kresbami a mapami, díky čemuž zůstával, narozdíl od mnoha ostatních, při smyslech.

Z důvodu mnoha let v dolech, strachu, hladovění a zejména tajemné křídově bílé horniny, která se zde těžila, se jeho barva pleti změnila v mrtvolně bledou. V dolech přišel k mnoha zraněním, ne vždy pracovním. Typickým a nejviditelnějším příkladem je jeho hluboká nachová jizva na pravé tváři, kterou utržil poté, co se jeden z jeho spoluvězňů stal nepříčetným a začal se ohánět každým nástrojem, který měl po ruce.

Po stabilizaci vedení opustilo pracovní tábor a nechalo vězně napospas živlům, utichající radioaktivitě a hladomoru. Pár přeživších jedinců, včetně Arta, bylo nalezeno výpravou vojáků z pevnosti. Ti se rozhodli většinu popravit, aby snížili riziko, které tito jedinci představovali pro schovance pevnosti. Art vyvázl díky svým poznámkám a deníkům, o kterých se kapitán oddílu domníval, že by mohly být užitečné, ale bez Arta nerozluštitelné. A tak se Art dostal roku 2030 do pevnosti.

Inventář:
Zbraně:
Starý železný tomahawk s dřevěnou rukojetí (1200)
Skautský nůž (100)
Bumerang (200)
Dřevěný luk (1000)


Jídlo a drogy:
4 balíčky hroznového cukru (á 25)

Oblečení:
Kvalitní šedá flisová mikina na zip (800)
černé vojenské boty (4000)
Černé kalhoty (400)
Bílá košile (500)
Šedé pracovní tričko (150)
Hnědé pracovní manžestráky (300)
Černý podzimní kabát se stojáčkem (1500)

Nářadí:
Malé kleštičky (450)
Probíjecí deska (450)
Ostrý vlček (450)

Ostatní:
Baterka na dynamo (400)
Motouz (40)
Kapesní zrcátko s rukojetí (70)
PETka o objemu 1 litr (10)
Vojenská krosna 40l (2000)
odřený školní batoh s jedním utrženým uchem (50)
provázek 3m, (20)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 1
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi (pouze sniperka): 1

Speciální dovednosti:
Orientace na mapě a terénu
Základní jednoduchá kovařina

Slabiny:
perzekuční paranoia

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Španělština

Jméno člověka na fotce:
Benjamin Walker

Kontakt na hráče na Facebooku (odkaz)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama