Drobek

31. prosince 2015 v 13:49

Jméno: Steve Cline, říká se mu Drobek
Věk: 29
Titul: IT technik
Schopnost: neznámá
Sídlo: Telekomunikační místnost

Popis vzhledu:
Drobek je paradoxně velmi tlustý, 172 cm vysoký, typický nerd. Má delší světle hnědé vlasy, které jsou dost často mastné a už se mu docela dělají kouty. Neholí se, protože mu to přijde zbytečné. Vousy mu na tváři rostou v komických měkkých trsech. V telekomunikační místnosti má palandu, takže tam i bydlí a prakticky z ní nevychází, jen do koupelny. Jí taky tam a má tam proto správný bordel, všude špinavé talíře, obaly od jídla. Uklízí si tam jedině, když už na něj vyloženě šerif zařve.

Další informace:
Drobek má na starosti komunikaci s novými už elektrifikovanými pevnostmi. Taky má za úkol hlídat kamerový systém tábora, jelikož kamery nenahrávají, pouze přenášejí obraz. Denně tráví několik hodin tím, že se snaží najít radiovým signálem další známky života. Taky má za úkol každé odpoledne ve 4 hodiny poslouchat královské vysílání a zapisovat to důležité. Můžete za ním občas skočit a vysílání si poslechnout, a nebo se dívat, jak ve volném čase hraje hry na starém nintendu, které kdosi někde našel a přinesl mu ho.

Drobek není moc společenská osoba. Na příchozí lidi je slušný a snaží se jim vyhovět, ale nejraději je sám zavřený ve svém doupěti. Z narážek na svou postavu si nic nedělá. Buď na ně nereaguje, a nebo člověka, který si z něj dělá srandu pošle do patřičných mezí slovníkem, kterému nebude rozumět nikdo jiný než on. Celkově jeho humor je takový podivný a rozumí mu jen zasvěcení. Jeho nejlepší kámoš je jakýsi Hypocris, ajťák z jiné oblasti, se kterým si píše.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama