Herní akce

9. prosince 2015 v 19:31
Pokud svou postavu přihlásíte na akci, udělejte si na ní také čas. Vaší povinností je postovat minimálně jednou za den. Respektive, jste-li na řadě, na váš post se čeká jen 24 hodin. Jinak jste přeskočeni a vaší postavě se může stát cokoliv.

Budou i tzv. rychlé akce, u kterých bude dopředu řečeno, od kdy, do kdy budou trvat. Pokud se přihlásíte, musíte hrát. Př.: Shání se posel na doručení dopisu 12. 12. 2016 od 15:00 asi do 17:00, pokud víte, že nemáte čas, nehlaste se. U takovéto rychlé akce se předpokládá, že je hráč dostupný víceméně celou dobu.

Malé, ale o něco větší akce mohou trvat pár dní. Př. od 12. 12. 2016 do 14. 12. 2016 - u takovéto akce bychom byli rádi, kdybyste byli schopni postovat třeba třikrát denně, ať se akce hýbe.

Pokud se někdo přihlásí a hrát nebude, postava za to dostane postih (Například zranění postavy), pokud by toto dělal nějaký hráč častěji, bude potrestaný hráč.

Pokud si nejste jistí, jestli vaše dostupnost bude stačit - napište to k přihlášce vaší postavy a my vám dáme vědět.
Když budete vědět, že se delší dobu nedostanete k internetu (dovolená, tábor, nemoc), dejte nám vědět. Pro případ, že by se dělo něco velkého jako je třeba útok na pevnost, vaší postavu schováme a nemusí bojovat.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama