Nabídka pracovních míst v Barbose

27. prosince 2015 v 12:52

Saigon II shání gigola/prostitutku

Účelem této práce bude odehrávat sex s klienty a vyzvídat od nich informace, které se případně můžou použít na dalších misích. Vaše postava se přestěhuje a bude mít sídlo přímo v bordelu Saigonu II. Primárně budete hrát tam. Ve volném čase se bude vaše postava zdržovat v hospodě a pomáhat Rolandě za barem. Na službách se s vámi lidé domluví přes váš facebook, a nebo si své místo budete pravidelně alespoň jednou denně kontrolovat. Za každý odehraný sex v návštěvní knize (napište komentář pod článek Bordel, kdy a s kým to bylo) dostanete od svých zákazníků odměnu do inventáře, kterou si můžete buď nechat, a nebo vyměnit u žida.
Rolanda připisuje: "Je to práce jako každá jiná, ale ne každý je pro ní stvořený.

Pomocní dělník

Viktor Annar Gunnarsson shání pohuňka, který by mu pomohl konečně dostavit palisádu. Je to ve vašem zájmu. Díry v hradbách jsou nebezpečné a pokud tam bude stát palisáda, hlídka může být najednou zvolňená a mohli byste se na spodním nádvoří zdržovat i v noci.

Hlídka

Ano, klasický obligátní voják. 6x týdně 6 hodinová směna. Náplní vaší práce bude postávání u hradeb, hraní karet se svými kolegy a nedovolení nikomu, aby do Barbosy vlezl. Práce je to tupá, nudná, ubíjející. Pokud není útok...pokud je, pravděpodobně je po vás, protože jste v první linii. Budeme kontrolovat, jestli vojáka hrajete. Nemusíte nutně psát posty k hradbám, že jste tam postávali. Budeme si ve vašich postech všímat takových drobností, jakože napíšete, že jste se na tu hlídku chystali, odešli jste, vrátili jste se a podobně. To stačí.

Rybář

Sháníme někoho, kdo umí lovit ryby. Klasické maso už všem leze krkem a týpos, co ryby lovil, zemřel před několika měsíci na spálu. Jste placení paušálně podle toho, jak uvidímě aktivitu ve vaší běžné hře, stejně jako u hlídky.

Sklář

Dívili byste se, ale opravdu skláře potřebujeme. Rozbitého skla máme 3 prdele, ale nikdo to neumí dát dokupy. Jste placení od zakázky stejně jako ošetřovatel a nebo kovář.

Elektrikář

Na spálu zemřel i člověk, který se nám staral o naší elektrickou síť. Z toho důvodu jsou v pevnosti občas výpadky proudu. Je nutné najít člověka, který rozumí vysokému napětí a postaral by se nám o to, aby vše fungovalo. Opět budeme práci hodnotit a odměnu dávat dle klasických postů ("Vrátil jsem se z elektrárny, kde jsem byl tolik a tolik dlouho..." a podobně).

Krom toho pochopitelně sháníme ještě další pracanty, jako kuchaře, sládky, lidi na pole, můžete si vybrat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama