Pokoje v budově

21. prosince 2015 v 11:07

V prvním patře Hlavní budovy se nachází pokoje nováčků a "starších" členů pevnosti (2. patro). Většinou jsou to malé útulné místnosti s dvěma postelemi, malým stolem, židlí a nějakou skříní. Pokud chcete, můžete se z nich později přestěhovat do většího pokoje v Hlavní budově, ale pořád myslete na to, že se místnosti nachází na chladném hradě. Čím větší místnost, tím menší teplota v ní bude. V každém pokoji si musíte zatopit sami, všude jsou malá kamna. Nebo si můžete postavit, a nebo si nechat postavit obydlí na Horním nádvoří, ale na to nějakou dobu nebudete mít materiál ani nářadí.

Prozatimní rozložení nováčků v pokojích (1. patro):
1) Aihara Chie + Shayleen James (stará kamna, jedna společná postel, kamenná podlaha, malá skříň, stůl, 1 židle, dveře bez zámku či západky, závěs v okně)
2) Emilia Laura Micheli + Maria Cressen (stará kamna, 1 samostatná postel a 1 matrace na zemi, dřevěná podlaha, prošlapaný koberec, malá skříň, stůl, 1 židle, dveře bez zámku či západky, závěs v okně)
3) Ma'iq Lhář + Matteo Blackrose (stará kamna, dvě postele sražené k sobě - není místo je rozesunout, dřevěná podlaha, poličky, stůl, 1 židle, dveře bez zámku či západky, závěs v okně)
4) John Vavrushka + Simon Rakoczy (stará kamna, dvě samostatné postele, kamenná podlaha, dvě skříňky, stůl, 1 židle, zamykatelné dveře na klíč - je pouze jeden, závěs v okně)
5) Fábián "Pan" Šutrhází + Mat (stará kamna, dvě samostatné postele, kamenná podlaha, poličky, stůl, 1 židle, dveře zavíratelné jen zevnitř na petlici, závěs v okně)
6) Deamon + Randal Clark (stará kamna, dvě samostatné postele, dřevěná podlaha, velká skříň, stůl, 2 židle, dveře zavíratelné jen zevnitř na petlici, závěs v okně)
7) Graham Eliott + Josef Sadrian (stará kamna, dvě postele sražené k sobě - není místo je rozesunout, dřevěná podlaha, skříňka, stůl, 1 štokrle, dveře zavíratelné pouze zevnitř na petlici, závěs v okně)
8) Caleb Sanchez + Eric Potter (stará kamna, palanda, prošlapaný koberec, menší skříň, stůl, 2 židle, dveře zavíratelné zevnitř na zástrčku, závěs v okně)
9) Chiara Bianchi + Nataniel Sanchez (stará kamna, palanda, dřevěná podlaha, menší skříň, stůl, 2 židle, dveře zamykatelné klíčem - je pouze jeden, závěs v okně)
10) Kurt Bauer + Troy Maria Blackrose (stará kamna, palanda, dřevěná podlaha, menší skříň, stůl, 1 židle, dveře zavíratelné pouze zevnitř na petlici, závěs v okně)

Hrát v pokojích nováčků


Noclehárna - místnost na patře nováčků, kde není nic. Sem musí jít bydlet ti, kteří se včas neodstěhovali z pokojů nováčků a jejich místo je potřeba. Bydlí zde: Hwa-hye Laila, Leo, Melissa Mallidias, Patrícia De La Rosa

Hrát v noclehárně


Samostatné pokoje (2. patro):
1) Malkolm Själslig a Seisme Durandt
2) Temprente Leroy
3) Lori Vert
4) Joachim Jimenez

Kancelář a ložnice tajemníka - Spiridon Nezarenko + Maya Allayí

Horní Ložnice - Lori Vert

Pánský salónek - Malkolm Själslig a Seisme Durandt

Hrát v pokoji Temprente Leroy

Hrát v pokoji Joachima Jimeneze

Ložnice Francoise Orleánského, vévody z Valois - Leila Reed

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama