Pravidla pro hráče 2. část

7. prosince 2015 v 18:11
I když víme, že člověka štve, že mu někdo jde po postavě, nemůžete tomu bránit za každou cenu. Když se tvá postava setká s jinou, najdi si jí a přečti si její vzhled, ať na něj můžeš reagovat, stejně tak si přečti povahu a podřiď se tomu.
Např.: Má-li postava napsáno, že téměř každého na první pohled okouzlí, tak tě prostě okouzlí, pokud tvá vlastní postava nemá v profilu, že je proti takovým týpkům imunní nebo, že na první pohled vidí v lidech jen to špatná atd.
Takhle pokračuj celou hru.

SLEDOVÁNÍ: Chcete někoho sledovat nebo někdo sleduje vás. Opět záleží na vašich a jeho zkušenostech. I když budete psát, že se schováváte ve stínu, tak vás druhý může snadno odhalit, protože je v tom prostě dobrý nebo má skvělý sluch. Sleduješ-li někoho ty a víš, že jsi fakt špička, pod post do závorek napiš třeba: (Neměl bys ho odhalit, vážně to nedělá poprvé) NEBO (Asi na něj časem přijdeš, ale myslím, že ne hned).

Nehádejte se s ostatními hráči a rozhodně je neurážejte, pokud máte s někým problém nebo si myslíte, že porušuje pravidla nebo si tím nejste jistí, napište adminům. My vás rozsoudíme.

Hráč může vlastnit více postav, (maximálně 5), ale prosíme, zvaž, jestli na to máš čas a taky kapacitu. Každá postava by měla být jiná a hlavně důvěryhodná, tak ať ti to jde.
Pokud vlastníš více postav, nikdo ti nebrání, aby se spolu potkávaly a hrály spolu. Spíš je to nuda, ale bránit ti nebudeme. Jen mysli na to, že si tvé postavy nesmí vzájemně hrát do karet. Musíš brát každou individuálně. Stejně tak mezi nimi můžeš vytvořit příbuzenský vztah.

V MÍSTNOSTI JSOU JINÉ POSTAVY: Vejdeš-li do místnosti, kde hrají jiné postavy, reaguj na ně tak, jak by bylo přirozené. Pokud se nacházíte na obrovském nádvoří, a ti dva se hádají, je možné, že je slyšíš, pokud ale mluví tiše a ty jsi na druhém konci nádvoří, prostě zaznamenáš, že tam ti dva jsou a dál si jich nevšímáš a můžeš hrát. Pokud ale přijdeš k nim, pak počkej na jejich reakce.
Když se potkáte na malém místě jako je třeba pokoj, pak musíš reagovat ty na ně a ony na tebe.

ZAMČENÉ DVEŘE: Jste li s postavou v soukromém pokoji nebo kdekoliv jinde, kde jste se zamkli, dejte na začátek každého postu, že hrajete za zamčenými dveřmi. Pak vás nikdo nemůže rušit.
Pokud by se ti náhodou stalo, že jsi vešel někam, kde je zamčeno, logicky tam nemůžeš hrát taky, tak přesuňte hru jinam.

JAZYK: V Barbose se sešli lidé ze všech koutů světa, takže každý má jiný mateřský jazyk. Téměř všude na světě se nyní mluví poválečnou angličtinou, ale je jasné, že ne každý umí všechno, přesto anglicky mluvil alespoň trochu každý. Proto si uvědomte, že vaše postava nemůže rozumět každému (jazyky, které ovládá, si vybíráte při vzniky postavy). Pokud spolu postavy nemluví poválečnou angličtinou, tak na začátek postu musíte napsat jazyk, kterým hovoří (Japonština:...), pak vám přirozeně rozumí jen lidé, kteří ten jazyk také ovládají.

Nebojte se, celá hra je v češtine, jde jen o malé zpestření.

Posty postav se musí pravidelně střídat. Čím více postav hraje dohromady, tím je to složitější a kruh je větší, ale je POVINNOST každého počkat, až na něj přijde řada. Doporučujeme každou hru ukončit, ale povinnost to není. Ale hraju-li s hráčem a nevím, kdy se zas sejdeme, je dobré odvést postavu do ložnice nebo někam, kde bude sama, abys jí mohl hned při příští příležitosti vzít a hrát s ní a nemusel čekat, až se s tebou někdo rozloučí. Ale nutné to rozhodně není. Je to jen na vás.

ŽÁDNÁ POSTAVA NESMÍ BÝT NA VÍCE MÍSTECH NAJEDNOU. Myslete reálně, čas sice běží zrychleně nebo zpomaleně tak, jak se vám pro hru hodí, ale s jednou postavou můžete hrát jen na jednom místě.

Poslední věc: NAŠE HRA JE NEVHODNÁ PRO DĚTI DO 15 LET!

Další pravidla: pravidla pro hráče 1. část, smrt postavy, posty, pravidla pro postavy, systém bodů, herní akce, zbraně, bestiář
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama