Rolanda Bogza

18. prosince 2015 v 9:12

Jméno: Rolanda Bogza
Věk: neznámý, ale více než 35
Titul: Majitelka podniku Saigon II, hospody spojené s bordelem
Schopnost: Nespavost
Sídlo: Saigon II

Popis vzhledu:
Rolanda Bogza pochází z Rumunska a taky na to dost vypadá. Je vysoká 165 cm, má havraní vlasy, tmavé oči a snědou kůži. Neví se, kolik jí je přesně let, jen se ví, že už má několik děcek, z toho, některé už jsou dospělé. Přesto vypadá na svůj věk celkem dobře.

Popis povahy:
Pokud jste muž můžete si s ní koupit noc za předmět v minimální hodnotě 8000. Pokud hrajete za chlapce mladšího než 18 let, bude vás to stát jen 1000. Na konci takové noci, kdy vás Rolanda naprosto sexuálně zničí na další týden, vám dá vždycky něco naoplátku. Nikdy se dopředu neví, co to bude. Jestli kvalitní zbraň, láhev té nejlepší whisky, kus zbroje a nebo drogy.

Taky si s ní můžete dát páku a pokud máte Sílu větší než 15 a nebo schopnost Znásobená síla, tak jí porazíte a dá vám odměnu.

U Rolandy také začíná každá investigativní mise, protože jako hospodská a majitelka všech prostitutek v pevnosti ví pochopitelně věci, které další lidé vůbec netuší. Navíc trpí nespavostí, takže jí najdete za barem prakticky 24 hodin denně.

Rolanda je ženská správně od rány, chlípná a sprostá.

Původní Saigon stál na nádvoří a byl ze dřeva a plechu, ale během útoku na pevnost byl omylem vypálen. Rolanda nechala tomu chudákovi useknout pravou ruku a otevřela si nový podnik ve sklepeních hlavní budouvy, který pojmenovala Saigon II.

Další informace:
V Saigonu II si můžete zajít na dobré jídlo, které vaří dobrácký hypermutant Elvis. Elvis je silně ozářený a proto už spíše připomína gorilu než člověka. Občas najdete v obědu chlup, ale jinak vaří výborně. Často ho najdete chodit po různých místnostech Saigonu II v zásteře a se síťkou na vlasy. Elvis taky v Saigonu funguje jako vyhazovač, takže se skutečně nemá smysl s ním pouštět do styku. Jinak je to ale hodná a laskavá bytost, která mluví v jednoduchých větách.

Rolanda taky pálí vlastní schnaps z lesních bylin. Největší zabiják je asi její 60% křenovka. Krom toho tam má ještě různá ovocná vína, po jejichž větším vypití vám svítí druhý den modře moč.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama