Saigon II

21. prosince 2015 v 13:56

Saigon II je jedná hospoda, kam si můžete zajít. Nachází se ve spodních patrech Hlavní budovy. Vede jí Rolanda Bogza, prsatá bordelmamá z Rumunska. Původní Saigon stál na Horním nádvoří. Během útoku na pevnost, ho omylem jeden z obyvatelů Barbosy podpálil. Rolanda poté nechala tomu chudákovi, co to ani neměl v úmyslu, useknout ruku. Poté si vybudovala novou hospodu, kterou pojmenovala jednoduše Saigon II. Každý kus nábytku je tam jiný. Najdete tam starožitná křesla, ale i moderní zařízení. Je to také jediné místo kromě Telekomunikační místnosti, která je 24 hodin denně elektrifikována.
Spodní část Saigonu je hospoda spojená s restaurací. Vaří v ní svá výborná jídla dobrácký hypermutant Elvis. Když máte štěstí, najdete v jídle méně než 10 chlupů, ale přesto se s jeho jídly nedá žádné srovnat. Mezi jeho speciality patří tatarák z prasokrava, nadívané pouštní kuře lesními brambory a nebo svíčková s losa.
Kromě jídla se zde můžete taky ožrat jako dobytek. Rolanda si pálí vlastní chlast. Největší zabiják je její 60% křenovka. Dále pak má různá ovocná vína, po kterých vám svítí modře moč, whisky z lesních brambor a nebo její nefiltrované pivo. Každá várka chutná jinak. Některá je polotmavá, jiná světlá, někdy 10°, jindy klidně 15°. Někdy voní po medu, jindy po uzeném sladu.
Druhá část Saigonu II je bordel, kde si můžete koupit noc s jednou ze 4 prostitutek. Kromě toho si můžete koupit i přímo Rolandu, ale musíte za to prodat věc nebo věci v dostatečné hodnotě, které jí dáte na oplátku. Rolanda je za barem v Saigonu II prakticky 24 hodin denně. Většinou prostě jen nosí pití, hraje s chlapama kostky a nebo leští sklenice. Pokud s ní chcete ale hrát (třeba s ní chcete mít sex a nebo si s ní chcete dát páku, případně budete potřebovat něco vyšetřit), napište nám externí zprávu na facebook Brokenguns. Abyste si mohli dát sex s obyčejnou prostitutkou a nebo si prostě zajít na jídlo, na to vypravěče nepotřebujete. Prostě to odehrajte sami, jako byste za sex normálně zaplatili a jako by vás normálně obsloužili.

Hrát v hospodě

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama