Viktor Annar Gunnarsson

18. prosince 2015 v 19:45 |  Postava hráče

Jméno: Viktor Annar Gunnarsson
Věk: 27
Schopnost: Teplokrevnost, odolnost na radiaci
Sídlo: Statek
Mutace: Normální týpek
Pozice v Barbose: dočasně mimo pevnost - shání stavební materiál
Roky v Barbose: 3
Rodina: Mikael Mara (syn), Sif (adoptivní dcera), Zoya Evans (sestra), Ava Fox (přítelkyně)
Hráč: Raven

Vlastnosti:
SÍLA 10
RYCHLOST 6
ODOLNOST 9
INTELIGENCE 8
ŠTĚSTÍ 6
ŠIKOVNOST 9
MÍRA MUTACE 9

Popis vzhledu:
Viktor Annar Gunnarsson má typické vikingské rysy. Má dlouhé světlé vlasy a jakoby zamračené tmavě šedé oči. Obočí má tmavší než vlasy a velmi husté a nosí plnovous. Jeho nos je rovný a dlouhý s širokým kořenem, takže by nemohl nosit brýle, ani kdyby moc chtěl. Z toho důvodu se při velkém světle hodně mračí, takže vypadá negativně, i když takový není. Je vysoký 183 cm a je to typický strongman. Má silné ruce a těžiště v půlce těla. Svaly na rukou a prsou, jelikož hodně maká, a trochu pupek, protože má rád pivo a dobré jídlo. Na dlaních má plno mozolů a ruce má plné malých jizev z práce. Na pravé straně krku má jizvu táhnoucí se přes rameno a hruď od napadnutí Xanteřinou pumou. Je teplokrevný, proto mu téměř nikdy není zima. Z toho důvodu ho klidně potkáte v zimě chodit po venku jen v triku, zatímco ostatní už neví, co si mají přivléct. Na blonďáka je docela hodně chlupatý, i když se neřadí vyloženě mezi nějaké opice. Rozhodně to není žádný manekýn, ale pořádný kus chlapa. kvalitní kožené boty s vyztuženou špičkou a pevnou podrážkou, které nosí v zimě v létě.

Popis povahy:
Viktor může působit jako flegmatik, ale jinak je to panovačný despota, který nesnese nespravedlnost a velice rychle se nasere. Pokud to nechcete schytat, je dobré se mu klidit z cesty, protože hází věcma a rozbíjí nebohé předměty okolo sebe. Viktor má těžké problémy se za něco omluvit, ale když je mu něco fakt líto, tak to poznáte, i když to neřekne. Taky je to majetnický žárlivec a láme ruce i za to, že se někdo vilným okem podívá směrem, kterým by se eventuálně mohla o 50 metrů dál nacházet jeho ženská.
Viktor trpí bipolární poruchou osobnosti. Na jednu stranu se chová velmi slušně, přátelsky a vesele, na druhou stranu je to neskutečný asociál, který má vyloženou hrůzu z toho, že by měl s někým cokoliv řešit. Často propadá totálním splínům a nikdo si s ním neví rady.

Historie:
Viktor se narodil na Islandu v jednom z nejsevernějších měst Siglufjörður. Po základní škole pracoval jako konstruktér dřevostaveb. V 18 letech mu zemřela nevlastní matka a jeho otec se ve stesku o rok později uchlastal, proto se Viktor vydal hledat do Ameriky biologickou matku, která měla žít v jedné vojenské oblasti poblíž New Orleans.

Matka o něj ale nijak zvlášť neprojevila zájem, ale zjistil, že má ještě poloviční sestru Zoyu Evans. Sezdali, že mají hodně společného a z toho důvodu Viktor přesvědčil vedení oblasti, aby mu dovolili k nim narukovat. Krom toho ještě ve vojenském táboře potkal o rok mladší Xanteru Maru, se kterou se zpřátelili a později sblížili.

Xanteru i Viktora velice deprimoval způsob vedení vojenského tábora a jelikož se začínalo schylovat k válce, začínalo jim být jasné, že více než na počty vojáků bude tohle válka na jaderné zbraně. Proto se rozhodli, že utečou a někde se chovají a vzali s sebou i Viktorovu sestru Zoyu. Útěk ale komplikoval fakt, že Xantera byla ve 3. měsíci těhotenství.

Odjeli lodí z Ameriky a plánovali dojet do Ruska. Ve Francii je ale zasáhla válka v plné palbě, takže už na další cestu neměli čas a navíc měla Xantera brzy rodit z toho důvodu se schovali v krytech, které se tvořily tam. Válka byla krátká s jen několika tisícům lidí se povedlo schovat a z toho důvodu Viktora, ze kterého se mezitím v čerstvých 20 letech stal otec, považují poměrně za šťastlivce. On sam to vidí negativně jako všechno. Má velký problém se z věcí skutečně radovat.

Po zvolení krále o 3 roky později se začali lidé pomalu trousit ven z krytů, protože měli pocit, že už je bezpečno, ale radiace byla ještě na některých místech velmi vysoká, proto rychle umírali. Viktor si tehdy prosadil svou a donutil rodinu zůstat v krytu ještě další 2 roky, což způsobilo jednu z největších hádek, které s Xanterou měli.

V roce 2027 se rozešli. Svého malého syna Mikaela nechali u Viktorovy sestry Zoyi a každý zvlášť se přihlásili na misi o vyčištění hradu na severním pobřeží Francie, budoucí Barbosy. Až poté zjistili, že oba tuhle pouť musí absolvovat s tím druhým. Po úspěšném dobytí pevnosti v ní už zůstali jako členové posádky, která jí má udržet, znova se dali dohromady a poslali pro Zoyu a jejich syna.

Viktor a Xantera se rozešli celkem 5x, ale pokaždé jim to dlouho nevydrželo, protože velice rychle zjistili, že bez sebe nejsou schopni fungovat. Nicméně v červnu roku 2031 se rozešli nadobro a Viktor se z domu, který pro svou rodinu postavil, odstěhoval.

Časem se dal dokupy s Rakušankou Avou Fox, se kterou teď žijí v novém domě, který postavil v celkem na jeho poměry harmnickém stavu. Při nejmeším doma nemají takovou Itálii, jako měli s Xanterou.

Viktor nefunguje jako voják, nebaví ho to a takovými lidmi dokonce pohrdá. Za začátcích založení Barbosy býval v radě, ale nakonec toho nechal, protože mu vadilo, že po něm chtějí, aby se nějak rozhodoval. Uplatňuje své zkušenosti a talent ve stavařině. Byl ten hlavní člověk, který pomohl předělat Barbosu do jakžtakž obyvatelného stavu a ten, kdo pomáha budovat veškeré další budovy mimo hlavní hradní.


Inventář:
Zbraně:
Elektrický bič na baterky (2000)
armádní nůž (1000)
neprůstřelná vesta (4000)
Kvalitní ocelový armádní nůž (1200)

Stavařské náčiní:
Kvalitní tesařské kladivo (2000)
Ruční vrtačka (4500)
Hoblík (350)
Dvojmužná pila (800)
Pila (500)
Další drobné stavitelské nářadí (2000)

Jídlo a drogy:
láhev předválečné whisky (1000)

Oblečení:
Nové černé glady 10 dírek (4000)
Prodřené rifle (120)
Černé rifle (500)
Bílé potrhané tričko s dlouhým rukávem (150)
Černé triko s pirátským motivem (250)
Staré černé triko s nápisem Left4dead (150)
Staré černé triko s fotkou kapely Amon Amarth (150)
Černé triko s nápisem Kilbjorn (250)
Vojenské kraťasy (750)
Černé kraťasy (250)
Černá flisová mikina na zip (250)
Rozpraskaná kožená bunda (1000)

Ostatní:
Španělská kytara (4000)
hra Zakázaný ostrov (500)
Nafukovací matrace 120x200cm (5000)
Didgeridoo (1000)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 10
Boj s pistolemi: 1
Boj s chladnými zbraněmi: 9
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 5

Speciální dovednosti:
Umí postavit relativně cokoliv a vymyslet různé mechanismy prakticky na koleni

Slabina:
Hemofobie
Decidofobie
Bipolární porucha osobnosti

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Islandština
Základy němčiny

Jméno člověka na fotce:
Lasse Matberg

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama