Vytvoř si postavu

7. prosince 2015 v 17:26
Tato hra je nevhodná pro osoby mladší 18 let. Odesláním žádosti o postavu (ať už na mail, do komentáře nebo na FB) prohlašujete, že jste si vědomi, že je hra nevhdná pro mladistvé, že může obsahovat sexuální či násilná témata, která jsou osobám mladším 15 let nepřístupna. Rovněž odesláním žádosti povrzujete, že jste starší 15 let a jste si vědomi rizik s tím spojených.

Přihlášení k postavě musí obsahovat toto:

Jméno postavy: (Někteří přišli do pevnosti se zatajenou minulostí a říkají si přezdívkou nebo jenom křestním jménem.)
Věk: (Věk dávej více než 15. Mladší postavy povolujeme jen zkušeným hráčům, kteří dokáží, že umí skutečně hrát. Zároveň mysli na fakt, že 16letá školačka prostě věrně čtyřicetiletého chlapa se zkušnostmi neodehraje.)
Schopnost: (Pokud na ní pochopitelně má postava nárok! Nezapomeň, že míru mutace musí mít 6 a více. Navíc, když si dáte jenom 6, schopnost se u vaší postavy teprve čerstvě objevila. Ještě si na ní zvyká, neumí jí ovládat a nechápe, co se s ní děje.)
Mutace: (buď název mutace a nebo, pokud si body rozhodíte podle sebe, tak napiště "individuál")
Pozice v Barbose: (Hlavně si vymysli, čím by byla schopná do pevnosti přispět. Jestli nic nebude umět a bude jen chodit od místa k místu bez cíle a práce, tak moc oblíbená nebude. Podle jejích předchozích zkušností jí přidělíme práci)
Rodina: (pokud se s jiným hráčem domluvíte, že si třeba vytvoříte sourozence, manželé, rodiče a nebo něco podobného, tak sem napište jméno té druhé postavy)
Hráč: (tvá přezdívka, pod kterou tě budeme znát)


Vlastnosti:
SÍLA: x
RYCHLOST: x
ODOLNOST: x
INTELIGENCE: x
ŠTĚSTÍ: x
ŠIKOVNOST: x
MÍRA MUTACE: x
Nezapomeň, že součet všech bodů musí dávat 50!

(Za všechny akce, kterých se postavy zúčastní, získávají body. Podle náročnosti akce od 1 bodu až - po tolik, kolik určí admini.

Tyto body se automaticky připisují k vašim schopnostem podle typu mise. Třeba investigativní bude rozvíjet inteligenci, bojová sílu a podobně.
Výjimečně můžete získat body, u kterých si sami rozhodnete, kam je připsat.

Body k mutaci jsou vám připisovány automaticky. Každé 3 měsíce (reálného času) se připíše 1 bod, po dosežení 6 bodů dojde u postavy k další mutaci. Mutační body můžete získat i konzumací radioaktivních potravin a mnoha dalšími způsoby.)

Když postava dosáhne 18 bodů mutace, stává sterilní (nemůže mít děti)
Při dosažení 18 bodů mutace začne mít postava psychickou poruchu (na jejím přesném znění se musíte domluvit s adminy)


Popis vzhledu:
(Nepopisuj nám jen to, co vidíme na fotce, ale i to, co na ní není. Například výšku, váhu, má-li tvá postava jizvy atd. Zároveň mysli na to, že když si vybereš třeba mutaci Normální týpek, a postava je ženská, tak to musí být kulturistka, vysoká alespoň 2 metry, nejlépe bývalá wrestlingová zápasnice v kleci. Průměr síly u ženy je 5, u muže 8. S touhle silou bude člověk vypadat běžně. Pokud si dáš jako ženská sílu 7, už by se měla pravidelně věnovat sportu, těžké práci a nebo by měla být přirozeně urostlejší. Také mysli na to, že postava mohla projít malými mutacemi, které způsobí splynutí s nějakým kovem, minerálem nebo řasou a může dát tvé postavě netradiční zbarvení - ať už kůže, vlasů, nehtů…)

Popis povahy:
(Ten se zakládá na mutaci, musí s ní souhlasit, ale jinak si postavu vyšperkuj, jak chceš. Napiš například, jak se chová k lidem, ke zvířatům, k dětem… co má a nemá ráda. Co jí naštve a co potěší. Jak se vyrovnává se ztrátou rodiny, jak zvládá autority, jestli je spíš individualista nebo týmový hráč, má ochranitelské pudy nebo si jede sama na sebe atd. Sexuální orientace se nezveřejňuje, tu si nech jako trumf. Aby to bylo jako v životě, povaha tvé postavy zůstane později skrytá. Budeš jí vědět akorát ty a administrátoři hry. Jediné, co bude vidět je to, co jde poznat na první pohled. Takže sepiš povahu na dvakrát. V jedné napiš to, že je třeba usměvavá a sympatická na pohled a v druhé části, kterou nikdo nebude kromě nás znát, bude to, že je to sociopat, který rád trápí ženské. Při vytváření postavy si pro sebe promyslete i drobnosti jako jsou gesta, která postava běžně používá, jakým stylem mluví, jestli nějaká slova užívá často atd. - postavy jsou pak snáze uvěřitelnější a lépe se s nimi ostatním hraje. Taky jak ve skutečném světě - NEMUSÍTE HRÁT ZA DOBRÁKY. Klidně si vytvořte toho největšího hajzla, co bude celou Barbosu rozesírat jak plíseň. Úchyláka, který bude na holky odhalovat kabát, kleptomana, nymfomanku, která bude svádět kompletně každého v táboře (od šerifky počínaje, až po chlupatého hypermutanta v Saigonu II konče). Buďte trochu kreativní. Ovšem myslete na to, že ačkoliv se to zdá jednoduché, hrát za hajzla je dost těžké. Pokud mu kupříkladu dáte do vlastností, že je pychopat, myslete na to, že máme v pevnosti pár erudovaných lidí, kteří hrají za psychology a velice rychle vaši postavu rozloží na atomy a najdou v chorobě, kterou své postavě zvolíte, díry. Zároveň první postava nového hráče nemůže mít domácí zvíře. Můžete si během hry o nějaké požádat a my vám ho možná povolíme, ale zase myslete na to, že jsme pevnost a ne zoologická.
Netvořte si Mary Sue - dokonalou postavu, která ve svých 17 letech zvládla mistrovky boj s katanou, zná nazpaměť Platóna, může se přejídat bůčkem a nezloustne a ještě je krásná a všichni ji milují. Prosíme, uvědomte si, že nikdo nemůže být dokonalý a nemůže na sto procent ovládat všechno. Snažte se být realističtí, i když zmutovaní. Poslední věc je asi ta, že pokud dáte postavě, že něco umí, například je dobrá v chemii, měli byste i vy o tom tématu něco vědět a nebo alespoň umět dobře googlit. Už se nám stalo, že hráč, který měl postavu chemika šel za obchodníkem a zeptal se "dobrý den, máte tady na prodej nějaké chemikálie na výrobu léků?" Obchodník se mu chtě nechtě musel vysmát, protože postava nebyla schopná říct, co přesně chce a z čeho se ty léky skládají. Nebo hráč chtěl mermomocí postavu vysloužilého vojáka a vůbec neměl ponětí o tom, jak se taková zbraň rozkládá, nabíjí, čistí. Jak se v boji pohybovat. Nebo poslední případ za všechny: Jedna z postav chtěla mít dítě. Ale nedokázala vůbec odehrát těhotenství, základní starost o děti, dokonce ani nevěděla, co je pro dítě potřeba. Snažíme se hrát opravdu věrně a poctivě. Nedávejte své postavě oblast působení v něčem, v čem jste vy úplné lopaty. Opravdu si o věcech zjišťujte. Jinak budete za pitomce.)

Historie:
(Sem patří stručný popis jejího života, a jak se dostala do pevnosti. Zaroveň si vymysli, proč šla zrovna do Barbosy, přeci jen pevností je více. Taky sem zahrň i to, pokud tvá postava někdy zacházela se zbraněmi, případně s jakými, jestli umí ovládat nějaké stroje, používat mapy atd. Můžeš to udělat stejně jako u popisu povahy a rozdělit historii na 2 části, to co chceš, aby každý věděl a to, co bude odtajněno jen administrátorům hry.
Na základě těchto informací ti přidělíme body do zkušenosti s určitými zbraněmi nebo nářadím, se kterými budeš začínat.
Zároveň si můžeš třeba vymyslet, že tvoje postava mohla být do Barbosy poslána s nějakým úkolem. Třeba jako špeh z Královského města nebo protože odněkud jinud utekla.)

Inventář:
Zbraně:
(Sem si urči nějakou základní obyčejnou zbraň do začátku: nožík, tyčku, obušek, prak, zrezlou mačetu...spíš něco menšího, ať máš motivaci se ve hře snažit získat pořádnou zbraň, navíc ti kulomet stejně nepovolíme.)

Ostatní:
(Sepiš si pár věcí z běžného života 3-5, které u sebe postava má. Může to být batoh, cigarety, petka na vodu, termoska, zápisník, nějaká kniha, přívěšek, šitíčko...opravdu, fantazii se meze nekladou. Pokud si budete chtít vzít tašku s nářadím, myslete na to, že každý kousek v ní je za jednu věc.)

Oblečení:
(To v čem postavy přisly do pevnosti. Nemusíte popisovat spodní prádlo a ponožky. Teda pokud si vyloženě s sebou netahá vaše postava podvazky a korzet. Jestli máte nějaký batoh, můžete si naházet více věcí. Větišna oblečení bude už roztrhaná. Ledaže by odpovídalo vaší povaze a historii, aby měla něco kvalitnějšího a nového.)

Speciální dovednosti:
(Sepište si jeden dva body, v čem vaše postava opravdu vyniká. Jestli umí zpívat, vyzná se v sokolnictví, zná lock-picking, rozumí práci s vysokým napětím a nebo dělala ošetřovatelku na děckém táboře...)

(sem můžou patřit fobie, povahové úchylky, chronické nemoci jako astma, epilepsie a podobně... Musíte mít minimálně jednu slabinu!)

Jazykové dovednosti:
(Většina lidí u nás mluví poválečnou angličtinou, což je hatlamatilka anglického jazyka obměněná o multikulturní výrazy, které od války zdomácnily. Pokud umí vaše postava i jinou řeč, dopište.)

Jméno člověka na fotce:
(Pokud si vybíráte fotku své postavy, snažte se zjistit, kdo na ní ve skutečnosti je a jeho jméno nám poslat. Nevybírejte si příliš známé osobnosti, jako Daniela Radcliffa a nebo Willa Smitha. Zamřete se na herce vedlejšícho rolí, méně známé interprety a podobně. Klidně můžete poslat i svojí fotku. Chápeme, že chcete, aby vaše postava vypadala dokonale, ale nikdo dokonalý není, tak buďte rozumní a neposílejte žádné perfektni modely. Zároveň neposílejte fotky polonahých lidí a s očividně nabarvenými vlasy. Pokud pošlete někoho načančaného a zmalovaného, přestože decentně, musí mít v profilu, že je líbivý typ a velkou část dne věnuje péči o svůj zevnějšek a mít v inventáři věci na zkrášlování na úkor třeba teplého oblečení nebo zbraní.)
Fotky nám pošete buď v odkaze a nebo klasicky v jpg formátu.
Takhle ano: VZOR, VZOR, VZOR, VZOR, VZOR, VZOR, VZOR
Takhle ne: VZOR, VZOR, VZOR, VZOR, VZOR, VZOR, VZOR

Kontakt na FC hráče
(Pokud chcete, rychleji se domlouvá hra. Nezapomeňte si vypnout ochranu, aby vám mohl žádost o přítelství posílat kdokoliv a očekávejte každým dnem, že si vás přidá dalších 10 lidí, co hraje.)

Jméno hráče, který vás k Brokenguns přivedl:
(Prokážete mu tím laskavost, jelikož se jeho postavám díky vám zvýší štěstí.)

Prohlášení o věku - přepište větu: "Jsem si vědom/a, že odesláním žádosti o vytvoření postavy prohlašuji, že jsem starší 15 let a uvědomuji si, že hra je nevhodná pro mladistvé."

Postavu a test nám pošli buď na mail: brokenguns@gmail.com nebo sem do komentáře nebo na Fb do zprávy (odkaz).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama