Xantera Mara

21. prosince 2015 v 14:11 |  Postava hráče

Jméno: Xantera Mara
Věk: 26
Schopnost: Wolverinova kostra, Regenerace
Sídlo: Dům Xantery Mary
Mutace: Agresor
Pozice v Barbose: Voják, pravá ruka šerifa
Roky v Barbose: 3
Rodina: Mikael Mara (syn), Sif (adoptivní dcera)

Vlastnosti:
SÍLA 10
RYCHLOST 9
ODOLNOST 6
INTELIGENCE 10
ŠTĚSTÍ 7
ŠIKOVNOST 7
MÍRA MUTACE 18

Popis vzhledu:
Výška: 179cm
Váha: 65kg + wolverinova kostra 30kg = 95kg
Xantera měla vždy spíše chlapecké tělo, protože odmalička trénovala. I nyní, po jednom dítěti, má stále tělo samý sval a prakticky žádné křivky. Vzhled kluka ještě umocňují světlé vlasy, které si stříhá nebo řeže na krátko, aby se jí nepletly. Přesto se při pohledu do jejího obličeje nemůžete zmýlit a víte, že se díváte na ženu. Xantera má velice světlé modré oči a rty bez barvy. Pouze když se vzteká, tak se její rty plní krví. Vzadu na krku, přímo na páteři, má vytetované "odi et amo".
Xantera také přišla ke zvláštní dílčí mutaci - na těle jí vystupují různé obrazce. Zdají se být kovově lesklé. Možná to má určitou spojitost s těžkými kovy v její kostře, to se ale neví jistě. Na slunci jsou výraznější než ve stínu a někdy jí velice nepříjemě pálí - zatím nenašla příčinu tohoto pálení ani jak mu zabránit.


Popis povahy:
Xantera je opravdový agresor. Má neskutečně nezvladatelnou a svéhlavou povahu. I když se časem neučila své výbuchy vzteku trochu kontrolovat, nikdy se jí to nepodařilo stoprocentně. Dnes v podstatě jen sedí a vstřebává svůj vztek a pak náhle vyletí. Její útok je nečekaný a silný. V takové chvíli sama neví o světě a potřebuje jen ničit a zabíjet, je jí jedno, kdo jí přijde pod ruku. Těchto svých vůbuchů většinou hodně lituje a má problém se srovnat s tím, že ublížila někomu, kdo si to nezasloužil.

Nenávidí, když jí rozkazuje někdo, kdo na to nemá právo. A to nemá vlastně nikdo. Rozkazy přijímá pouze od šerifa a to jen ty vojenské. Proto s ním také tak dobře vychází. Má přirozený odpor k alkoholu a drogám, protože to nutí lidi být jinými, než jsou a vůbec nejvíc ze všeho nesnáší, když je někdo pod vlivem látek agresivní.

I když nedává najevo žádné city, rozhodně je má a její syn Mikael je pro ní středem vesmíru. To ale neznamená, že i on sem tam neschytá nějakou ránu. Xantera si rozhodně nepotrpí na volnou výchovu. Nesnáší ufňukánky, drbny a slabochy. Kdyby mohla, vyhladila by je.

Historie:
Xantera je dcera mariňáka a pochází se San Francisca. Po smrti otce jí vychovávala babička, která se z ní snažila udělat vzorné děvče. Marně. Po její smrti skončila Xantera v dětském domově pro náctileté. Odtud putovala po vlastní ose do vojenské oblasti v New Orleans, odkud chtěla odejít hned, jak přišla, ale neustále jí to něco komplikovalo. Především Viktor, s kterým se později dala dohromady. Mimo jiné právě tady získala svou pumu Ikse, který jí poslouchá na slovo.

Útek z tábora neprobíhal tak hladce, jak si Xantera představovala hlavě proto, že byla těhotná, i když jí bylo jen 18 let. Vůbec nevěděla, jestli si dítě chce nechat, ale vzhledem k začátku války vlastně neměla na výběr, a tak se narodil Mikael Mara.

Hádky s Viktorem byly u nich na denním pořádku, mimo jiné se pohádali i ke konci války, kdy Xanteře ruply nervy a opustila všechny, tehdy přišla k poměrně vysokému ozáření. Později se s Viktorem znova rozešla a doufala, že navždy. Aby si vybila vztek, rozhodla se přihlásit k dobývání Barbosy, kam se ze stejného důvodu přihlásil i Viktor. Dodnes si myslí, že tam byl naschvál, protože jí chtěl získat zpět. A to se mu vlastně také povedlo. Byli spolu do května 2031, kdy se po dlouho trvajícíh krizích definitivně rozešli, a Viktor se odstěhoval.

V současnosti působí v Barbose jako voják, pokud je potřeba udělat něco důležitého nebo vést boj a šerif není po ruce, pak to nejspíš udělá ona nebo Joey Morgan. Xantera a Joey se respektují, i když to neuznají. Jsou schopní vedle sebe existovat, ale nikdo není takový šílenec, aby je poslal na společnou akci, protože by si potřebovali dokázat, kdo z nich je lepší a to by určitě někoho stálo život.

Jako stálý člen Barbosy vychází se všemi ostatními lidmi, kteřé zde pracují. Není schopná nic nedělat, proto často obchází po pevnosti a kontroluje, co se kde děje. Lidem může připadat, že se tu nosí, jak kdyby jí pevnost patřila, ve skutečnsti jen ví, jaké má pravomoce a nehodlá tolerovat chyby, které by mohly ovlivnit zdraví a životy ostatních.

Xantera se vyhýbá Saigonu II, protože nemá ráda ožraly, drogy a vlastně ani prostituci, nehodlá to nikomu vysvětlovat, tak tam nechodí. Objevit se tam musí pouze za předpokladu, že sama potřebuje svou dávku, jelikož jí strašně bolí tělo od té doby, co zmutovala a má Wolverinovy kosti. Snaží se odolávat, ale pak jí bolest nutí být ještě agresivnější, než obvykle.

Inventář:
Zbraně:
Desert eagle (28 000)
glock 17 (6000)
CZ 75 (5000)
opasek s pouzdry na dvě pisole
neprůstřelná vesta v dost špatném stavu (1000)
kvalitní katana s pouzdrem na záda(12 000)

Oblečení:
tenisky Adidas (500)
staré odrbané jezdecké kozačky (1200)
džínové kraťásky (100)
sportovní tílko modré (100)
tričko na jedno rameno černé (150)
dámské dlouhé tričko s nápisem I love SF (150)
červená dámská mikina s kapucí a klokankou (350)
obří pánský šedý svetr (800)
stará lyžařská bunda (2000)
dámské tyrkysové minišaty (700)
luxusní dámský slabý svetřík černý (1200)
Černé tenisky (350)
slabé rukavice hnědé (90)

Ostatní:
pastelky (200)
tupá ocelová břitva (2500)
vojenská skládací kovová lopatka (350)
maskovací síť (500)
kvalitní termoska 0,7l (500)
stříbrný prsten se smaragdem (4000)
2x dámská kabelka Gucci (a 1500)
2 nafukovací míče
Batůžek se snoopympro děti(100)
Zapalovač (60)
PETka o objemu 1 litr (30)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 9
Boj s pistolemi: 14
Boj s chladnými zbraněmi: 6
Boj s chladnými zbraněmi- hod: 1
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 1
Boj s těžkými střelnými zbraněmi (pouze sniperka): 1

Speciální dovednosti:
základy léčitelství
Učastník kurzu na zvládání stresu při kontaktu s vlastní slabinou

Slabina:
Strach ze sebe sama, že ublíží lidem kolem sebe
Extrémně výbušná povaha

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Pokročilá francouština
Základy španělštiny

Jméno člověka na fotce:
Milla Jovovich
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama