Zie Sawano

21. prosince 2015 v 16:56

Jméno: Zie Sawano
Věk: 15
Schopnost: Nespavost
Sídlo: Pokoje nováčků
Mutace: Individuální
Pozice v Barbose: Nováček
Roky v Barbose: 0
Rodina: x
Hráč: Kuro

Vlastnosti:
SÍLA: 6
RYCHLOST: 8
ODOLNOST: 7
INTELIGENCE: 9
ŠTĚSTÍ: 6
ŠIKOVNOST: 8
MÍRA MUTACE: 6

Popis vzhledu:
Je 158 cm vysoká a váží 47 kg, takže vypadá velmi podvyživeně. Má jizvy v oblasti předloktí, u kterých je na první pohled jasné, že byly způsobeny injekcemi a méně výrazné jizvy na dlaních. Má dlouhé tmavě hnědé vlasy, kreré ráda nosí rozpuštěné a velké zelené oči. Také u ní radiance způsobila zčernání nehtů a ochrnutí mimických svalů, takže mluvit zvládá, ale z jejího výrazu nemáte šanci nic poznat. Podle rysů má předky z východní Asie, což je lehce poznat na vlasech, a ze sevení Evropy, čemuž napovídá neobvykle bledá pleť. Ráda se obléká do černého oblečení. Nejčastěji nosí černé legíny s černým tílkem. Někdy obmění barvu na tmavě zelenou nebo doplní outfit černou košilí. Její nejčastěji nošené boty jsou černé kozačky.

Popis povahy:
Už na první pohled působí velmi odtažitě. Těžko byste ji slyšeli mluvit sprostě (pokud byste ji slyšeli mluvit). Velmi často si kouše rty. Nenávidí lidské doteky. Když jí poklepete na rameno, zaručeně ucukne a vytáhne nůž. Pokud není na bojišti, tak si ještě použití zbraně rozmyslí. Zie velmi ráda kouří a kreslí. Pokud ji tedy sháníte, začněte hledat na inspirativních místech s výhledem na zmutovanou přírodu.

Historie:
Zie Sawano se narodila v roce 2017 v Tokyu. Když jí byly tři roky, přestěhovala se s rodinou do Velké Británie. V jejích pěti letech jí zemřela matka. O rok později jí otec řekl, že pojedou do Francie a ukryjí se tam před válkou. To se podařilo a oba byli v bezpečí. Během dalších tří let, které strávila v bunkru, se otec snažil o to naučit ji základní matematiku, nějaké bojové techniky a jako lékař jí předal základní znalosti anatomie. Zie šel boj s noži, ale když došlo na sílu, byla to tragédie. Takže už ve velmi raném věku u sebe neustále nosila nůž. V roce 2028 už začala vycházet kvůli potravě ven z bunkru, kde netrávila více než hodinu denně. Zdraví jejího otce bylo velmi křehké, takže se o něj musela starat. V roce 2031 se s otcem dozvěděli o existenci míst, kde žijí další normální lidé. Vydali se do Barbosy. Během této pouti je v noci napadl velký hypermutant a Zie nedokázala ochránit svého vyčerpaného otce. Hypermutant ji velmi vážně zranil a od té doby má svou schopnost - nespavost.

Inventář:
Skautský nůž (100)
Krabička cigaret (300)
Skicák (50)
Tužka (20)
3 kg vepřového masa (300)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
x

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Japonština - pokročilý
Základy francouštiny
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama