Zoya Evans

29. prosince 2015 v 21:30 |  Postava hráče

Jméno: Zoya Evans
Věk: 27
Schopnost: Svítící kůže
Sídlo: Ztracený
Mutace: Vyrovnaný gentleman
Pozice v Barbose: Hlavní zemědělec
Roky v Barbose: 3
Rodina: Viktor Annar Gunnarsson (bratr), Mikael Mara (synovec), kromě velkého množství anonymních zvířat na statku se stará a vychovává si samce zraněné poštolky Beakse
Hráč: Pískle

Vlastnosti:
SÍLA 7
RYCHLOST 7
ODOLNOST 7
INTELIGENCE 8
ŠTĚSTÍ 7
ŠIKOVNOST 8
MÍRA MUTACE 11

Popis vzhledu:
Vypadá jako vodní víla. Alespoň tak si je představuje. Má světlounkou pleť a modrošedé oči, štíhlou postavu, kterou získala vytrvalou prací a sportem, který miluje. Na Zoye jsou výrazné její dlouhé plavé vlasy. Nerada si je zkracuje, miluje ten pocit, když skočí do vody a ony se kolem ní rozprostřou. Přesto si je většinou u hlavy zaplétá do francouzských copů, aby se jí tolik nepletly a nepadaly jí při práci do očí.
Tím ale její podobnost s mořskou pannou končí. Dlaně má plné mozolů od tvrdé práce, chodidla tvrdá, je zvyklá hodně chodit bosa.
Měří asi 175cm a váží jen 59 kg, ale nikdo jí to nevěří a doktoři jí několikrát chtěli poslat na léčení s anorexií nebo bulimií, ale ona těmi nemocemi nikdy netrpěla. Dokonce jí hodně ráda, ale má výborný metabolismus a skvěle spaluje, protože neustále pracuje nebo sportuje.

Popis povahy:
Zoya je klidný člověk. Spíše introvertní, někomu může připadat až odtažitá, ale ve skutečnosti je přátelská. Jen déle trvá, než s někým skutečné přátelství naváže. Pokud je ve společnosti, raději spíš poslouchá, co říkají ostatní, než aby sama mluvila. Nemá ve zvyku se předvádět. A má neuvěřitelnou trpělivost. Téměř nic si nebere osobně, nad hodně věcmi prostě mávne rukou a neřeší je, ale když se naštve, je to zlé. Pak jako by zapomněla, kdo je a má rudo před očima.
Pokud je u vody, čím větší plochy, tím lépe, je téměř nemožné jí vytočit. Vždy ráda pozoruje třpytící se hladinu a ta ji uklidňuje. Naprostým opakem jsou malé uzavřené místnosti a cokoliv, co by jí mohlo připomínat vězení, tam je tak nesvá, jak je jen možné a je lepší se jí neplést do cesty.

Historie:
Zoya se narodila se venkově ve Finsku, a protože měla jen otce a žádné bratry, musela hodně pomáhat v zemědělství. Díky tomu je ale neuvěřitelně samostatná a obratná, umí si neuvěřitelně dobře poradit s přežitím v přírodě, ví jak zasít i sklidit. Možná právě proto ve škole moc nezapadala. Ale ve sportech byla výjimečně dobrá, takže jí spolužáci tolerovali a nešikanovali. Tak školou proplouvala, aniž by si ji užila tak, jako ostatní. Jednoho dne ji někdo zavraždil otce a Zoya se vydala do vojenské oblasti kde poznala svého bratra Viktora a přítelkyni Xanteru. Ve vojenské oblasti se naučila velice dobře zacházet s kuší, vrhacími noži a hvězdicemi. Později s bratrem uprchla z tábora, kde jim šlo všem o život. Viktorovi a Xanteře se narodilo dítě a Zoya se stala jejich chůvou. V průběhu války byla Zoya ozářena a zničeho nic ji začala svítit kůže. Teď už není tak neviditelná, jak si přála.
V létě roku 2031 jí dorazila zpráva, že jeden z jejích bratrů z otcovy strany přežil a měl by žít někde na východě. Odjela proto ho hledat. Věci si stále nechala v Barbose, protože se tam plánuje za několik měsíců maximálně vrátit.

Inventář:
Zbraně:
Kladková kuše (6000)
Vrhací nože 6ks (2400)
Vrhací hvězdice 10 ks (1000)
Kvalitní lovecký nůž (400)
Elektrický bič na adaptér (3000)
Arminius HW 3 (2100)
ocelová břitva na holení (9000)

Ostatní:
Kvalitní batoh z černé vepřovice (900)
černá kožená ledvinka (300)
bloček (100)
tužka (15)
Těžký dlouhý černý lněný plášť s kapucí a bronzovou přeskou (900)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 3
Boj s vrhacími zbraněmi: 8
Boj s těžkými střelnými zbraněmi (pouze kuše): 8

Speciální dovednosti:
Stahování a porcování zvířat
Zemědělské práce všeho druhu

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Finština

Jméno člověka na fotce:
Katheryn Winnick

Facebook na hráče (odkaz)Samec poštolky Beaks

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama