Čím se v pevnosti zabavit?

6. ledna 2016 v 9:13
Je tady velké množství nezkušených hráčů, kteří netuší, jak se textové RPG hraje, píší chaotické posty na divná místa a moc je hra nebaví. Poradíme vám teďka několik tipů, jak si udělat hru zajímavější.

 1. Jeďte na misi řízenou vypravěčem.
 2. Přihlašte se na lekci, ať se naučíte něco nového. Mise i lekce najdete na vývěsce.
 3. Najděte postavě práci. Vymyslete si, v čem vaše postava vyniká a pošlete nám zprávu s žádostí o přesun postavy na dané místo. Například pokud je dobrý technik, může mít na starost Elektrárnu a nebojte se, vypravěč vám občas nějaký ten průser na řešení zařídí, abyste se v práci nenudili.
 4. Zajděte si do hospody. Pokud si chcete zahrát s Rolandou, a nebo vlastně s kteroukoliv systémovou postavou kdekoliv, nestyďte se nám napsat, hned (jak si to přečeteme) vám ji někam pošleme.
 5. Nemusíte popisovat všechno, co děláte. Například dávat 3x denně post, že si jdete umýt ruce do unimobuněk a pro rohlík do kuchyně. Jako můžete...ale fakt nemusíte, jsou zajímavější věci, které dělat.
 6. Navazujte vztahy. Nehrajte sami se sebou, to by vás moc nebavilo ani v životě. Mrkněte na facebooky jiných hráčů, u popisu postav jsou na ně odkazy a napište jim, že si chcete s jejich postavou zahrát.
 7. Hádejte se a perte se mezi sebou. To je vždycky zábava jistá. Pokud se dorasujete v bitce hodně, napište nám, kdy se to stalo. Dáme vám nějaké zkušenostní body za ten souboj.
 8. Buďte hajzli. Ne všichni jsou sluníčkoví, v našem světě můžete krást, můžete po někom házet věci, můžete po někom střílet, když máte z čeho (samozřejmě v souladu s psychologií postavy).
 9. Choďte si stěžovat. Jako v životě i zde v pevnosti vás může hromada věcí štvát, zajděte k šerifovi domů a začněte tam po něm řvát. Pravidelně ta místa kontrolujeme, takže nebojte, že se váš post ztratí. Pokud chcete hru urychlit, napište nám.
 10. Dělejte děcka. Ne doslova, prosím, ale sex je vtipná věc, když jej máte popsat v postech. Domluvte si s jinou postavou klidně rande a přetáhněte jí v třeba v kapli...pokud se nechá...
 11. Neposlouchejte rozkazy (v souladu s psychologií postavy). To že vám šerif řekne, že nesmíte k moři, neznamená, že vaše postava není dobytek a stejně tam nepůjde. Nadělejte si průsery a pak je řeště, je to větší zábava. Všechna místa mimo pevnost kontrolujeme několikrát denně, takže vám tam klidně nějakou menší příšeru pošlem.
 12. Přestěhujte se. Přeci se nebudete pořád mačkat v pokojích nováčků. Postavte si dům na Horním nádvoří a nebo zažádejte o to, aby vám ho postavili. Zajděte ke stavebnímu vedoucímu domů a zeptejte se ho, jak na to.
 13. Pokud na to máte koule, přihlašte se na Sorakovu výzvu a získejte nejlepší zbraň ve hře!
 14. Můžete zažádat, aby vaše postava dostala dílčí úkol, nebude to sice hned, ale rozhodně to stojí za to.
 15. Pokud chcete něco jinak, nestyďte se nám napsat. Všechno je stějně jako v životě hrozně individuální, takže není problém se na něčem domluvit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama