Temprente Leroy

27. ledna 2016 v 15:20 |  Postava hráče

Jméno: Temprente Leroy
Věk: 20
Schopnost: -
Sídlo: Pokoje nováčků
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose: Učitel, překladatel, tlumočník
Roky v Barbose: 0
Rodina: Seisme Durandt (sestra)
Hráč: Christeen

Vlastnosti:
SÍLA 7
RYCHLOST 9
ODOLNOST 5
INTELIGENCE 11
ŠTĚSTÍ 9
ŠIKOVNOST 9
MÍRA MUTACE 9

Popis vzhledu:
Temprente je krásná dívka, ale v podstatě si to neuvědomuje. Její tvář i tělo je naprosto stejné jako tvář a tělo její sestry dvojčete Seisme (až na nové tetování na boku, která má Temp). Obě dvě mají zelenošedé oči a světlý, téměř blonďatý odstín vlasů (v létě jsou více blonďaté než v zimě). Temprente měří 172cm a váží 51kg. Neprojevily se u ní žádné dílčí mutace. Co se týče postavy, je to prostě kus. Pohybuje se ladnou chůzí a má okouzlující pohled. Mužům se prostě líbí. Jistou vinu na tom nese její exotická tmavší pleť, díky níž Temprente působí, jako by byla stále zlatavě opálená.Popis povahy:
Seismina podoba s Temprente je to jediné, co mají shodné, povahově jsou naprosto odlišné. Seisme dobře ví, že je krásná a umí to použít, na rozdíl od ní Temprente je stejně krásná, ale nijak to neřeší, sama sobě připadá normální. Až na to, že své vrstevníky dost převyšuje inteligencí a hlavně se nikdy nechovala jako puberťák nebo prostě kráva. Ráda se baví, ale tak nějak na úrovni. Na lidi působí prostě pohodově a přátelsky. Někteří mají tendence se jí svěřovat. Temprente totiž téměř vůbec nemluví o sobě, raději poslouchá. Není to proto, že by toužila po informacích, ale proto, že se nerada předvádí a vytahuje - na rozdíl od Seisme. Jediné, o čem nemluví, je její sestra. Nikomu do jejích věcí nic není.

Temprente je umírněný člověk, snese se prakticky s každým, tedy, pokud ona chce. Byla by schopná bavit se i s tím nejotravnějším a nejvlezlejším člověkem na světě, ale muselo by se jí chtít. A to se jí nechce. Ovládá vyšší dívčí, neboli umění diplomacie, je schopná uklidnit hádku, a kdyby chtěla, tak jí i rozpoutat, ale to nedělá, nemá-li skutečně dobrý důvod. Temprente má zvláštní nadání, kterému ona sama nevěří, ale často se jí stává, že jí první pohled na člověka něco řekne. Nezakládá se to na ničem. Naprosto bez důvodně si něco pomyslí a časem se ukáže, že je to pravda. Někdy až v průběhu mnoha let, ale na konec se to potvrdí. Sama Temprente tomu nepřikládá důraz. Dokonce bývá naštvaná, že soudí někoho, aniž by ho poznala a snaží se udělat si nový, neposkvrněný obrázek. Za to Seisme, která si několikrát ověřila, že se Temprente neplete, jí věří naprosto a k lidem podle toho přistupuje.

Co se vztahů týče, Temprente je jiná než Seisme, dá se říci, že stále čeká na rytíře na bílém koni. Je schopná se zamilovat i platonicky a rozhodně by nesouhlasila se sexem na jednu noc. I ona ale trpí depresemi, ale ty její mohou být vyvolány čímkoliv.

Pokud potkáte Temprente a domníváte se, že je její sestra Seisme, Temprente je ta, která vám více méně hned řekne, že jste se spletli, tedy hned, jak pochopí, že jste se spletli. I tak, ale umí svou sestru napodobit skvěle, párkrát už to použily jako vtípek.

Kdyby nebyla se Seisme sestra, nekamarádily by se spolu. V podstatě jsou každá jiná a nemají si spolu moc co říci. To je také důvod, proč je téměř nikdy neuvidíte pohromadě. Obě ale mají hluboce vštípenou ochranu té druhé. Co je skutečně spojuje, je láska ke knihám Harryho Pottera.

Na rozdíl od Seisme nemá Temprente vůbec mozek na matematiku, prostorovou představivost a podobné věci. Za to je nesmírně nadaná na jazyky. Čte si slovníky, pravidla pravopisu a podobné vzdělávací knihy. Do hlavy jí to jde v podstatě samo. Už nyní ovládá sedm jazyků. Pokud jí dáte knihu v jazyce, který umí a stejnou v nějakém novém, nepotrvá víc, než pár měsíců a ona se naučí další jazyk. Nijak se tím nechlubí a nikomu to neříká, to bohužel vede k situacím, kdy vyslechne rozhovor, který jí nebyl určen.

Historie:
Dvojčata pochází z Francie, jejich otec byl francouzský voják a matka Brazilka, která se do něj zamilovala na studiích ve Francii. Matka byla exotická tanečnice, to po ní dívky zdědily krásu i ladný pohyb. Dívky se narodily roku 2011, zažily tak ještě předválečnou éru, ale podstatnou část života prožily už za války. Vzhledem k tomu, že byl jejich otec voják u letectva, byly dobře schované i s matkou. Proto se na nich nemoc z ozáření nepodepsala. Jakmile došlo k technickému boomu, měl jejich otec obavy, proto začal dívky učit všemu, co by jim mohlo jednou nějak prospět. Od kartografie, paměti, až k boji. Dívky dokonce i v hrubých rysech ví, jak se ovládá stihačka a jak sestrojit a zneškodnit bombu. Jejich otec především trval na sebeobraně, trpěl představou, že dojde k rabování a znásilňování a chtěl, aby se tomu jeho dcery vyhnuly.

Za války byly ukryty přímo v centrálním krytu v Carcassonne, a tak se znají i s králem a dalšími důležitými lidmi. Jejich matka zemřela krátce po zvolení krále na zápal plic. Tehdy dívky zůstaly samy, protože se nevědělo, kde je jejich otec.
Temprente zde pracovala jako diplomatka, překladatelka a tlumočnice. Seisme byla v technickém centru, kde se snažili oživit především elektrickou síť a komunikační prostředky.

Po té, co se Seismé vdala za Andreho Durandta - po obzvlášť silném záchvatu lásky, který ji pustil za dva týdny, když jí konečně přešla deprese, chtěla odejít, Temprente použila své schopnosti přemlouvat lidi, a i když je nechtěli pustit, vymohla si, že obě dvě odejdou. Místem určení je Barbosa. Dívky o ní ví jen to, že byla zabrána, ale kdyby si mohly vybrat, šly by jinam.

Inventář:
Zbraně:
ASTAR MAX 8800 (3000)
Teleskopický obušek (750)

Ostatní:
Skleněné náušnice (80)
Lyžařský ochranný krunýř (1200)
Šitíčko (250)
Kadeřnické nůžky (700)
malý batůžek (300)

Oblečení:
červená parka s kožešinovou kapucí (4500)
oranžová pletená čepice s copánky (200)
Vysoké myslivecké holínky (400)
černo-bílá palestina (100)
Kvalitní vojenský svetr (1300)
Pánské šedé podvlíkačky (600)
Termoponožky (150)
Plátěné hnědé kalhoty (350)
Černé kraťasy (300)
modré tílko bez ramínek (400)
dámské tyrkysové minišaty (1000)
slabá potrhaná dámská mikina (200)
kostkované staré pyžamo (100)
černobílé prestiže (150)
černá vesta (150)
červené puntíkaté tílko (50)
natržené džínové pasové kraťasy (70)
Černé tričko s dlouhým rukávem (150)
Šedé tepláky (100)
Tmavě modré rifle (300)

Knihy:
Velký slovník anglicko-dánkský (450)
Jules Verne - Hvěza jihu (frj)
Beaumarchais - Lazebník sevillský (frj)
Gustave Flaubert - Legenda o sv. Juliánovi (frj)
Alexander Dumas - Černý tulipán (frj)
Robert Merle - Vláda žen (frj)
Victor Hugo - Zvoník u matky boží (frj)
George Sandová - Valentina (frj)
Německá mluvnice (aj)
Seminární práce: Julien Leplé - Ošetřovatelská problematika a psychosociální dopad akutní leukémie
Seminární práce: Julien Leplé - Prevence úrazů u dětí
Seminární práce: Julien Leplé - Komplikace chirurgických výkonů v axile u karcinomu prsu
Seminární práce: Julien Leplé - Syndrom diabetické nohy
Seminární práce: Julien Leplé - Léčba anemií perorálními přípravky železa a vedlejší účinky při snášenlivosti preparátů
Diplomová práce: Julien Leplé - Antibiotika a antimikrobiální chemoterapeutika v životním prostředí
Robert Releveu - Anatomie (fr)
Amanda Corrow - Jemná Chiropraktika a korekcie pohybového aparátu
Příručka táborového zdravotníka

Drogérie a kosmetika:

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 5
Boj s pistolemi: 1
Boj s chladnými zbraněmi: 3
Boj s chladnými zbraněmi- hod: 2
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: (ovládá teorii) 2

Speciální dovednosti:
Talent na jazyky

Slabé stránky:
Naprosto nulový orientační smysl. Ztrácí se i uvnitř budov. Trefí jen naučenými cestami.
Deprese - původ v čemkoliv

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
francouzština
španělština
Ruština
Švédština
Italština
čínština
němčina

Jméno člověka na fotce
Gigi Hadid

Facebook na hráče (Odkaz)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama