Shoshi Hiroshi

27. května 2016 v 13:33 |  Postava hráče

Jméno: Shoshi Hiroshi
Věk: 17
Schopnost: x
Sídlo: Hirův dům
Mutace: Maminčin mazánek
Pozice v Barbose: mrtvý
Roky v Barbose: x
Rodina: x
Hráč: Gothico

Vlastnosti:
SÍLA 6
RYCHLOST 7
ODOLNOST 4
INTELIGENCE 6
ŠTĚSTÍ 14
ŠIKOVNOST 9
MÍRA MUTACE 6

Popis vzhledu:
Hiroshi měří pouhých 162 cm a váží 72 je poměrně okouzlující pro ženy, ale také pro muže. Není divu že Hiroshiho chtěli na několik stránek modelových časopisů, už jako dítě. Vypadá prakticky nevinně a slabě, ale přesto se snaží posilovat, co to jde, ale na jeho věk zatím žádný pokrok. Na pravém prsu má vypálený znak trojté monády a na zádech částečný znak Yakuzy. Na jeho těle je také nespočet malých odřenin a šrámů, ale také jizev, nebo popálenin v nejrůznějších stadiích hojení.

Popis povahy:
Hiroshi je skrytý genius, který se dokáže naučit prakticky cokoliv. Problémem je jeho bohémství. Sex, alkohol, cigarety a lehčí drogy jsou jen špičkou ledovce.Na chlapa je posedlý hygienou a nenávidí špinavou práci. Rád provokuje lidi proti sobě, nebo si nechává otevřenou cestu k vrcholu a moci. Nebojí se špinavých triků a podvodů. Jeho nejhorší vlastností je agresivita, zvlášť pokud se někdo dotkne jeho meče. Na svém meči je závislý, jako člověk na vodě a co chvíli jej kontroluje, nebo se o něj stará. Trpí až neuvěřitelnou kleptofobii na jeho meč a není proto divu, že s ním prakticky je 24/7. Další nepěknou vlastností je krvežíznivost. Rád vidí krev, a pokud je někdy skutečně v koncích, sám se tu a tam řízne, aby mohl sledovat krev. Sám moc nevydrží, přesto si v sebepoškozování libuje a není divu, že občas sahá k bdsm praktikám. Do jisté míry, jeho charisma se neprojevuje u silnějších a dominantnějších žen, u kterých se nechává zotročovat. Submisivita se však projevuje u některých mužů. Ačkoliv se zdá Hiroshi krutý a chladný, ve skutečnosti je příjemný společník, který ve skrytu duše hledá pomoc. Krom znalostí chemie také vyniká znalostmi japonských tradic, které upřednostňuje nade všechny. To co je jeho největší slabinou, je velmi špatná matematika, kde je rád, že spočítá základy, ale nerad se o tom někde zmiňuje. Bojí se také osamění.

Historie:
Hiroshi měl celý život štěstí v neštěstí. Jeho rodina jej kvůli neuvěřitelné inteligenci a charismatu prodala Yakuze. Ta brzo zjistila, že Hiroshi nebude nejlepší koupě a je třeba ho mít pod kontrolou. Nejenže už jako začínající Bakuto dokázal zjistit, kde se ukrývají jeho praví rodiče, ale dokázal přemluvit jeho předáka Yataku Saka, aby mu dovolil se pomstít. Když v doprovodu dvou ostřílených zabijáků vstoupil do domu jeho rodičů, rozpoutal krvavé jatka, která ho připravila o jeho rodinu, nechal si na památku rodinné cennosti, které okamžitě přenechal svému předákovi. Jediné co si ponechal, byl rodinný meč aoitatsu. To nevěděl, že se z nich stane jeho posedlost. Od té doby mladý hiroshi dále rozvíjel svůj intelekt a um zejména v chemii, vaření alkoholu a drog. To jednoho dne změnila vůdkyně jedné skupiny Gurentai. Tahle žena byla velmi podobná Hirošimu, ba dokonce stejná. Hiroshi k ní chtěl za každou cenu, ale to by znamenalo likvidaci jeho šéfa. To ovšem nebylo vůbec snadné. Neboť Yataka kontroloval každý roh nejméně desetkrát. Přesto přemluvil několik jeho mužů, aby mu sehnali speciální prsten a uvolnili cestu k Yatakovému saké, které miloval nadevše. Po menší změně vedení, kdy nějaký anonym uvědomil onu ženu, že jejich spolek nemá vůdce, se Hiroshi dostal pod její křídla. Hluboko v úkrytu vedl mladý Hiroshi několik operací a šéfka s ním byla spokojená. Dokonce tak moc, že si jej doslova ochočila. Hiroshi si užíval alkoholu, drog a ženské společnosti po celou dobu. Tehdy získal Hiroshi i svoje tetování symbolizující s jeho mečem. Zdálo by se to ideální, to ovšem by neměl přijít ten osudový rok. Ikdyž byl Hiroshi celou dobu v podzemí, jednoho dne na jejich sídlo zaútočila Triáda a povraždila všechny, na které přišla. Hiroshi díky oběti své šéfky vyvázl bez sebemenšího zranění. Od té doby Hiroshi putuje světem a přežívá.

Inventář:
Zbraně:
Tupá katana (2000)
Tupá katana (2000)
Černé shurikeny, 8ks (kus á 300)
Santoku nůž na zeleninu a maso (2500)
Zrezlý sekáček na maso (250)
lovecká foukačka + 30 uspávacích šipek (3000)
prak (70)

Ostatní:
Sportovní batoh, 50l (2500)
Zapalovač(50)
tužka (10)
deník (neznámá)
brousek(xx)
4tuzkove baterie (300)
Spona do vlasů (30)
Matrix brýle (60)
zapalovač (50)
nůžky (100)
Zápisník (250)
krátká tužka (5)
Skrkatko(50)
sklo(50)
Skalpel (800)
vydělaná medvědí kůže
peněženka s doklady

Knihy:
Bible - brožované, EN (300)
James Wong - Vypěstujte si vlastní léky, vázané, skoro nové, EN (400)
kniha Darwin "O původu druhů"

Jídlo a drogy:
Turecká káva 200g (350)
Tráva na 6 dávek (1000)
Čokoláda s lískovými oříšky (80)

Kosmetika:
Pilník na nehty (150)
Zubní kartáček (150)

Oblečení:
Okopané hnědé kožené horalky (1500)
vojenské kanady (4000)
Kožené hnědé kalhoty (1500)
Nové rifle (1200)
Pánské riflové kraťasy (800)
Černá košile (800)
Černá košile (800)
Černé tričko s lebkou (200)
černá kukla (100)
Modrá kravata (200)
Šátek přes obličej (200)
Kožená mikina s kožíškem a kapucí hnědá (1100)
Teplá riflová bunda s podšívkou a šedou kapucí (1200)
Náprstkové kožené rukavice (200)
Pánské bavlněné spodky (300)
Pánský bavlněný bílý nátělník (300)
Kožený pánský opasek (200)
pánské pláťáky bílé (200)
Pánská polokošile kostkovaná (200)
Pánská flanelová košile hnědá (200)
Pánská vesta černá (500)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 1
Boj s pistolemi a lukem: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 8
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
Základní znalosti chemie
Orientace v lese
Učastník kurzu na zvládání stresu při kontaktu s vlastní slabinou

Slabiny:
Kleptofobie (jeho meč)
Monofobie - strach ze samoty
Částečná mysofobie - strach ze špíny
Hemofilie

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Japonština

Člověk na fotce:
Yuito Ishihara

Facebook na hráče (odkaz)
 


Komentáře

1 K. | Web | 27. května 2016 v 14:01 | Reagovat

faajn blog:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama