Lotus Trianvanstafyllou

18. listopadu 2016 v 13:38 |  Postava hráče

Jméno: Lotus Trianvanstafyllou
Věk: 15
Schopnost: Nespavost
Sídlo: Pokoje nováčků
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose: Pomocnice na poli
Roky v Barbose: x
Rodina:
Hráč: Naoi

Vlastnosti:
SÍLA 4
RYCHLOST 6
ODOLNOST 5
INTELIGENCE 10
ŠTĚSTÍ 10
ŠIKOVNOST 9
MÍRA MUTACE 9

Popis vzhledu:
Lotus je velmi drobná dívka vysoká 153 centimetrů a vážící 40 kilogramů. Na první pohled všimnete především zlatých kadeří, díky kterým působí spíš jako andílek, než jako zmutovaný člověk a tento dojem ještě umocňuje její permanentně zasněný výraz. Dominantou jejího jemného obličeje jsou velké, modrošedé oči, ve kterých je toho mnohem víc, než to u patnáctiletých dívek bývá zvykem, přísloví "oči jsou oknem do duše" u ní platí dvojnásobně. Nerada nosí kalhoty, nejradši má šaty, v zimě pak nosí dlouhou šedou vlněnou sukni a diskriminuje boty, dokud nemrzne, chodí bez nich.

Popis povahy:
Tato blondýnka je přinejmenším podivná. Žije ve vlastním světě, kam jen tak někoho nepustí, vlastně se neumí s ostatními bavit "normálně". Velmi často používá prapodivná slovní spojení, přísloví, pořekadla a rozmanité citáty, za každé situace má něco, co k tomu může říct. Miluje hvězdy a díky své nespavosti měla dost příležitostí se dokonale naučit hledat různá souhvězdí, často v noci chodí ven a jen tak pozoruje hvězdy. Další z jejích zvláštností je prázdný deník, který nosí pořád při sobě a čte z něj příběhy, které na prázdných stránkách vidí napsané. Jakmile se však s někým spřátelí, udělala by pro něj cokoliv aniž by za to žádala kompenzaci. Nemá moc zkušeností s lidmi a jejich chováním, stává se jí, že nepochopí ironii a když se pro něco nadchne, chová se jako dítě vyhlížející Ježíška.

Historie:
Lotus se narodila v Řecku si ze svého útlého dětství moc nepamatuje, nevybavuje si ani vlastní rodiče, od tří let bydlela s prababičkou na samotě, kde jí byla jediným přítelem příroda a vlastní fantazie. V Lotusiných sedmi letech, při apokalypse, její prababička zemřela a malá holčička byla odkázána sama na sebe. Bydlela v kamenném domě, kde vyrostla, jídlo sháněla v lese a zvykla si být sama. Nikdy se nenaučila "normálnímu" chování, v některých ohledech její mentalita pořád odpovídá dětskému smýšlení, neboť do svých téměř dvanácti let neměla možnost mluvit s další lidskou bytostí. V té době se jí při toulkách lesem podařilo zajít dál, než měla zvykem, až narazila na vesničku, která za lesem za ta léta vyrostla. Lo, jak dívce začali říkat, se ujala žena jménem Illaoi, která jí také řekla o pevnosti, kde by dívka mohla žít spokojenějším životem a pomáhat lidem, které apokalypsa také zasáhla. Ve čtrnácti letech Lotus opustila vesnici a vydala se do pevnosti jen s pár nutnostmi, které jí Illaoi na cestu dala, vzhledem k jejímu předchozímu způsobu života neměla strach, že by dívka umřela hlady, nebo si v lese nenašla bezpečný úkryt.

Inventář:
Zbraně:

Ostatní:
Plátěná taška přes rameno(40)
Základní hygienické potřeby - kartáček na zuby, hřeben(200)
Prázdný deník (30)

Léky:
Krabička léků Egolanza (500)

Oblečení (vše značně opotřebené):
Světle růžové šaty bez ramínek(500)
Bílé tenisky (100)
Dlouhá šedá sukně(100)
Květované letní mini šaty na ramínka (300)
Světle modrý svetr (300)
Taneční boty bílé (1000)
Větší světle růžový světr na knoflíky (300)
malované plátěné gumotextilky se Snoopim (700)
dětská péřová bunda žlutá (2000)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi a lukem: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
Výborné znalosti astronomie, souhvězdí
Zná spoustu přísloví a citátů
Zvládne přežít v přírodě
naprosto fatální základy zdolávání překážek

Slabiny:
Strach z démonů, duchů, strašidel
Strach z sexuálních témat

Jazykové dovednosti:
Řečtina
Poválečná angličtina
Mírně pokročilá francouzština Latina

Člověk na fotce:
x

Facebook na hráče (odkaz)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama