Desirée García

18. ledna 2017 v 13:17 |  Postava hráče

Jméno: Desirée García
Věk: 16
Schopnost: Rybočlověk
Mutace: Vyrovnaný gentleman
Pozice v Barbose: nováček
Sídlo: Pokoje nováčků
Rodina: x
Hráč: Juri

Vlastnosti
SÍLA 7
RYCHLOST 7
ODOLNOST 7
INTELIGENCE 8
ŠTĚSTÍ 7
ŠIKOVNOST 7
MÍRA MUTACE 8

Popis vzhledu:
Krásná brunetka, která nosí vlasy nejraději rozpuštěné. Má šedozelené oči a kouzelný úsměv. Na prví pohled každého okouzlí, až na fakt, že jí prsty na rukou spojují blány, které nejsou ani trochu pěkné. Když si je nechá odstranit, má zas jizvy po celé délce prstů. I její kůže mívá nezdravý odstín. Měří 170cm a váží 52 kilo. Nemá žádné jiné jizvy ani tetování, její postava je lehce svalnatá. Obvykle ji uvidíte chodit v nadkolenkách, protože je má velice ráda.


Popis povahy:
Je milá a přátelská, hodně extrovertní, s každým se ráda baví a dalo by se říct, že je i trochu drbna. Pokud jí svěříte tajemství, jen těžko ho udrží. Miluje tanec, věnuje se mu od dětství a zejména břišní tance jí skutečně jdou. Naučila se je sama z videokazet, které měla doma její máma a stejně tak se sama učila z not zpívat, protože po válce nemohla chodit do žádného kroužku. Její oblíbené jídlo jsou mořské plody, ale všeobecně ráda jí i když na to vůbec nevypadá, klidně si dá dvojitou porci u večeře, ale díky sportu všechny kalorie zničí, sportuje opravdu hodně. Po ránu chodí obvykle běhat a cvičí, aby posilovala hlavně břišní a stehení svaly. Hodně dbá na to, aby nepřibírala mimo jiné sport miluje a je v něm velice dobrá. Zajímala se o japonský šerm a zkoušela ho trénovat sama s klackem. Nerada se svléká do plavek nebo spodního prádla kvůli traumatu z minulosti. Taky má strach ze tmy jednoduše ji od mala nesnáší a nepomůže jí ani baterka v noc je celá vyděšená, když musí zůstat někde sama. Není moc sebevědomá, i když je ve spoustě věcí opravdu dobrá. Líbí se jí chlapci, kteří na ni umí něčím udělat dojem. (vzhledem, chováním, nějakým dárkem…) Je všeobecně k chlapcům milá a přátelská když má dobrou náladu.

Historie:
Vyrostla ve Španělsku, kde žila v překrásném domě se svými rodiči. Už jako malá byla hodně sportovně založená a později se sama začala učit tančit a zpívat. Když přišla válka, jejím rodičům se nepodařilo včas schovat v krytu a zahynuli při jednom z útoků. Měla je velmi ráda, po smrti rodičů skončila úplně sama a nebylo s ní zacházeno nejlépe, musela uklízet po lidech, aby za to dostala něco k jídlu a dělat různé těžké práce. Za to si tam ale snadno našla kamarády, děti ji měly rády a někdy jí i tajně pomáhaly jelikož byla hodná a přátelská. Osamělá Desirée se ale rozhodla zůstat silnou a přežít, nikdy si nestěžovala a snažila se vydržet. Dlouhou dobu zůstala v krytu, když byla starší, sháněla si jídlo někdy nepoctivými způsoby, snažila se o sebe pečovat, protože jí záleželo na tom, jak vypadá, často kvůli tomu v krytu před muži provozovala striptýz a se dvěma se dokonce vyspala, aby měla dostatek věcí pro sebe a mohla se zkrášlovat, občas také proto, aby byla pod něčí ochranou, i když příjemné jí to rozhodně nebylo. Proto se v současnosti nerada příliš odhaluje a nemá ráda, když na ni lidé tak zírají. Připomíná jí to dobu, kdy musela trpět v krytu i jinde a zařizovat si přežití svým tělem. Přežívala, dokud se nedoslechla od jednoho z chlapů, kterým jí bylo líto proto, co musí dělat o pevnosti kde mohou lidé pracovat a mají za to postel i jídlo. Rozhodla se tam tedy na vlastní pěst vydat. Musela se tam dostat sama a pěšky takže pro ni cesta vůbec nebyla lehká často trpěla žízní a hladem, navíc se v noci sama příšerně bála v přírodě. Trvalo jí to několik týdnů než konečně celá vysílená našla místo které hledala.

Inventář:
Zbraně:
skautský nožík (200)

Ostatní:
obyčejný turistický batoh (500)
lak na nehty (70)

Oblečení:
poničené bílé balerínky (70)
bílé nadkolenky (20)
poničené kraťasy (30)
minisukně (100)
starý bílý top (10)
růžový svetřík (100)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 1
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
tanec
zpěv
naprosto fatální základy zdolávání překážek

Slabiny:
Strach ze tmy, trauma spojené se zkušeností se strptýzem

Jazykové dovednosti:
Španělština
Poválečná angličtina

Jméno člověka na fotce: Miranda Kerr

Kontakt na háče na FB (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama