Eric Potter

18. ledna 2017 v 0:10 |  Postava hráče

Jméno: Eric Potter
Věk: 32
Schopnost: Odolnost vůči toxinum
Sídlo: Pokoje nováčků
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose: x
Roky v Barbose: 0
Rodina: x
Hráč: Raven

Vlastnosti:
SÍLA 8
RYCHLOST 6
ODOLNOST 7
INTELIGENCE 12
ŠTĚSTÍ 7
ŠIKOVNOST 6
MÍRA MUTACE 9

Popis vzhledu:
Eric je průměrné postavy, nijak zvlášť svalnatý, hubený, vypracovaný nebo těstovinový. Prostě od všeho trochu. Je vysoký 178 centimetrů. Má hnědé oči a hnědé vlasy, které nosí v délce po ramena, co je svět světem. Většinou má strniště, holí se tak jednou za 14 dní. Chodí v tmavých věcech, nehoní nijak parádu. Hodně ho uvidíte v tričku a staré flanelce, což je jeho nejčastější zjev. V minulosi měl několikrát zlomený nos, a proto trpí chronickou rýmou a neustále potichu posmrkává.

Popis povahy:
Eric, kterému se říka "Pot" je přesně ten typ, kterého si v místnosti zas až tolik nevšimnete. Nevypadá nijak špatně, ani nijak dobře na to, aby vyloženě zaujal. Nevztahuje na sebe pozornost. Neuráží druhé, nemluví sprostě a snaží se s každým vycházet dobře. Jednou o něm řekli, že Pot je ten typ, který nikomu nevadí. Ve sporech se snaží zaujmout postoj Švýcarska. Je rozvážný, klidný a loajální ke svým přátelům. Někteří tvrdí, že působí na první pohled nudně, jiní tajemně, jelikož mu chvíli trvá, než se s někým rozmluví.

Historie:
Pot se narodil v Canterbury. Vychodil střední průmyslovou školu, kam ho dali rodiče. Poté si konečně splnil sen a vystudoval psychologii a psychoterapii na vysoké škole v Londýně. Nebyl jeden z těch lidí, kteří by šli za penězi a prací do hlavního města. Vrátil se do rodného města, kde začal dělat na praxi v diagnostickém ústavu. Když se schylovalo k válce, přidal se do malého krytu, který vybudoval jeho nejlepší kamarád s manželkou. Kromě nich tam bylo ještě 12 dalších lidí, takže měli za chvíli docela ponorku. Pot byl ale vždy ten typ, za kterým si všichni chodili postěžovat, a on nikdy nikoho neodmítnul ani neposal do háje. Sám byl vždycky velmi vyrovnaný.
Během pobytu v krytu vypomáhal s potrubím a jeho opravami. Ta práce ho docela chytla, takže poté, co mohli ven, začal se jí věnovat čistě jako koníček. Instalatéřina je jenom jeho melouch, kterým by se ale nikdy nechtěl živit, protože prý už by ho to potom přestalo bavit.
Přestože nerad, rozhodl se, že je čas opustit Canterbury. Zkusil štěstí hned v první větší pevnosti jižně od Calais - v Barbose. O jeho příchodu věděli předem, proto s ním počítali. Není totiž nezodpovědný, že by se někde vydal jen tak. Zjistil si dopředu, zda by nevadilo, kdyby se do Barbosy z Canterbury přestěhoval.
Pot nikdy nebyl v boji a nikdy nezabil jiného člověka. Dokonce se ani nikdy pořádně nepopral.

Inventář:
Zbraně:
švýcarský nožík s příborem (500)

Oblečení:
Černé tričko (200)
Poničené bílé tričko (100)
Černé tričko s dlouhým rukávem (320)
Modročerná flanelová košile (400)
Hrubá plátěná bunda (500)
Černý svetr na zip (400)
Šerné staré plátěné kalhoty (200)
Černé tenisky (600)
Pracovní kotníkové boty (550)
černé úzké tričko (500)
Tmavě modrý svetr, vytahaný (200)
Tmavě modré tričko s krátkým rukávem (100)

Ostatní:
Černý starý kožený batoh (200)
Spacák do - 9°C (1000)
růženec (350)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
xxx

Slabiny:
naprostý odpor k násilí, což ve světě plném násilí je docela problém

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Němčina
Francouština pokročilá

Jméno člověka na fotce:
Charlie Cox

Facebook na hráče (odkaz)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama