Alan Marc

8. března 2017 v 19:52 |  Postava hráče

Jméno: Alan Marc
Věk: 38
Schopnost: x
Sídlo: Pokoje nováčků
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose: Nováček
Roky v Barbose: x
Rodina: x
Hráč: Gothico

Vlastnosti:
SÍLA 10
RYCHLOST 6
ODOLNOST 10
INTELIGENCE 7
ŠTĚSTÍ 7
ŠIKOVNOST 10
MÍRA MUTACE 2

Popis vzhledu:
Pokud se na něj podíváte, tak budete mít v hlavě zmatek, zda je obranář, nebo naopak gangster. Kdo jej však delší dobu pozoruje, zjistí, že pravda je mezi. Jeho oči důkladně sledují všechno kolem sebe.Rád se holí a nenechává si strniště. Vždy mu vadilo a nehodlá se návyku zbavovat. Dále si nechává růst dlouhé vlasy, ale ne vždy tak dlouhé. Rád si z nich zezadu někdy udělá ohon.
Má tělo, které vypadá jako z kamene. Ovšem pravda je, že není tak silný, jak vypadá. Ovšem jeho tělo slouží k tomu, co nejvíce potřebuje. Schytávat rány, aby je následně občas mohl vracet. Nemá nijak potřebu nabírat svaly, jako spíše odolnost.
Je také celkem mohutný, a proto svůj styl oblékání šroubuje do extrémů. Jednou jej uvidíte s oblečením stylem badass, jindy jej uvidíte v nažehlené košili s kloboukem. O sebe se stará v rámci možností, neboť čistý vzhled zaručuje jisté postavení a moc a to má Alan velmi rád.

Popis povahy:
Snaží se jednat rozumem, ale vždy nakonec sklouzne k citovému jednání. Ikdyž by mohl z některých situací vytěžit a Alan si to moc dobře uvědomuje, nikdy by nesáhl k tomu, aby odvrátil pomocnou ruku v nejhlubší nouzi.
Sebevědomý je někdy až chorobně moc. Do některých situací se vrhá po hlavě a nehledí kolem sebe. Do jiných kráčí půlmetrovými kroky s rozvahou. Nad každým, kdo je víc než Alan, nebo je arogantní se povyšuje, pokud je pod ním, nebo jej tak vyhodnotí. Přece jenom Alan si myslí, že je největší hvězda a ostatní ne. Ale proti vyšším šaržím se chová s odstupem, přece jenom nechce průsery a chce si jen užívat. Nikomu nikdy neprojevuje respekt, jaký by si zasloužil, ikdyby byl na smrtelné posteli. Protože nikomu nevěří, jen sobě.
Někdy se Alan rád před ostatními navenek přetvařuje. Proto se k ostatním ve skupině chová arogantně, přinejmenším jako superhrdina, avšak pravda je mnohdy jiná. Alan toho krom podvodů a útěků neumí nic podstatného a prakticky mu chybí jakkýkoliv styk s okolím a přežitím, proto sahá k improvizaci. Je na tom tak marně, že sám by venku nejspíše dlouho nepřežil, nebo si to aspoň myslí.
Alan není rasistický a dá se říct, že vychází s lidmi, když musí. Přesto je dost závistivý k těm, kdo mají větší majetek, než on sám. Také touží po kariéře a postupu, ale nikdy ne moc, protože nesnáší zodpovědnost.
Alan je velmi soutěživý. Má rád jakýkoliv sport. Ikdyž jich moc neumí, vždy je ten, který tvrdí, jak všechno zvládne nejlépe a pokud ne, zkusí to znovu. Miluje poker a hazardní hry. Vydrží takhle hrát a bavit se dokud má z čeho. Také rád pije a baví se. Ikdyž mu táhne už dospělý věk, tak přesto se chová pořád, když je v náladě, nebo jako mladík. Také má rád luxus a nerad se zbavuje myšlenky, že by se ho musel vzdát.
Co ze všeho nejvíce miluje, jsou ženy. Sice nikdy nebyl na dlouhodobé vztahy, přesto není ani typ co by nějakou ženu zneužil a odešel. Na pravou lásku a city nikdy moc nevěřil a za vším vidí nějakou zradu. Přesto když najde spřízněnou duši, tak se k ní bude chovat v mezích. Takhle to má také s přáteli.
Pokud se naštve, nedělá mu problém se porvat, ale radši si dává pozor s kým. Pokud někoho bere jako svého soupeře, nebude se bát šáhnout po jakémkoliv triku, aby jej odstrčil ze své cesty a obsadil jeho místo, nebo jej taktně odsunul jinam. Přesto se snaží nepřátele nedělat. Ačkoliv jedná jako superhrdina, tak ví, kde jsou jeho limity, přes které nejde. Nikdy by nikoho nezabil, nebo potopil na dno. Přesto co je pro něj největší problém je zabít nevinného.
Přes jeho špatnou stránku totiž vždycky alespoň trochu myslí na ostatní, ale nikdy to neudělá veřejně, pokud by z toho něco neměl. Rád si zachovává svojí vizáž badass aroganta. Přece jenom s ní vydržel dlouho a proč se stresovat nějakým idiotem, který tvrdí, že skupiny jsou důležitější a měl by pro ně obětovat vše.
Má celou škálu zlozvyků. Někdy si zničehonic začne upravovat vousy, nebo vlasy. Je to pro něj uklidňující. Také si rád pohrává s čímkoliv, co se mu dostane do rukou, ať s mincí, či sirkou, kterou na chvíli nechá zmizet a pak velkolepě zjevit, nebo rozdvojit. Miluje pozornost a nesnáší, když musí být někde sám.

Historie:
Alan se narodil ve Francii a už ve škole se zajímal o své okolí a chtěl se stát prezidentem. Postupem času zjistil, že to nebude pro něj to pravé. Ve škole byl vždy středem pozornosti a také byl známý průserář. K tomu se Alan začal vrhat do adrenalinových sportů a také ovládal jednoduché magické triky. Bohužel co se škola blížila ke konci, padl do špatné společnosti, kde své magické triky brzo změnil na triky poněkud jiné ráže.
V gangu po škole se naučil jak se někomu dostat snáze do kapsy, nebo do trezoru. Jak použít falešnou kartu, či jak počítat karty. Všechny tyhle podvůdky měli jedno společné. Alan postupně pečetil svůj osud. Gang se začal, rozrůstal a malé kapesní podvůdky se dostávaly do pozadí. Tehdy měl Alan v plánu vykrást čerpací stanici, když mu přišla zpráva, že jej otec chce naléhavě vidět.
Otec na tom byl dost zle. Měl rakovinu v pokročilém stádiu a chtěl s Alanem trávit čas, který mu dříve odpíral. Společně si užili pár dobrých let a Alan se rozvíjel jako amatérský kouzelník a kaskadér. Otec mu dokonce sehnal práci jako bavič a iluzionista v jistém prestižním klubu. Tam byl Alan celkem šťastný, a ačkoliv měl díky podvodům v kasinu zákaz hrát, přesto dál rozvíjel své magické triky a extrémní kousky.
Takhle jeho život pokračoval několik let. Než se na něj usmálo štěstí. Štěstí v podobězvláštního vzkazu. Jistý vlivný zámožný muž hledal dvojníka. Ten muž byl Alanovi dost podobný a tak se Alan nebránil a šel to zkusit. Na konkurzu bylo jen pár lidí. Všichni si byly dost podobní. Alan tušil, že tady něco nehraje, ale přes své obavy pokračoval.
Nabídka, kterou dostal, se zdála být… neuvěřitelně dokonalá. Chovat se sám sebou. Žít ve vile a reprezentovat jméno jistého Eda Herdase. Tohle bylo to, co chtěl vždycky v životě dosáhnout a teď to měl. Chodil do kasín, semo tamo někomu něco ukradl z kapsy, nebo předváděl akrobatické, či magické triky. Pod identitou Eda si Alan vyhrával a stával se více a více středem pozornosti.
Jak se však Alan dozvěděl, největší problém dělat Eda byl ten, že po nadaném a chytrém multimilionáři šli jistí lidé. Proto se stávalo, že někteří dvojníci záhadně zmizeli, nebo se jim stala záhadná nehoda. Z toho měl Alan obavy a tak se snažil, naučil alespoň nějakou obranu. Naštěstí vždycky, když jej někdo napadl, měl Alan nějaké eso v rukávu. Vždycky utekl, nebo skončil jen s mírným zraněním.
Čas ubíhal a situace a napětí ve světě rostlo. Vlivní a bohatí si začali shánět úkryt a Alan si mohl spočítat, že záhadný pan Ed, který se tak bojí o svůj život, jistě atomový kryt pronajatý mít bude a bylo by celkem fér, aby za roky, kdy Alan nasazoval za pana Eda život, získal výhodu. Toho dne vymyslel a dlouze se připravoval na loupež.
Jak pomyslel, tak skutečně udělal. Jednoho večerního dne. Pár dní do doby, než se Ed měl dostat do krytu se vydal k jeho vile. Přehodil hadru přes ostnatý plot a vydal se do sídla s maskou, jako nějaký lupič. Vlastně lupič byl, ale co na tom záleželo. Dostat se k budově pro Alana nebyl problém. Dokonce nemusel ani moc studovat plány budovy, přece jen budovu znal lépe, než své boty. Kromě karty do krytu ukradl ze sídla cokoliv, co by připomínalo minulost pana Eda a aby zamaskoval svůj zločin, ukradl i peníze a čísla k bankovním účtům.
Když následně vypukla ona válka, byl už Alan na cestě do bezpečí atomového krytu. Tam společně se smetánkou si užíval luxusu, jakého vždy chtěl. Svými akrobatickými kousky a triky se stal opět středem pozornosti, o kterou vždycky stál. Ovšem za ty roky v úkrytu nezapomněl na skutečný problém. Ed, tedy skutečný vlastník karty a identity se hned, jak venku bude bezpečno, dostane dovnitř, ale do té doby… proč si dělat starosti.
Uplynulo už několik let, než rakety dopadly a radioaktivita venku opadla. Lidé začali vcházet do bunkru a z bunkru a mezi nimi nebyl nikdo jiný než Ed, který vypadal o poznání hůře, ale i tak to byl pro Alana problém. Kapitán nechtěl nic nechat náhodě a tak zavřel Alana do pokoje a snažil se s Edem vyřešit, kdo je kdo. Alan toho využil, sponkou si otevřel dveře a pouta a utekl do skladu, kde si vypůjčil nezbytné zásoby, protiradiační oblek a masku ale i pár léku a kyslíkových bombiček.
S nově nabytým majetkem se vydal ven. Předpokládal, že Ed se mu bude chtít pomstít, proto se vyhnul hlavnímu městu a utíkal do nejbezpečnější zóny, kde radiace není tak velká. Cesta byla dlouhá a zásoby pomalu docházeli, proto musel Alan změnit situaci a vydat se k zóně nejbližší-Barbosy.

Inventář:
Zbraně:
Kouzelnická hůl se skrytým bodcem (400)

Ostatní:
Kufřík s pokerovým setem. Několik karet falešných. (150)
Dýmka (100)
Sportovní taška na peníze plná bezcenných bankovek (200)
Brýle na čtení (600)
Zubní kartáček (150)
Benzínový zapalovač (100)

Oblečení:
Klobouk fedoras pokerovým chipem (70)
Modrý kouzelnický šátek (20)
Bavlněné spodní prádlo a ponožky (150)
Kouzelnický oděv - kalhoty, košile, sako s drátky a kapsy (450)
obyčejné boty (300)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 1
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
Kouzelnické triky
Kradení
Útěk z provazu/pout

Slabiny:
lakomec
posedlý snahou být ve středu zájmu/ být bohatý
gambler/bohém
Závist a soutěživost
kleptomanie
monofobie
kenofobie

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
francouzština
ebecca Breeds
Kontakt na hráče na FB (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama