Andrej Toporov

16. března 2017 v 11:04 |  Postava hráče


Jméno
: Andrej Toporov
Věk: 26
Schopnost: x
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose: nováček
Sídlo: Pokoje nováčků
Rodina:
Hráč: Taran

Vlastnosti
SÍLA 5
RYCHLOST 5
ODOLNOST 4
INTELIGENCE 11
ŠTĚSTÍ 15
ŠIKOVNOST 8
MÍRA MUTACE 3

Popis vzhledu:
Andrej je 165 centimetrů vysokou, vychrtlou napodobeninou chlapa. Od tenkých nohou, přes kostnaté ruce s dlouhými jemnými prsty, nic nenasvědčuje tomu, že by se kdy hodil jako podpora do fyzického střetu. Kuřecí hrudník a propadlé břicho, pod kterým se rýsují spíše pohybující se vnitřnosti než nabušené svalstvo. Jeho celková postava nejvíc ze všeho připomíná přerostlou luční kobylku (s doby, před jadernou katastrofou, ne ty čtyřmetrové osvalené potvory, které nyní křižují mongolské stepi), stěží si udrží vzpřímený postoj, pokud nese něco víc, než sportovní batoh s lehkým nákladem.
Tváří může působit sympaticky jen do chvíle, než pohne jediným mimickým svalem. Při běžné konverzaci není třeba ho vůbec slyšet, aby si o něm člověk udělal obrázek jako o slizkém, povrchním a krajně nesympatickém jedinci.
Ozáření se na něm téměř nepodepsalo. Bledá pleť a absence jakýchkoli jizev po těle prozrazují, že většinu doby po jaderném holokaustu strávil v krytu. Ale ani on nezůstal nezměněn. Nehty na jeho nohou rostou o desetinu rychleji než u průměrného člověka, a co víc, když se dostanou do přímého kontaktu s vodou, začínají vyluzovat tichý zvuk podobný pískání Papinova hrnce.

Popis povahy:
Vypočítavý oportunista. Je zvyklý hrát na vlastní branku, k pomoci ostatním se sníží, jen pokud z toho dokáže vytěžit něco pro sebe. K mužům je odtažitý, nekonfliktní, ve společnosti žen se ale projevuje jeho šovinismus, povyšuje se nad něžnější pohlaví a nesnese, aby žena byla výše postavena než on. V takových případech se snaží sabotovat veškeré její snažení a zaujmout ještě vyšší pozici, nebo alespoň dotyčnou připravit o tu její. Nicméně má velmi kladný vztah k ženskému pohlaví (v užším smyslu slova) a nevynechá jedinou příležitost, kdy může provětrat hada, když se žena nesnaží stát výš než on.
Nemá rád děti, s výjimkou jejich výroby. Nemá tendence jim ubližovat, jen se jim snaží vyhýbat. O něco vřelejší pocity vnímá ke zvířatům, zejména k těm tichým.
Když je správně motivován, umí vzít za práci, pokud se nejedná o fyzicky náročnou činnost, na kterou mu jeho konstituce nestačí. Nevěnuje se činnostem, které znamenají riziko poranění rukou. V případě, že je do takové práce nucen, nepodává v ní nijak oslnivé, ani průměrné výkony. Je sám sobě nejvyšší prioritou. Když dojde na konflikt, zachovává chladnou hlavu a zároveň hledá nejsnazší a nejrychlejší způsob, jak ho ukončit nebo opustit.

Historie:
Narozen 2006 v Moskvě do rodiny továrního dělníka a prodavačky. Již od dětských let byl pokládán za nadprůměrně inteligentní ho. Základní a střední vzdělávání skončil s několikaletým předstihem, zčásti díky vlastní inteligenci, zčásti díky štěstí u závěrečných testů. V 16 letech byl přijat na Moskevskou lékařskou akademii I. M. Sečenova. Jejího zdárného ukončení se nedočkal.
Když tři roky po jeho nástupu na lékařské studie vybuchla první jaderná bomba cílená na hlavní město Ruské federace, byl zrovna v podzemním skladišti nemocnice, vytvořeného v atomovém krytu ze studené války. Trosky mu zabránily opustit kryt celé dva roky. Přežíval jen ze zásob v krytu/skladišti uložených, poté byl vysvobozen početnou skupinou přeživších, pátrajících po lékařských materiálech. Zůstal s nimi po dva roky. Praxe medika na traumatologii se ukázala být velmi užitečná pro jeho společníky, kteří mu zajišťovali bezpečnost.

Po dvou letech byla jeho skupina zdevastována skupinou agresivních mutantů. Se čtyřmi zbylými přeživšími vyrazil na dalekou cestu na jih, kde byly zimy (i ty atomové) mírnější a mutanti méně početnější. Z doby jejich putování nejsou známy žádné záznamy, k branám Barbosy ale dorazil sám.


Inventář:
Zbraně:
Opotřebovaný chirurgický skalpel (400)

Ostatní:
Kožený vak s popruhy na ramena a se škrtidlem u hrdla (500)
Plastová lahev s vodou (30)
Zavařovací sklenice sádla, smíchaného s brusinkovou marmeládou (50)
Učebnice traumatologické medicíny

Oblečení:
Potrhaná sanitářská blůza (80)
Zašedlý lékařský plášť (120)
Pletený rudý svetr se zářivě žlutým srpem a kladivem na hrudi (300)
Zasolená flanelová košile, původně modré barvy (150)
Sanitářské kalhoty (200)
Vysoké vojenské boty s proužky barevné látky namísto tkaniček (400)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
Praktikování úrazové medicíny
Přibližná odborná orientace v ostatních lékařských oborech

Slabiny:
Pískající nehty
Chudokrevnost
Sexoholismus
Panický strach z pohřbení zaživa

Jazykové dovednosti:
Angličtina
Ruština
Latina

Kontakt na háče na FB (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama