Erik Johnson

16. března 2017 v 8:03 |  Postava hráče

Jméno: Erik Johnson
Věk: 21
Schopnost: Dorůstání
Mutace: Vyrovnaný Gentleman
Pozice v Barbose: nováček
Sídlo: Pokoje nováčků
Rodina: Kyllar Stern
Hráč: Stesky

Vlastnosti
SÍLA 7
RYCHLOST 7
ODOLNOST 7
INTELIGENCE 8
ŠTĚSTÍ 7
ŠIKOVNOST 7
MÍRA MUTACE 8

Popis vzhledu:
Erik je černovlasý chlapec s výškou 175 cm. Váží 55kg a protože se za svůj život věnoval jen basketbalu a to ve třinácti letech, tak jeho postava není ani moc svalnatá. Má modré oči, lehce odstáté uši, v puse má rovnátka a ďolíčky ve tvářích. Díky menší mutaci, se mu rozpůlil jazyk. Je to dost odpudivé a nechutné, proto má většinou zavřená ústa a snaží se to skrýt. Na první pohled vypadá vyplašeně a nervózně. Oblečení tomu také moc nepomáhá, většinou nosí oblečení v černé barvě nebo nějaké levné "hadry".

Popis povahy:
Erik je plachý introvert. Když vidí partu lidí, radši stojí opodál a čte si. Má strach z hlasitých zvuku, většinou se pak začne klepat a nahlas křičet. Když už Erik s někým mluví, tak stále rozhazuje rukama a často říká slova "hej" a "třeba". Také rád mluví v otázkách. Když si někam sedne a s nikým se tam nebaví nebo nemá co dělat, tak si dlaněmi zakryje oči. Tahle zvláštnost se u něj projevila po malé mutaci, je to jeho takový menší zlozvyk.

Historie:
Erik Johnson se narodil matce obchodnici a otci automechanikovi. Erik nikdy ve škole neměl moc kamarádů, ale měl docela dobré známky, hlavně, protože jeho otec mlátil matku i samotného Erika. Otec věčně opilý a vlastně nikdy moc nepracoval. Poté co většinu populace ozářila radiace, tak otce zabila a matku začala pomalým způsobem zabíjet. Tak matka řekla Erikovi, ať najde kryt Barbarosu, protože tam prý zrovna nastoupil jeho bratranec Kyllar. Erik nechtěl odejít, ale matka ho se slzami v očích prosila, ať se alespoň on zachrání. Jakmile mu matka po tomhle všem umřela v náručí, začal si zjišťovat informace, kde vlastně kryt Barbarosa leží. Po dvou týdnech vyrazil na cestu, ovšem mezitím co cestoval, se mu začala projevovat mutace. Nejdříve mu začaly rychle růst nehty, ale myslel si, že se mu to jen zdá, ale za dva dny mu narostl šestý prst na pravé ruce. Nevěděl, co má dělat, ale neměl na vybranou, šel dál. Postupně už začal chápat co se s ním děje, ale stále se ji ještě nenaučil ovládat.


Inventář:
Zbraně:
Dýka (350)

Ostatní:
Blok s tužkou (100)
růženec (350)
zapalovač (100)
lžička (30)
batoh (400)

Oblečení:
Roztrhané černé rifle (100)
černá mikina s bílým nápisem "GAP" (200)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
Dobrý plavec
umí hrát na banjo

Slabiny:
Strach z hlasitých zvuků

Jazykové dovednosti:
Angličtina
Italština
začátečník Španělštiny

Kontakt na háče na FB (odkaz)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama