John Vavrushka

29. března 2017 v 22:06 |  Postava hráče
Jméno: John Vavrushka
Věk: 20
Schopnost: Odolnost proti radiaci
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose: Práce na poli
Rodina: x
Hráč: Johny

Vlastnosti:
SÍLA 7
RYCHLOST 7
ODOLNOST 7
INTELIGENCE 8
ŠTĚSTÍ 7
ŠIKOVNOST 8
MÍRA MUTACE 8

Popis vzhledu:
Vyšší, hubený, skoro až vyzáblý kluk s tuctovým obličejem, z nějž se na vás dívají tmavě hnědé, možná trochu smutné, oči. Ty oči ale mají jednu zvláštnost. Vypadají totiž jako dračí (ještěří), v důsledku menších mutací. Mají zúžené zorničky. Celkově John působí, buď moc strnule nebo naopak až moc roztěkaně. Na první pohled vypadá spíše jako kluk co nic nezažil, ale zdání klame. Důkazem k tomu jsou čtyři horizontální jizvy vynoucí se po jeho břiše a loktech. Ale na těch jsou zřetelně vidět jen tři. Čtvrtá je nepatrná. Podobnou jizvu má i na pravé tváři. Je také slabě osvalený, ale na svou postavu celkem houževnatý. Další jizva v podobě tří prohlubenin je na zádech mezi lopatkami, jako vzpomínka na den kdy se otočil ke svému nepříteli zády. Také v důsledku menších mutací má na hřbetech nohou i rukou malinkaté výstupky, vypadající jako dračí rohy a k tomu ještě jeho oči vypadají jako ještěří nebo také dračí. Jelikož pochází z chudší rodiny, tak je jeho styl oblékání spíše praktičtější, než okrasný, ale věcem co se mu líbí se nevyhýbá, jen je nechce zničit.

Popis povahy:
John na první pohled vypadá stydlivě a odtažitě, ale je to milý, tichý a naslouchající kluk, který rád pomáhá, pokud na to má náladu. Společnosti se nevyhýbá, ale raději kvůli jeho předsudkům se raději zdržuje o samotě a přemýšlí. Někdy je také moc upjatý a v těch chvílích bere vše doslova, až moc doslova. Pokud se na něco upne, je odhodlán to dokončit bez ohledu na to co ho to bude stát. Nikdy toho moc nenamluví a když už ho potkáte, tak většinou bloumá ve svých myšlenkách. S lidmi se celkově snaží vycházet v dobrém rozmaru a nechce dělat problémy. Když nějaké potká, tak se je snaží vyřešit v klidu ale někdy prostě řekne nebo udělá něco až moc rychle nebo naopak pomalu. Kvůli svému životu se také snaží nenavazovat přátelství v nějakém hlubším rozsahu. Také když s někým mluví tam, sám neví proč, ale tomu člověku se nedívá do obličeje, spíše vedle něj. Jinak se ne vyznačuje žádnými význačnými gesty. Jinak je také takový univerzál. Dokáže pracovat sám a nebo v týmu, když se to vyžaduje. S rozkazy nemá problémy, ale ne vždy uposlechne rozkazu, pokud k tomu má dobrý důvod.

Historie:
John se narodil učitelce tance a grázlovi v malém státě uprostřed Evropy. Matka se ho snažila vychovat v klidu, ale otec, po kterém zdědil impulzivnost, se k němu choval jak ke kusu hadru. Už když se naučil chodit si dělal co chtěl. Když mu byli tři roky, tak se, podle vyprávění své matky, prý vydal ven na koleje, kde ho, nebýt jedné paní, málem srazil vlak. Možná proto se k němu otec choval jak ke kusů hadru. Nikdy si moc kamarádů nenašel, i když moc chtěl, ale oni se mu vyhýbali, někdy, vlastně pořád, posmívali. Ve škole měl celkem dobré známky, ale také problémy s lidmi. Když byl ve třetí třídě, tak je tehdy opustil otec a v téže roce v létě, se přestěhovali. Rok, než začala válka, žili v malé vesnici a také se vydali k moři. To bylo o rok později, v době kdy začal válka, byli zrovna na letišti a chtěli se vydat domů, začal poplach. John se dostal do letištního krytu, ale jeho matka bohužel ne. John nikdy nezjistil důvod proč. V bunkru, který byl velice kvalitní, se mezi těmi lidmi necítil moc dobře a tak po roce, kdy úspěšně ukradl nějaké zásoby, luk s toulcem šípů a vojenský nůž. S těmito věcmi a velkým odhodláním se vydal ven z bunkru, kde ho čekal velký šok. Všude byli trosky budov, vraky aut a letadel a také mrtvá těla. Ale on se vydal pryč. Jen on, zásoby a nůž s lukem a šípy. Putoval krajinou, potkával mutanty, pár jich zabil, ale u něj se žádná výrazná mutace neobjevila. Kromě malinkatých rohů na rukou a nohou a jeho očí. Po většinu času se bojům vyhýbal, ale když musel tak musel. Před asi rokem a půl skoro přišel o život. Jako památku na tento boj si odnesl čtyři horizontální jizvy na břiše a tři prohlubeniny mezi lopatkami. A také velkého černého psa, který se na tu stvůru co ohrožovala Johna vrhla. Od té doby ho pes následuje a on, i když si to nechce přiznat, by za něj dal život. Společně putují krajinou, vybírají místa kde ještě něco je a snaží se spolu přežít. Jednoho dne slyšel o jisté pevnosti, která se prý odtrhla od království a teď žije na vlastní pěst. I když Johna to nezajímalo tak moc, jako spíš to jestli by se tam nemohl na nějaký čas usadit.

Inventář:
Zbraně:
Vojenský 20 palců dlouhý nůž (600)
Luk malé kvality s toulcem s deseti šípy (150)

Oblečení:
Džíny (50)
Mikina s kapucí a znakem Assasin's Creed (100)
Světle modrá mikina přes hlavu (300)
Hodně používané tenisky (100)
Zašedlý lékařský plášť (120)

Ostatní:
Látkový batoh (80)
Pevná litrová láhev
Předválečné mapy
Funkční kompas (500)
Svítilna na dynamo (500)
taška na kolečkách (300)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s lukem: 3
Boj s chladnými zbraněmi: 2
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti
Čtení v mapách
Prostorová orientace se zavřenýma očima

Slabiny:
Záchvaty vzteku

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Čeština (Rodný jazyk)


Kontakt na FB hráče (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama