Rin Saichou

17. března 2017 v 18:48 |  Postava hráče

Jméno postavy: Rin Saichou
Věk: 13
Schopnost: Znásobená síla, regenerace
Mutace: Individuál
Sídlo: Pokoje nováčků
Pozice v Barbose: Nováček
Rodina: Oribe Saichou (mrtvá)
Hráč: Sasuke

Vlastnosti:
SÍLA: 4
RYCHLOST: 10
ODOLNOST: 7
INTELIGENCE: 3
ŠTĚSTÍ: 7
ŠIKOVNOST: 8
MÍRA MUTACE: 14

Popis vzhledu:
Rin je na první pohled dívčí verzí Tarzana z Knihy džunglí, nejradši pobíhá bez trička, bosá, jen s uvázanou plátěnou rouškou kolem boků a na jejích jemných, kaštanově hnědých vlasech se často najde nejeden dred. Pohled světle modrých očí připomíná nejistý, nedůvěřivý pohled zvířátka. Bývá z lidí trochu vyplašená, nebo se proti nim vzpouzí. Často se stává, že Rin se krčí na čtyřech, jako by napodobovala zvířata. Zejména v situacích, kdy je naštvaná nebo vyděšená zaujímá tuto pozici, cítí se v ní jistější a lépe krytá, než vzpřímená jako ostatní lidé. Na levé straně krku má výrazné znamínko připomínající vyplněnou ležatou osmičku, velmi podobné měla i její sestra a matka. Na zádech a nohou má dlouhé táhlé jizvy, které až přespříliš připomínají rány od biče. Na pravé ruce má jizvu, podle tvaru pravděpodobně od kousnutí nějakým zvířetem.

Popis povahy:
Navzdory svému věku jedná jako malé dítě, jakmile se jí něco nelíbí, nic jako rozum jí nestojí v cestě dát to hlasitě najevo. Vydává zvuky podobné hýkání, piští, kope a kouše. Zejména nesnáší česání a koupání, na které si během pobytu v lesích odvykla.
Nemá ráda také hlasité nečekané zvuky, často sebou při nich cukne a někam se možná i schová, zřejmě byla zvyká žít v klidném, nerušeném prostředí. Čeho se bojí ještě víc je to, pokud v její bezprostřední blízkosti někdo udělá nečekaně rychlý pohyb, pak hrozí, že ho Rin může napadnout, protože se vyděsí, lze usuzovat, že už zažila nějaké fyzické násilí a proto má strach.
Lidí celkově se stranní pokud může, je k nim mnohdy pro sebeobranu nepřátelská a je radši, když si jí nevšímají, ona si také nevšímá. Chodit na ni s příborem u jídla je zbytečné, jídlo si vybírá podle toho, jestli se jí líbí nebo ne a rozhodně ho bude vždycky jíst rukama. Svoje zoubky je ovšem zvyklá používat nejen ke konzumaci potravin, ale využívá je v podstatě stejně často jako ruce a nohy.
Co je nejspíše nejzvláštnější na tomhle děvčeti, ona příliš nemluví, není to tak, že by mluvit neuměla, zpočátku na to možná zapomněla, protože byla osamělá a časem si pomalu zase osvojila většinu jí známých slov, ale nečekejte od ní dlouhé rozhovory, budete rádi, že z ní dostanete jedno dvě slova, v lepším případě věty. Nikdo ji zjevně nenaučil spoustu důležitých věcí, proto je tohle děvče poněkud jednodušší, nechápe spoustu věcí a potřebuje někoho, kdo by se jí ujal a její mentální vyspělost trochu pozvedl. Získat si její důvěru, aby s klidem pobývala ve vaší blízkosti ovšem není lehké.

Rin si nevzpomíná na svou rodinu, protože v době, kdy se jim ztratila jí byly pouhé tři roky, také se od ní pravděpodobně nedozvíte, co s ní bylo, než se dostala do pevnosti.

Historie:
O její historii se toho příliš neví. Známé informace jsou, že ve svých třech letech se ztratila od své starší sestry během doby, kdy ji rodiče ukryli v krytu a sami zemřeli. Nikdo netuší, kde byla celou tu dobu, kdy po ní Oribe pátrala a všichni tvrdili, že děvče musí být mrtvé, Rin jeví známky toho, že na ní bylo uplatňováno násilí, ovšem pravděpodobně sama s věcmi, které měla zabalené úhledně v tašce, jako by jí je tam někdo připravil, se do lesů vedle Barbosy také nedostala sama. Do pevnosti odešla její sestra, aby o ní získala nějaké informace od muže, jež jí je slíbil výměnou za jistou službu. Takže co se děvčetem doposud dělo se každý může jen domnívat. Zhruba rok od Oribeiny smrti byla nalezena v lesích.

Inventář:
Zbraně a lovecká výbava:
Malá železná trubka od krve

Ostatní:
otrhaná taška přes rameno (250)
potrhaný plyšový medvídek (150)
Krabička léků na uklidnění Egolanza (500)

Oblečení:
nepoužitý oranžový svetr (300)
ošoupané tenisky (80)
červené tepláky (70)
kostkovaný modrý baret (čepička) (160)
růžová dívčí košilka s kytičkami (200)
stará ženská bílá košile (150)
plátěná otrhaná rouška kolem pasu (80)
malované plátěné gumotextilky se Snoopim (700)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 2
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
přirozená schopnost přežití v přírodě
je opravdu dobrá v lezení po stromech

Panická hrůza z hlasitých zvuků a prudkých, nečekaných pohybů
Neovladatelná agresivita, když se cítí ohrožená
velmi nízká schopnost verbální komunikace

Jazykové dovednosti:
Sotva ovládá poválečnou angličtinu s nízkou slovní zásobou psát neumí

Kontakt na hráče (odkaz)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama