Shayleen James

4. března 2017 v 15:52 |  Postava hráče
Jméno: Shayleen James
Věk: 25
Schopnost: Tlustá vyžle
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose: nováček
Rodina: x
Hráč: Christeen

Vlastnosti:
SÍLA 6
RYCHLOST 6
ODOLNOST 6
INTELIGENCE 9
ŠTĚSTÍ 6
ŠIKOVNOST 10
MÍRA MUTACE 9

Popis vzhledu:
Shayleen je pěkná dívka - jistě záleží na vkusu, ale nejspíš by o ní nikdo neřekl, že je ošklivá. Možná spíš obyčejná nebo normální. Asi nejzajímavější je na ní její rychle se měnící postava (174 cm; 50-60kg). Můžete ji zahlédnout v období, kdy má pěkné ženské křivky, ale také se může stát, že ji uvidíte jak vyhublou kost a kůži a rozhodně vás napadne, že trpí anorexií. Není to tak. Vše se odvíjí od její mutace, která jí poškodila uvolňovaní enzymů a přijímání potravy. Dostane-li svou dávku cukru, pak je její tělo pěkné, po celý měsíc pak hubne - shodí i deset kilo - než musí dostat novou dávku.
Další zajímavostí je její kůže. Shayleen prošla mírnou dílčí mutací kvůli které je její kůže nasáklá smrkovým jehličím. Má to ovšem výhody i nevýhody. Běžně si asi nevšimnete ničeho, možná má jen světlejší kůži než ostatní lidé, popřípadě můžete mít pocit, že je malinko do zelena, ale to se vám spíš zdá. Ovšem už se nedá nevšimnout, že krásně voní (máte-li rádi vůni jarního lesa). Jenže, jakmile je jí horko nebo se výrazněji potí, i její póry uvolňují toto aroma více, až z toho bývá i samotné Shayleen špatně. V tyto chvíle se i její kůže barví do sytějšího odstínu svěže zelené barvy. Nevypadá pak ale jako někdo, komu je nevolno, jasně na první pohled vidíte, že tahle zelaná je úplně jiná. Navíc není rovnoměrná po celém těle. Konkrétně na krku a na obličeji je pak přímo vidět "otisk" jedné z větví.
Co se týče drobných detailů, většinou má krátké nehty, za kterými se schovavjí kousky hrnčířské hlíny nebo prostě jen hlíny. Bříška prstů má ztvrdlá od střelby z luku a celkově se nedá říci, že by měla jemné ruce, jelikož hodně pracuje.

Popis povahy:
Shayleen je milý a rozverný člověk. Neustále má potřebu vtipkovat a všechno bere s nadhledem. Doopravdy všechno. Nedá se snad už ani říci, že by se snažila hledat pozitiva tam, kde nejsou. Ona jednoduše problém obrátí ve vtip a je po problému. Stejně tak si každého dobírá, ne proto, že by chtěla rýpat, ale proto, že to většinou vyvolává na tvářích lidí úsměv a to má ona ráda.
Nijak se nesnaží být středem pozornosti, ale vzhledem ke znovinému smíchu se jí to vede, i když nechce.
Dokonce si můžete všimnout, že se usmívá, i když se zlobí. Ona se totiž téměř nikdy nezlobí, jen se mračí a tím dává najevo svou rozhořčenost, ale i tak jí cukají koutky do úsměvu. To už by se muselo stát skutečně něco zásadního, aby se rozčílila nebo se přestala snažit o vtip. Co by udělala pak, to se neví. Sama to ještě nevyzkoušela.
Do svých věcí si nenechá od nikoho mluvit. Vždy se rozhodovala sama za sebe a to hodlá dělat dál. Dá se říci, že moc nevěří lidem, nezažila nic strašného, ale ani nic krásného. Nemá ráda zklamání, protože to by se nemohla smát, a tak si drží odstup. To platí i pro vztahy. Podle ní ji volný vztah nemůže nic stát, za to zmařená láska by bolela a to je přece zbytečné.

Historie:
Pochází z Nového Zélandu, kde žila s rodinou ve vesnici Glenorchi. Díky tomu je poměrně zdatná v přežití v přírodě. Ne že by byla skaut nebo tak něco, ale když člověk žije na tak nádherném místě, tak každou chvíli vyrazí do hor alespoň na noc nebo dvě. Samozřejmě je zvyklá na stan a spacák.
Jako malé dítě se přihlásila na gymnastiku. Moc toužila být gymnastkou a odjet na olympiádu. Pochopitelně to nikdy nevyšlo, ne ani tak proto, že přišla válka, ale jednoduše proto, že ne každý může být profesionální sportovec. I tak ale měla gymnastika na její život velký vliv. Až moc velký. Malá Shay byla oplácaná holčička a ostatní dívky se jí za to posmívaly. Čím byly starší, tím to bylo horší. Když bylo Shy deset let, rozhodla se, že bude hubnout. Nikdo ji nemohl přesvědčit, že už dávno je normální, ona si vzala do hlavy, že bude hubnout a jak jinak to udělat, než přestat jíst. Anorexie jí klepala na dveře, ačkoliv začala bulimií neboť musela doma předstírat, že jí, a tak jí nezbylo než vše následně vyzvracet. Po těžkých peripetiích nastoupila na léčení, které ukončila ve třinácti letech. Právě v léčebně se v rámci terapie začala věnovat keramice a drátkování a zde se zamilovala do filmů Pána prstenů, které jí byly blízké i tím, že se točily v její domovině, i když už velmi dávno. Díky nim se rozhodla, že z ní bude elfka lučišnice. Nechala si vyrobit kostým a začala chodit na lukostřelbu. Ale vzhledem k tomu, že kvůli léčbě zameškala hodně ve škole, neměla na to pořádně čas. Navíc její rodiče brzy vymysleli, že jí pošlou do Evropy, aby přišla na jiný vzduch a jiné myšlenky. Možná byl jedním z důvodů její přítel rugbista Mark, který se jim nelíbil. Tak Shayleen v šestnácti vyrazila studovat do Anglie, odtud se přesunula na prázdniny do Francie, kde jí navštívili rodiče. Měli velké štěstí, že se domů stihli vrátit ještě před začátkem války, Shayleen, která chtěla dokončit semestr se k tomu už ale nedostala. Dnes už ani neví, jak se jí podařilo sehnat místo v krytu. Asi to vše byla jen náhoda, ale ona skutečně přežila.
Když opustila kryt, celý svět byl vzhůru nohama. Dky své nátuře se protloukala životem a urychleně opustila Paříž. Držela se se skupinkou kočovných nomádů, opět si připadala jak v Pánovi prstenů, pochopitelně její kostým jí už dávno nebyl, ale zbyl jí alespoň chránič prstů a předloktí, který si schovala. Snažila se sehnat luk, ale nepoadařilo se jí to, takže má cosi, co vyrobil jeden z nomádů. S touto skupinou se rozloučila po té, co se k nim přidaly dvě dívky, které zaslechla, jak si o ní špitají, že je tlustá. Anotektický proces se spustil během té jedné vteřiny. Jenže Shayno tělo odmítalo zemřít. Brzy zjistila, že potravu vlastně vůbec nepotřebuje, tedy, tak se to alespoň zdálo, až později zjistila, z čeho je tedy vlastně živá. Dnes už ví, jak se svým tělem nakládat a také ví, co znamená její podivné šílené hubnutí a opětovné nabírání.
Do Barbosy jde vlastně náhodou. Mířila do Vire společně s mladou rodinou, kterou potakala na cestě a zapletla se s Tomym, pochopitelně oba věděli, že na to jeho přítelkyně přijde a to se také stalo. Důrazně Shay doporučila, aby se od nich odpojila a nikdy se je nesnažila kontaktovat. Shy souhlasila a vůbec jí nešokovalo, že i Tomy zůstal se svou rodinou a nehodlal se s ní dále zabývat. Jen jí doporučil, že cestu po pobřeží by měla ležet nějaká pevnost, a tak se dala na cestu.

Inventář:
Zbraně:
ručně vyrobený luk - kvalita nic moc, spíš nic než moc

Oblečení:
černý svetr po kolena (200)
staré modré tílko (80)
Tričko se zašlým potiskem Pána prstenů (150)
Slaboučká bunda proti dešti (320)
Džínové kraťasy (300)
Funkční legíny (250)
Tenisky Puma (200)
Šála (180)
dámské tříčtvrťáky okrové (300)
Bílé tenisky (100)

Ostatní:
Vojenský kompas (3500)
Chránič prstů a předloktí při střelbě z luku
Polní nádobí
Zrcátko
Manikúra, ve které už spousta věcí chybí
Ketlovací kleštičky
3m drátku měděné barvy
Starý poničený plátěný botoh pošitý výšivkami různých měst (100)
Základní hygienické potřeby (300)
starý spací pytel (100)
stará karimatka (100)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s lukem: 1
Boj s chladnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti
Keramika
Základy survivalizmu
Drátkování
Základy přežití v přírodě

Slabiny:
Mrtvé nebo neaktivní chuťové buňky
Barvoslepost

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Francouzština
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama