Zlobíte!

27. března 2017 v 16:12

Hrajete si na X-meny a to se nevyplácí!

Už toho máme dost! :D (Ale nebojte se, i my občas nejsme dokonalí) Většina z vás, našich hráčů, nepochopila, že radiace je svinstvo! Vaše schopnosti nejsou úžasné věci. Je to hnus! Proto se to jmenuje nemoc z ozáření. Nemoc! Postavy nejsou superhrdinové, ale chudáci, co mutují. I tak ale měli vlastně z ... kliku, že vůbec žijí. Naprostá většina lidí na světě zemřela. Koho nezabila válka, toho sejmula radiace, tak na to myslete!
Ale my na vás nechceme být zlí a pořád na vás ječet, že musíte hrát i za špatné stránky té dané mutace. Už nás to nebaví. Proto máme pár změn - těšte se! :D

Tak tedy...
1) odolnost na radiaci se dá zvolit pouze jako první schopnost. Vaše postava má tak strašné štěstí, že na ní radiace nepůsobí. Nikdy nemůže mít schopnost, ale také jí nepostihují špatné dílčí mutace, nádory a podobná svinstva.

1a) protože každé pravdilo má svou výjimku, tak si odolnost na radiaci můžete zvolit i později - v takovém případě vám body mutace postupně mizí místo toho, aby vám přibývaly, jak to bývalo dřív. Body ubývají až na číslo 1, kde se zastaví a vám zůstane jediná schopnost - a to "odolnost na radiaci". I to má ale háček. Dílčí mutace, které postava do té doby získá/schytá, jí zůstanou - tělo se prostě nezahojí zcela. Snad si nemyslíte, že se vám z hypermutanta s 20 body stane najednou normální člověk :)

2) u každé další schopnosti, které dosáhnete (12 bodů míry mutace, 18 atd.), vám bude přidělena adminy dílčí mutace. Čistě náhodně. Tedy, možná ne až tak náhodně - my si uděláme čas a budeme kontrolovat, jak důsledně hrajete za špatné stránky svých schopností - čím lépe hrajete, tím méně otravná dílčí mutace se u postavy projeví. Jinak počítejte s dorůstaním nepraktických částí těla, boulemi, padáním vlasů a kdo ví, s čím vším ještě.

2a) to také znamená, že ti z vás, kteří už mají minimálně 12 bodů míry mutace, tak musí projít nějakou dílčí mutací - a protože vás máme rádi, smíte nám navrhnout, co by se k vaší postavě asi tak hodilo. Neříkáme, že se tak stane, ale protože jste naši (na rozdíl od těch, co teprve přijdou :D ), tak máte tuto vyjímečnou možnost s námi dikutovat - jen si nepotrpíme na dlouhé řeči :D Dejte vědět do zprávy nebo na fb.

3) mutace se dá snižovat - myslete na to. U obchodníka si můžete koupit lék na mutaci - dobře, přiznáváme, není to fake a doopravdy zabírá. Kromě toho, Barbosa začala spolupracovat s panem Raggim, který vlastní komoru na potlačování mutace. Občas se k němu bude dělat nějaká ta výprava a smíte si nechat pomoci. Bohužel i toto má ale různé negativní vedlejší účinky - ty nemají dlouhého trvání, ale může se stát, že vám třeba na měsíc zezelenají vlasy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama