Hwa-hye Laila

12. dubna 2017 v 19:14 |  Postava hráče

Jméno postavy: Hwa-hye Laila
Věk: 18
Schopnost: x
Mutace: Individuál
Sídlo: Pokoje nováčků
Pozice v Barbose: Pomocnice v kuchyni
Rodina: Naomi Yukimaru (snoubenec)
Hráč: Twillight

Vlastnosti:
SÍLA: 5
RYCHLOST: 9
ODOLNOST: 7
INTELIGENCE: 10
ŠTĚSTÍ: 7
ŠIKOVNOST: 10
MÍRA MUTACE: 4

Popis vzhledu:
Laila chodí vždy narovnaná s rukama složenýma před sebou, i přes to, že na sobě právě nemá kimono. Je na něj zvyklá a jiné oblečení je pro ni trochu nepřirozené, proto je na ní znát drobná nejistota. Má jemně řezanou tvář a krásné rty, celé její držení těla dává jasně najevo její postavení. Má uhlově černé vlasy, obvykle sepnuté nějakou sponou. Je to velmi elegantní, půvabná dívka. Krom toho že vyzařuje vznešenou auru na ní není nic specifického. Obvykle dbá na to, aby byla upravená a vždy se přátelsky usmívá, pokud má pocit, že je to na místě, vzhledem k její kultuře, která je dost vážná. Byla vychována v tom, že první dojem dělá vzezření člověka, a proto by se měla snažit působit dobře. Měří 165 cm a má útlou ženskou postavu.

Popis povahy:
Její oblíbenou barvou je modrá, vyniká v mnoha koníčcích, jako vyšívání, hraní šachů, sporty, nebo tanec. Byla velice pečlivě vychovávána, aby studovala a věnovala se společenské etiketě, takže se od ní obvykle dočkáte spisové mluvy a vybraného chování za všech okolností.
Rozhodně není žádná bojovnice, spíš křehká dívka a mečem se umí ohánět jen co viděla v televizi.
K lidem i zvířatům je vždy milá, přátelská a starostlivá. Nemá ráda přetvářku a nečestné chování, pokud prohraje, dokáže to se vší hrdostí uznat, nikdy by se neuchýlila k podvodům a intrikám.
Vždy zná své místo, její chování je vybrané a nejspíše nebude osobou, která způsobí nějaký skandál. Miluje knihy a čtení různých kultur, považuje je za významnou část světa, která by se měla dochovat. Kdyby mohla, ráda by cestovala po světě, to byl její dětský sen, bohužel, v nynější době se musí smířit s tím, že má kde přebývat. Je jí nepříjemné jednání s lidmi, kteří se nedokážou chovat slušně a na úrovni. Takový osobám se raději snaží vyhýbat.
Je velmi oddaná Naomi Yukimu, jejímu snoubenci, se kterým ji rodiče dohodli svatbu. Je rozhodnutá splnit jejich přání a být tak perfektní manželkou a ženou. V podstatě je takovým ideálem obětavé a starostlivé ženy, kterou by každý muž chtěl.
Nese těžce ztrátu své rodiny, přesto jako hrdá Japonka neprojevuje své emoce a pouze děkuje za soustrast, nikdy na veřejnosti nepláče a zachovává si svou tvář.

Historie:
Zhruba v jejích pěti letech se rodina přestěhovala do Fancie, ač otec udržoval obchodní kontakty po celé Asii i nadále. Laila byla stále vychovávána ve své vlastní kultuře, nenavštěvovala klasickou školu nebo kroužky, ale vyučována byla doma. Byla učena četbě, vyšívání, nejrůznějším sportům jako například tenis, věnovala se hraní šachů a studiu etikety. Jelikož blížící se válka byla nevyhnutelná, nechal její otec všude kolem domu postavit opevnění a udělat z něj kryt, kde by mohli v bezpečí žít, jeho prozíravost Laile zachránila život. Po vzoru své matky se učila muži nikdy neodporovat, starat se o jeho potřeby a od mala byla smířena s tím, že až přijde čas, bude jí vybrán muž, pro domluvený sňatek.
Tím nebyl nikdo jiný než, v jejích necelých osmnácti letech, Naomi Yukimaru, on i s celou rodinou za pomoci Lailina otce přicestoval do Evropy, kde společně měli uzavřít manželský svazek. Žel bohu došlo k příšernému masakru při kterém přežili jen Yuki, Laila a jeho služka Chie. Ti tři se společně vydali hledat úkryt, podle Yukiho zvaný Barbosa, cestou byli však napadeni, rozdělili se a Laila se ztratila v lesích, po dlouhých dnech bloudění o hladu narazila na školu, kde přebývali nějací lidé, ti jí pomohli, dali čisté oblečení a nasměrovali na Barbosu, doprovodit ji však nikdo nemohl. Proto vyrazila sama, cestu přežila bez úhony, i když ne zrovna v nejkrásnějším stavu.

Inventář:
Zbraně a lovecká výbava:
dýka se symbolem hada (400)

Ostatní:
spací pytel do +5° (1000)
celta (500)
zdobená spona do vlasů (450)
hygienické potřeby (1000)
malá krosna (380)
Plátěná taška přes rameno(40)
Základní hygienické potřeby - kartáček na zuby, hřeben(200)
Prázdný deník (30)

Plastová lahev s vodou (30)

Oblečení:
potrhaná stará bunda (500)
teplý svetr (320)
rukavice (100)
modré květované kimono (250)
teplé legíny (120)
žabky (180)
staré poničené boty s kožíškem (250)
Obnošené džínové šortky (80)
koženková hnědá bunda do pasu (200)

Dlouhá šedá sukně(100)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 1
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
Jistá společenská úroveň a přehled
mnohočetné schopnosti jako vyšívání, hraní šachů, sport…
Skvělé jazykové dovednosti

Bojí se většiny hmyzu
obvykle se rozhoduje pro to, co by měla, ne co opravdu chce

Jazykové dovednosti:
Skvělá Angličtina, Japonština a Francouzština
částečně Latina

Kontakt na hráče (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama