Patrícia De La Rosa

12. dubna 2017 v 19:13 |  Postava hráče

Jméno postavy: Patrícia De La Rosa
Věk: 17
Schopnost: Teplokrevnost
Mutace: Individuál
Sídlo: Pokoje nováčků
Pozice v Barbose: Léčitelka
Rodina: x
Hráč: Twillight

Vlastnosti:
SÍLA: 5
RYCHLOST: 5
ODOLNOST: 4
INTELIGENCE: 8
ŠTĚSTÍ: 12
ŠIKOVNOST: 6
MÍRA MUTACE: 12

Popis vzhledu:
Rozhodně byste neřekli, že jí za chvíli bude osmnáct, vypadá a chová se jako dítě kolem 14-15 let. Její vlasy kdysi z ničeho nic stejně jako oči nebraly jasně šedou barvu. Časem se vrátily na blond, ale zůstalo jí několik pramínků. Přesto se snaží vždy vypadat elegantně, roztomile a dokonale. Záleží jí na vzhledu drobného milého děvčete. Obvykle nosí obří nadýchané šaty a to i v zimě, protože vzhledem k její schopnosti se nemusí bát, že nastydne, k těm pochopitelně mívá i pasující střevíčky, popřípadě šperky a klobouček.

Na její tváři bývá často sladký úsměv, pokud ji někdo neurazí, pak se mění v rozeného ďábla a budete se raději klidit z přítomnosti téhle malé sladké holčičky. Je sotva 162 centimetrů vysoká a velmi štíhlá, jak se říká 40 kilo i s postelí. Její pleť je věčně pobledlá, to proto, že v létě nemůže příliš na sluníčko, navíc její pleť v důsledku mutace vypadá trochu jako porcelán (celkově z ní máte pocit, že jste narazili na porcelánovou panenku v životní velikosti - a její záliba v širokých šatech a nejrůznějších doplňkách to jen podporuje) a přehřátím začíná kůže na jejím těle praskat. Obvykle tedy nosí slunečník nebo klobouk a zdržuje se v chladnějších místnostech. Kromě toho jí mutace také způsobuje problémy s pohybem. Její pohyby jsou podivně trhané a nepřirozené.

Popis povahy:
Patrícia si zakládá na tom, že je krásná, ví to o sobě a dává to všem okolo jasně najevo. Ráda svým sladkým způsobem manipuluje s lidmi, nutí je dělat co si přeje a přímo si říká o to, aby ji všichni jen od pohledu měli rádi. Miluje operní hudbu, společenské tance a vlastně plno dalších věcí. Je toho vážně hodně, co by si tahle blondýnka přála, bude chtít poníka, za týden o bude nafukovací bazén a pak tryskáč. Je rozmazlená a zvyklá rozhazovat, jenže teď bohužel nemá co. Nikdy nepracovala, a proto ani netuší, jak by to měla dělat, do práce se dvakrát nehrne, radši někde odpočívá na pohodlném gauči, nebo vyhledává venku nejrůznější květiny. Po válce se spousta z nich změnila, o to víc ji však zajímají. Květy byly její zájem od raného dětství, proto se v nich dobře vyzná a také vám hned poví, co se ze kterého dá vyrobit, stejně tak jako jestli se hodí na ozdobu klobouku či ne. Dokáže přírodně ošetřit zranění bez různých chemických léků a vyzná se v tom, jaká rostlina je nebezpečná a která nikoli.
Sama mívá problémy s obratností a pohybem, někdy může působit trochu roboticky, protože v důsledku mutace, kterou její matka nazývala "porcelánovou panenkou" vypadá a pohybuje se jako oživlá hračka.
Pochopitelně jako většina dívek jejího věku, která už bere válku jako běžnou součást života myslí hlavně na věci jako kdy si najde nějakého dokonalého, společensky dostačujícího přítele. Popřípadě kde sežene nové šaty. Je marnivá a malicherná, nevyčítejte jí její chyby, protože ona chyby rozhodně nedělá, chyba je vždycky v těch ostatních. Nemá příliš ráda zvířata, o většině si myslí, že přenášejí nějaké parazity, nebo ji chtějí jednoduše jen ušpinit, najdou se ovšem i výjimky jako roztomilé koťátko nebo poník.

Co je jejím opravdovým problémem jsou lidské vztahy, tváří se, že je sama úplně spokojená, faktem je ovšem, že si nedokáže najít kamarády ani při sebevětší snaze, neumí komunikovat s lidmi upřímně a otevřeně, proto si najde nanejvýš poskoky, kteří za ni budou všude orodovat, ovšem skutečný přátelský vztah mezi nimi nikdy nebude.

Historie:
Patrícia vyrostla se svými bohatými rodiči, kteří jí dali vždycky všechno, díky majetku měli zjištěné poměrně bezpečné místo na přežití v Barceloně, jejich dcera však často chodila ven, protože se zajímala o květiny a ráda experimentovala s jejich účinky, to u ní zapříčinilo vysokou míru mutace. Odjakživa byla rozmazlovaná a přála si, co ji zrovna napadlo, když neuspěla u maminky, dělala oči na otce, dokud nepovolil a ona nedostala, co chtěla. Věci pak končily vyházené, vyměněné za jiné hlouposti, nebo se prostě jen po pár týdnech roky válely ve skříni. Patrícia neměla ani kamarády, tvrdila že je nepotřebuje a dětmi ze sousedství pohrdala. Proto jednoho dne její matka rozhodla, že už toho bylo moc a tohle jednoduše stačí. Dovolila jí sbalit si to, co unese a bez okolků - i přes otcovy námitky - vyhodila svou marnivou dceru z domu, ať se nevrací, dokud si nebude váži toho, co má. Pravdou bylo, že ji vlastní dcera a její projevy mutace děsily, nebyla si sama jistá, jestli má ješě stále dítě, nebo chladnou, podivnou zrůdu.
Podle Patrície to bylo kruté a nespravedlivé rozhodnutí, poprvé v životě si musela vybírat, co je pro ni opravdu důležité. Uprostřed zimy si zabalila několik svršků, nejdůležitějších věcí a vyrazila pryč. Netrvalo dlouho, než se doslechla o pevnosti, která měla být tak tři týdny cesty a na území Franice. Patricia měla štěstí a podařilo se jí přidat ke skupině cestovatelů, kteří pro ni udělali první i poslední, jak už to tak u ní bývá, takže naštěstí venku nestrávila příliš mnoho času, aby se jí něco přihodilo a do Barbosy dorazila bez úhony.

Inventář:
Zbraně a lovecká výbava:
ozubené prsteny na obranu (250)

Ostatní:
dva kufry (2x 400)
krabička se šperky (2000)
herbář
Opotřebovaný chirurgický skalpel (400)

Oblečení:
Modro-zlaté krajkové šaty (200)
fialovo-bílé šaty s krajkami a poníky (600)
růžovo-modré šaty s medvídky (750)
růžové platformové baleríny (500)
bílé platformové baleríny (500)
odřené bílé baleríny (120)
růžový slunečník s krajkou (280)
fialový klobouk s květinami (150)
růžový klobouk s květinami (230)
Větší světle růžový světr na knoflíky (300)
dětská péřová bunda žlutá (2000)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 0
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
Velmi dobře se vyzná v rostlinách, bylinách, umí z nich lecos připravit

Strach ze samoty ve tmě
Strach z temné, špinavé vody

Jazykové dovednosti:
Španělština a Angličtina velmi dobře
Francouzština slabě

Kontakt na hráče (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama