Simon Rakoczy

12. dubna 2017 v 11:10 |  Postava hráče

Jméno postavy: Simon Rakoczy
Věk: 24
Schopnost: x
Mutace: Individuál
Sídlo: Pokoje nováčků
Pozice v Barbose: Hlídka
Rodina: Fábián "Pan" Šutrhází (bratranec)
Hráč: Honza

Vlastnosti:
SÍLA: 11
RYCHLOST: 5
ODOLNOST: 10
INTELIGENCE: 8
ŠTĚSTÍ: 5
ŠIKOVNOST: 9
MÍRA MUTACE: 4

Popis vzhledu:
Vzhledově je Simon svalnatý kus chlapa se svými 187 centimetry. Na svou vypracovanou postavu je docela hrdý, takže v létě ho nejvíc uvidíte v tílku, nebo úplně bez něj. Má také dvě tetování, jedno na pravé paži zespod, tam jsou vytetovány iniciály, o kterých nikdo netuší co znamenají a na levém boku se mu rýsuje úhledný nápis: "Zemřít by mohlo být opravdové dobrodružství." Na jeho těle se samozřejmě nachází i několik jizev, na jeho levém rameni zezadu si můžete všimnout rozsáhlé jizvy po hluboko zabodnuté dýce. Jeho styl oblékání je obvykle džínovina, otrhané kalhoty a bundy, popřípadě nějaká normální tílka bez potisků, nepotrpí si na nic výrazného, má za to, že je dostatečně osobitý svým vlastním stylem a šarmem. Na hrudi má dlouhé šité šrámy od podrápaní crapaudem.


Popis povahy:
Ač se toho snaží vyvarovat před Fábiánem, potrpí si na krásné ženy, nemá problém s krátkými románky, opravdu rád flirtuje, ale nežene se do vztahu, pokud nepotká takovou, která by ho přímo dokázala něčím upoutat a zachytit jeho srdce. Ženy ho dokážou dostat do problémů, pokud se dostatečně nehlídá, protože umí odvést jeho pozornost. A kdyby si přece jen některá myslela, že to mezi nimi něco znamenalo, dokáže ji velmi rychle a elegantně vykázat do patřičných mezí.
Simon je velmi sebevědomí typ člověka, kterého ostatní obvykle respektují, nebojí se rozhodovat a stát za svými názory. Nikdy o sobě nepochybuje a byl by rozhodně dobrým vůdcem. Podobně jako jeho bratranec, i on zastává názor, že prohra není konec, ovšem na rozdíl od Fábiána ji nebere na lehkou váhu a příště se bude o to více snažit zvrátit výsledek. Nedovolí jen tak někomu šlapat po jeho egu. Je poměrně klidný a umí být nad věcí, pokud někdo nezasáhne takzvané citlivé místo, pak se stává nepříčetným a rozum jde naprosto stranou.
Je to ten typ se kterým se každý hned spřátelí a většina lidí ho prostě nedokáže nesnášet, působí důvěryhodně a spolehlivě. Pokud má nějaký cíl, snaží se ho dotáhnout co nejlépe dokonce a do poslední chvíle nepřipouští selhání.

Je zvyklý se vyjma sebe postarat i o ostatní méně schopné lidi kolem, jelikož vychovával vlastního bratrance a žil v lese s kupou dětí, které nikoho než jeho neměly, musel tak pro všechny vždycky zajišťovat bezpečí a je zvyklý si poradit i v obtížných situacích.

Historie:
I když vyrostl ve velkém městě v Maďarsku, vždycky měl raději venkov, kde trávil s bratránkem prázdniny. Vždycky byl ten starší, co ho tahal do průšvihů, ale zároveň jediný, kdo se z nich uměl dostat. Vzhledem k silnému nepochopení a menšímu nezájmu jeho vlastních rodičů vnímal Fábiána jako bratra a tetu se strýčkem jako rodiče. Když začala válka, ukryl se spolu s ním do krytu u jednoho z místních majitelů polí a několik let tam přežíval. Tam posiloval a trénoval na boxovacím pytli, taky za tu dobu hodně četl, protože nic lepšího se tam dělat nedalo. Ne že by byl velkým fanouškem klasické četby, ale je názoru, že vědomosti nikdy neuškodí a chytrý se vždy rád něco přiučí. Věděl ovšem, že pokud přežijí, svět nebude milosrdný, netušil zda se ještě shledají s rodinami a jestli je někdo nepřijde napadnout, proto z hromady knih které našel zkoumal hlavně ty o zbraních a naučil se ze starých součástek sám vyrábět/popřípadě opravovat střelné zbraně.
Po opuštění krytu chvíli cestovali na koních a nakonec žil s Fábiánem v lesích, kde byl největší klid od nebezpečných lidí a jelikož si postavili domek na stromě obklopený pastmi, nic jim nakonec nehrozilo. Jednoho dne našel Fábián v lese potulovat dva sirotky a vzal je k nim, staral se o ně a užíval si, jak k němu vzhlížejí, protože se Simonem byl vždycky ten mladší a tak se rozhodli vybudovat v lesích útočiště pro děti bez rodin - tedy dle Fábiánových pravidel pouze pro chlapce. Nechtěl ve své blízkosti jinou dívku, než takovou, která by byla stejně krásná, jako Lídia, jeho kamarádka z dětství. Simon si uvědomoval, že odmítat pomoc děvčatům je jako posílat je na smrt, ale nedokázal bratranci, který žil ve vlastním světě a poprvé od války byl šťastný nic říct, zároveň ale přemýšlel nad řešením, sám byl kvůli němu odříznutý od všech dívek a jakéhokoli života krom starání se o ty děti. Šel do města, kde přežívali lidé, jež ho odmítli opustit a zajímal se, jak vypadá okolí, kde by se dalo bezpečně - ale civilizovaně žít. Doslechl se o Barbose, ještě než si ale stihl ověřit, jak to tam vlastně napadá, byli napadeni skupinou mužů od krále. Některé děti utekly, jiné byly chladnokrevně zabity. Simon pomohl Fábiánovi a několika dalším dětem pryč, museli se rozdělit a schovat po lesích, dal však bratranci jasnou instrukci - sejdeme se v Barbose. Sám ovšem nešel rovnou tam, aniž by o tom komukoli řekl, sledoval skupinu, se svými vlastními zbraněmi, které si vyrobil je pak jedné noci napadl a dva z mužů, kteří měli na rukou krev sirotků zabil a okradl, ostatní nechal na pokoji a utekl z jejich dosahu.

Několik týdnů se pak toulal po kraji, když narazil na obydlené místo s hostincem, utrácel co se mu podařilo ukrást, nechal si udělat tetování a využil jednu z mála možností, bavit se s děvčaty. I když už bylo po všem a doufal, že Fábián se teď vrátí do normální společnosti, přestane si hrát na Petra Pana a bude komunikovat i s dívkami, sám netušil, jak blízko je to realitě a chtěl využít šance, než se vrátí k němu. Pak se teprve vydal do Barbosy.

Inventář:
Zbraně a lovecká výbava:
z kůže vyrobená rukavice s kovovými drápy (500)
Dýka (350)
FAMAS G1 (18 000)
Kvalitní vojenský nůž (2500)

Ostatní:
otrhaný zimní spacák do -10° (1800)
čutora (200)
krosna (500)
sáček se čtyřmi podkovami
Sada vojenského oblečení - bunda + kalhoty (4500 + 2500)
Pánské úzké kalhoty oranžové (400)
Pánské skinny jeany (500)
Pánské tričko alá gay bílé (100)
Pánský nátělník béžový (50)
Pánský luxusní svetr zeleně pruhovaný (500)


Oblečení:
teplé boty s kožešinou (400)
děravé otrhané džíny (150)
džínová bunda (200)
prošívaná bunda s natrženým rukávem (450)
Taneční boty bílé (1000)
Pletený rudý svetr se zářivě žlutým srpem a kladivem na hrudi (300)
Obnošené černé tílko (40)
staré vybledlé tričko (80)
Komlpetní uniforma americké armády (8000)
Komlpetní uniforma americké armády (8000)
červené tričko (400)
modré tričko (400)
legíny (600)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 2
Boj s pistolemi: 3
Boj s chladnými zbraněmi: 2
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
výroba střelných zbraní
dobrá dovednost v jezdectví

Slabost pro krásné ženy, má problém se od nich udržet
slabost pro Fábiána
občasná náladovost

Jazykové dovednosti:
Poválečná Angličtina
Maďarština


Osoba na fotce: Jeremy Sumpter

Kontakt na hráče (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama