Ma'iq Lhář

26. května 2017 v 17:17 |  Postava hráče

Jméno postavy: Ma'iq Lhář
Věk: 30
Schopnost: x
Mutace: Kůže gelfa, skvělý čich
Sídlo: Pokoje nováčků
Pozice v Barbose: Nováček
Rodina:
Hráč: Johny

Vlastnosti:
SÍLA: 7
RYCHLOST: 7
ODOLNOST: 6
INTELIGENCE: 7
ŠTĚSTÍ: 6
ŠIKOVNOST: 6
MÍRA MUTACE: 14

Popis vzhledu:
Ma'iqův vzhled je velice propracovaný, jakoby si s ním radiace prohrála. Jenže to přes oblečení není vidět. Samotné oblečení vypovídá o jeho původu. Světle hnědý dlouhý plášť, či spíše kutna, arabského střihu, s mnišskými hlubokými rukávy a kápí zakrývající obličej. Pod pláštěm se skrývají plátěné kalhoty pískové barvy s hnědým opaskem a tunika také pískové barvy. Nic z toho není pod pláštěm vidět, kromě kožených bot hnědé barvy na nohou, nebylo by znát, ani kdyby byl ozbrojený. Přes kutnu má přehozený vak s věcmi a kopí se kterým pilně trénuje každý den. To je ještě v pohodě, ale to co plášť ukrývá už ne. Celkový vzhled je hodně poznamenán radiací. Kdybyste ho měli popsat jedním slovem, tak by to nejspíš bylo kočkočlověk, či něco velice podobného. První věc, které byste si všimli, je nadměrná hustota chlupů, kterou Ma'iqa radiace obdarovala. Jeho chlupy, které se snaží nosit krátce zastřižené, barvy Moca s pruhy barvy černé kávy, ho pokrývají od hlavy k patě až na některá místa, například chodidla a dlaně. Ale chlupy nejsou jediná věc, kterou ho radiace obdarovala. Hlavu velice podobnou kočičí má osazenou špičatýma ušima se střapatými špičkami, žlutýma až zlatavýma očima a mírně prodlouženými špičáky, které jsou schované za zvířecí pysky. S těmi si radiace také prohrála. Horní ret spojila s nosem, který zároveň rozšířila. Jediná nevýhoda toho je, že musí pořádně vyslovovat, aby mu bylo rozumět. Svou mnišskou kutnu nikdy nesundavá, nejen kvůli chlupům, ale i jizvám, kterými jsou celá jeho záda pokryta. Jizvy, zčásti staré, zčásti nové, jsou uspořádány do téměř pravidelné a úhledné mřížky. Jeho další větší zvláštností, kterou ani neskrývá, je tenký, možná trochu zebrovytý ocas, se sněhově bílou špičkou, která stále pocukává, jako by byl Ma'iq připraven na někoho skočit.

Popis povahy:
Nedá se přesně určit jak se Ma'iq bude chovat. Je totiž stejně nepředvídatelný jako kočka jejíž vzhled mu radiace vypůjčila. V jednu chvíli je v klidu, naslouchá, v druhé se od vás odvrátí, jelikož ho zaujalo něco jiného. Je prostě jako normální kočka... Přelétavý. Má několik období, které si i sám pojmenoval. Jedno z nich je období Ma'iqa Lháře. Pokud se v tomto období s Ma'qem někdo pokusí navázat konverzaci jediná odpověď, která se mu dostane je "Jsem Ma'iq Lhář." To řekne na jakoukoliv snahu navázat s ním konverzaci, klidně vám to řekne i arabsky, ale to bude jediné, co z něj dostanete. Dalším z jeho období je období neuvěřitelného žvanila, kdy furt mluví. Je mu jedno o čem, prostě jen furt mluví. Vždy si něco najde. Mluví tak dlouho dokud toho člověka nedožene k šílenství nebo se ho aspoň nepokusí umlčet. Jindy zase bloumá a je mu vše šumák. Od řvoucího nadřízeného po blechy v jeho kožichu...

Historie:
Ma'iq má nejasnou minulost. Aspoň to tak říká. První vzpomínka, kterou má je prý na to jak za ním zapadly dveře krytu a on ucítil bodavé světlo a nukleární zimu. Nevěděl, kde je, jak se jmenuje, nic. Vydal se podle intuice na západ. Přežíval, jak mohl, ale párkrát měl na mále. Asi po dvou měsících cestování a přežívání byl zajat otrokáři. V té době se na něm také začala projevovat radiace v menším měřítku. Postupně se mu splošťoval nos, který se zároveň spojoval s horním rtem, uši špičatěli, oči žloutly a také se začal objevovat ocas. Zpočátku to nebylo moc vidět, jenže pak si toho otrokáři všimli a Ma'iqovy už tak špatné vztahy se ještě zhoršily. Více ho bičovali, odpírali mu jídlo a vodu, nenechali ho se pořádně vyspat. Nic proti tomu nemohl dělat. Jednoho dne, ale na konvoj otrokářů zaútočila skupina lovců, která zabila všechny otrokáře a otroky osvobodila. To už se na Ma'iqovi projevovala mutace většího rázu. Ještě to na něm nebylo tolik poznat, ale už na něm bylo vidět nadměrné ochlupení, hlavně na místech, kde nemá být. Ma'iqovi zachránci byli jeho vzhledem zděšení, hlavně jedna z lovkyní, která v Ma'iqovi poznala mladého kluka co kdysi potkala. Jenže vzhled nebylo to jediné co je zděsilo. Byla to hlavně jeho bičem rozdrásaná záda. Postarali se o něj, nejvíce asi ta dívka z minulosti, která zároveň chtěla, aby s nimi byl, hlavně s ní. Aby byli spolu, měli děti atd. Jenže Ma'iq odmítal. Jí to bylo jedno, jediné co chtěla, byla jeho blízkost. Později i spolu spali, ale pak Ma'iq odešel. Ještě než odešel, dostal látkové kalhoty, triko, rukavice a plášť nebo kutnu pískové barvy, společně s kopím, jehož vlnitá čepel s hadem ve spodní části byla pokrytá jedem. Stejně tak od nich dostal veliký vak, který nosí přes rameno a používá ho místo batohu. Sám té lovkyni co se s ním sblížila daroval jednu věc, dítě. Ma'iq nevěděl, že se to stalo, ale tu noc, než nadobro od nich odešel, se spolu naposledy vyspali. Pro oba to byla hodně divoká noc. Také ji daroval náhrdelník s Fénixem a slovy: "Vždy když se podíváš na hvězdy, považuj jednu z nich za mou duši." Pak nadobro od lovců odešel. Cestoval sám, potkával lidi, mutanty a zmutovaná zvířata. Zdokonaloval se v boji s meči i kopím. Jednou potkal nějakého starce nebo aspoň tak vypadal, který mu řekl, že vypadá jako jedna postava z jedné předválečné počítačové hry. Řekl, že vypadá jako Ma'iq Lhář. To jméno se mu zalíbilo a tak ho začal používat, nejdříve jen Ma'iq, později i s přídomkem Lhář. Líbilo se mu jak se lidé zarážejí, když jim to jméno řekl. V duchu se tomu smál, ale nedal na sobě nic znát. Stále cestoval, zdokonaloval se v boji, přežití atd. Jeho vzhled bojového mnicha nikdo nepodezíral, spíše se ho báli.

Inventář:
Zbraně:
Kvalitní kopí, které bylo původně pokryté jeden (12 000)
Armádní nůž (800)
Armádní tesák (2000)

Oblečení:
Rozthané plátěné kalhoty pískové barvy (30)
Hnědý kožený opasek (150)
Kutna pískové barvy s hluboukou kápí a rukávy (200)
Kožené boty (100)
Hnědé látkové rukavice (50)
Uniforma francouzské armády (8000)
pánské tričko s krátkým rukávem bílé (80)
špinavé bílé tričko (50)

Ostatní:
vak (80)
skleněná lahvička s protijedem proti jednu použitému na zbrani
řetízek se znakem nějakého města (200)
lžička (30)
5 vybledlých polaroidových fotek Patricka a jeho sestry

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 9
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:

Strach z biče

Jazykové dovednosti:
Arabština

Kontakt na hráče FB (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama