Nebezpečná mise

12. září 2017 v 11:51
Máme tady pro vás další misi!

Tentokráte vás čeká nejen nebezpečí, ale i možnost vysokého lupu. Proč tak?

Jak jistě víte, naše pevnost se odtrhla od královské federace. Náš šerif prý králi nedůvěřuje, ale proslýchá se, že za jejich neshody můžou i nějaké staré věci. Prý šlo tehdá, jak už to tak bývá, o nějakou ženskou, ale více se neví.

Ať už jsou jejich spory opravdové a nebo malicherného charakteru, je potřeba sehnat nové spojence. Ideálně takové, se kterými by se král nikdy nespojil. Krom skupinky, která žije v bývalé základní škole Charlese de Gaullea v Lassay 18 kilometrů od Barbosy, máme ještě osadu Ver, bývalé vězení La Santé v Paříži a 42 člennou rodinu Berberů, žijící ve své obrovské vile.

Po dlouhém váhání se šerif rozhodl zkontaktovat ještě jednu skupinu. Takovou, která by se mohla stát nejsilnějším spojencem, jakého kdy kdo měl. V lesích poblíž Minez Du probíhaly ještě před válkou pokusy na lidech. Tato informace se pochopitelně neměla dostat nikdy ven, ale po válce se začaly v této oblasti pohybovat zvláštní stvůry. Vzhledem k tomu, že všechny byly stejné, bylo jasné, že nejde o klasické mutanty vzniklé radiaci, ale o cílovou snahu tyto zrůdy vytvořit. Jsou vysocí jako normálně urostlí muži, takže okolo 190-200 cm, mají šedou zrohovatělou kůži, a v oblastech hrudi a dominantní ruky mají svůj přírodní štít ještě zesílený. Vlastně celá dominantní ruka je o hodně větší než ta druhá, pokrytá několika centimetrovou vrstvou kůže, ve které, se stejně jako ve hrudi, vyskytují plátky kovu, takže vytváří tomuto mutantovi účinou neprůstřelnou vestu spojenou se štítem. Krom toho mají v nohách speciálně vyvinuté svaly, takže dokáží skákat daleko a vysoko a také rychle běhat. Právě díky nevábné hrobolaté šedé kůži a těmto skokům, se jim začalo říkat crapaudi, což je francouzsky ropucha. Tito mutanti se samotářsky pohybují volně v lesích okolo Minez Du a zabíjí a žerou každého, koho potkají.


Proč by šerif inklinoval ke spojení s někým takovým? Krom neurvalých samotářů by měla být lesích i přímo klinika, kde k těmto pokusům docházelo a měla by tam žít skupina crapaudů, kteří jsou naopak velmi rozumní. Prý...

Proto shání silné lidi, kteří jsou dostatečně šílení na to, aby se vydali tato civilizovaná monstra v lesích najít. Očekávejte velkou odměnu, pokud to přežijete. Na tuto misi opravdu nedoporučujeme chodit těm, kteří nemají pořádnou zbraň a s bojem zkušenosti. Jako velitelka mise byla určena Lori Vert, která má také právo veta ohledně výběru těch, kteří se na misi přihlásí, zda je s sebou bere, či nebere. Navíc se klidně může stát, že i když jste na misi vůbec nechtěli jít, stejně to od ní dostanete příkazem.

Krom Lori má také povinost jít na misi jeden zdravotník, kterého bude skupina chránit, takže to super bojovník zrovna být nemusí, ale měl by se alespoň umět bránit a nebo dobře utíkat.
Čeká vás asi 8 dní cesty tam a pak (snad) také zpět. Nemůžete počítat s koňmi ani vozem. Jde se pěšky a vše si musíte nést s sebou. Ale zase bude jistě možnost si něco ulovit a nebo něco najdete, pokud teda umíte lovit a hledat. Pokud nemáte svůj spacák a karimatku, musíte si oběhnout lidi v pevnosti a zeptat se, kdo vám ho půjčí, pokud nechce jít taky, a nebo si můžete vzít z pevnosti deku, ale budete ležet na holé zemi.

Na misi hlašte své postavy do komentáře dolů pod článek.
Pokud se nepřihlásí žádný zdravotník dobrovolně, dostane to někdo příkazem. Začíná se v pondělí!

Co si můžete nafasovat s sebou?
Potraviny:
(chcete-li si je vzít na více dní nebo větší množství, napište kolik)
sušené hovězí maso 100g
Sklenice zavařeniny 300g: fazole s masem, čočka, masová pomazánka, lečo, kyselé zelí s uzeným, rajčatová polévka s masem, těstoviny s masem
Sušené klobásky, uzené maso, slanina, špek a podobně
vařená vejce
pytlík luštěnin nebo mouky
Chleba 500g
Láhev calvadosu od Rolandy 1l

Nosnost
Síla 13 -> 39 kg S každými 3 kily nad 26kg, které nese, se snižuje jeho rychlost a šikovnost o 1
Síla 12 -> 36 kg S každými 3 kily nad 24kg, které nese, se snižuje jeho rychlost a šikovnost o 1
Síla 11 -> 33 kg S každými 3 kily nad 22kg, které nese, se snižuje jeho rychlost a šikovnost o 1
Síla 10 -> 30 kg S každými 3 kily nad 20kg, které nese, se snižuje jeho rychlost a šikovnost o 1
Síla 9 -> 27 kg S každými 3 kily nad 18kg, které nese, se snižuje jeho rychlost a šikovnost o 1
Síla 8 -> 24 kg S každými 3 kily nad 16kg, které nese, se snižuje jeho rychlost a šikovnost o 1
Síla 7 -> 21 kg S každými 3 kily nad 14kg, které nese, se snižuje jeho rychlost a šikovnost o 1
Síla 6 -> 18 kg S každými 3 kily nad 12kg, které nese, se snižuje jeho rychlost a šikovnost o 1
Síla 5 -> 15 kg S každými 3 kily nad 10kg, které nese, se snižuje jeho rychlost a šikovnost o 1
Síla 4 -> 12 kg S každými 3 kily nad 8kg, které nese, se snižuje jeho rychlost a šikovnost o 1

 


Komentáře

1 Raven | 12. září 2017 v 12:27 | Reagovat

Maya Allayí

2 Honza | 12. září 2017 v 12:42 | Reagovat

Simon Rakoczy

3 Johny | 12. září 2017 v 12:52 | Reagovat

Ma'iq Lhář

4 Sasuke | 12. září 2017 v 12:55 | Reagovat

Dillon Hayes
Deamon

5 Gothico | 12. září 2017 v 17:21 | Reagovat

Allan Marc

6 Ja | 13. září 2017 v 17:25 | Reagovat

Desiree Garcia

7 Majky | 14. září 2017 v 14:08 | Reagovat

Hlásím Bahati Massocolo a Hanka Nathaniela :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama