Troy Maria Blackrose

28. listopadu 2017 v 14:25 |  Postava hráče
Jméno: Troy Maria Blackrose
Věk: 18
Schopnost:
Sídlo: Pokoje nováčků
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose:
Roky v Barbose:
Rodina:
Hráč: Christeen

Vlastnosti:
SÍLA 4
RYCHLOST 9
ODOLNOST 8
INTELIGENCE 9
ŠTĚSTÍ 10
ŠIKOVNOST 9
MÍRA MUTACE 2

Popis vzhledu:
Troy je albínka - toho si doopravdy nejde nevšimnout. Celkově je drobná, nikdy nevážila víc než 50 kilo a měří 164cm (možná by vyrostla i víc, ale to by musela dostávat pořádně najíst a na to je teď už pozdě). Působí velmi křehce. Kromě pohledu v zašle bledých očích, který těm bystřejším napoví, že se dívají na někoho, v kom dřímá hluboko ukrytá šelma.
Troy nosí dlouhé rozpuštěné bezbarvé vlasy, které jí často padají do obličeje omylem, nebo se za nimi přímo skrývá. Nechce být nápadná, snaží se být průhledná.
Její záda jsou protkána stovkami tenkých jizev od věčného mrskání se důtkami. Jinak je její tělo bezchybné - až na to, že je mrtvolně bílé.

Popis povahy:
Povahově je to nevyvážený člověk, který nemá žádné sebevědomí. To, co je vidět nejdříve, je její škodolibost. Ráda rýpá a užívá si, jak tím své okolí přivádí do nepříjemných situací. V další vrstvě se nachází strach, jak budou lidé jednat s ní. Je zvyklá na velmi špatné zacházení. Sama sebe totiž ani pořádně nepovažuje za člověka, ale spíš za obtížnou věc, která by na světě ani neměla být - tedy, tak jí to bylo celý život předhazováno a ona tomu pochopitelně uvěřila. Nemá absolutně žádnou sebeúctu a uposlechne téměř každý rozkaz, který jí někdo dá, protože je zvyklá, že musí poslouchat. Nebo přijde trest. Tak je to u ní se vším. Vykoná prostě cokoliv. Co na tom, jestli se jí to líbí nebo ne. Chápe to jako svou povinnost. Sex považuje za nutné zlo, které musí mužům dopřát. Jako absolutně nadřízené považuje černooké, černovlasé lidi. Čím je člověk tmavší (klidně černoch), tím je pro ni významnější a vidí ho jako důležitého a někoho, komu je naprosto podřízená - takoví byli v její rodině všichni Black Rose. A skrytě takové lidi také z duše nenávidí, ale většinou se bojí odporovat.
Celý život byla vedena k víře. Tedy - celá její rodina byli členové tajné sekty, která měla sotva třicet členů, ale Troy se s nikým jiným než s jejími členy neviděla. Tihle právě věřili, že je její albinismus velká hanba a prokletí a právě za to jí trestali a ponižovali. Ona ale nic jiného nezná, takže jí to nepřipadá divné a myslí si, že je prostě podřadný kus hadru, s kterým každý může vymetat, jak chce.
Troy se vám většinou ani nepředstaví jménem. Má svůj průkaz totožnosti, proto ví, jak se jmenuje, ale nikdo jí tak neříká. Vždy se o ní hovořilo jako " o tom" nebo o albíně. Popřípadě ji nazývali spoustou jiných neslušných slov nebo náhodně vybraných jmen. Podle tónu hlasu vždy pozná, že se mluví na ní a má nějak reagovat.
Až doopravdy v nejzazší nouzi se vyvlékne ze svého běžného já a sáhne po extrémním řešení. Vraždě.

Historie:
Pochází z Monte Carla z rodiny boháčů, kteří byli až po uši zažraní do své pochybné víry. Troy pro ně byla vždycky trestem a přítěží. Když se narodila, ztratil její otec postavení vůdce sekty, protože se všeobecně věřilo, že právě Troy je znamením od boha, že je tato rodina nehodná. Přesto v sektě všichni zůstali. Troy se měla jmenovat Maria, ale díky tomu, jak vypadá, jí dali jméno, které má každému říci, že je s ní něco špatně - kdyby to snad její albinismus neřekl za ní. Troy je totiž hlavně mužské jméno a ještě odkazuje k Heleně Trojské a zkáze, kterou přivodila.
Troy byla od malička držena v ústraní - dalo by se říci přímo v izolaci. V podstatě neopouštěla rodný dům. Zákon alespoň nařizoval, že musela být vzdělávána, tak tedy měla domácího učitele. I ten byl pochopitelně členem sekty, takže se Troy nikdy nedostala z jejího vlivu. Co si pamatuje, tak byla od svých pěti let vedena k trestání sama sebe důtkami za to, jaké je monstrum, a to dělá dodnes.
Její rodina jí opovrhovala a chovala se k ní hnusně. Přesto z ní nebyla ani Popelka, ani domácí skřítek, spíš jakési ohyzdné znamení na štítě rodiny. Nikdo by si o ni ani boty neotřel. I tak se ale musela pravidelně účastnit "bohoslužeb" a jiných setkání s členy sekty. Právě tam se na ni zas a znovu poukazovalo jako na stvoření ďáblovo a mnozí jí zneužívali jako sluhu či otroka. A pochopitelně byla terčem nikdy nekončícího posměchu.
Mohlo se zdát, že jí trochu pomohla válka. Těsně před ní odcestovala jen se svou matkou do Francie, protože jim rodinný přítel poradil, že by na Troy mohli Francouzi provést určité experimenty a ty by mohly vést k tomu, že by začala být normální. A když ne, tak to prostě jen nepřežije… Válka přišla rychle a Troy byla i s matkou evakuována do krytu pod laboratořemi. Brzy bylo jasné, že se z krytu hned tak nedostanou a Troyina matka, zvyklá na svůj luxus, začala dceru prodávat a využívat všemi možnými způsoby, aby se udržela tak na vrcholku, jak jen to bylo možné. Lidé rychle pochopili, že si dívka nechá všechno líbit, a tak ji také začali brát jako póvl.
Kryt opustila, až v patnácti letech, kdy se matka chtěla dostat někam, kde si bude moci zbohatlicky žít. Troy s ní rok a půl cestovala po Francii, kdy vše probíhalo stejně jako doposud, jen ran důtkami přibývalo, protože už je přeci starší a měla by vědět, že svou ohyzdnost tak snadno nevykoupí. Až jednoho dne Troy uviděla svou příležitost. Vyskočila z jedoucího auta - no ano, její matka se zvládla dostat k lidem, kteří měli funkční auto - a vrhla se ze skály. Doufala, že se zabije, a tak se vykoupí, i když věděla, že bůh sebevrahy nepřijímá. Bohužel nebo bohu dík se jí to nepodařilo. To ale její matku nezajímalo, viděla ležet tělo kdesi dole v moři a prostě odjela pryč nebo se možná ani neobtěžovala zastavit, kdo ví. Troy se ale neutopila a jako zázrakem se téměř nezranila. Nešla ani dlouho, když narazila na skupinu lidí, kteří se jí ujali. Skoro dva týdny se cítila jak Alenka v říši divů, když objevovala, že ne každý ji vidí jako černou ovci, a že lidé umí být i milí a nic po ní nechtějí, dokonce se zdálo, že některým její porucha připadá pěkná nebo i roztomilá. Ale první netaktní poznámka v ní vyvolala touhu vracet údery a od té doby to dělá neustále. Navíc se skupina brzy spojila s dalšími poutníky a dva z nich znali Troy z krytu a věděli, jak se s ní běžně zachází. Tehdy Troy nastalo nové peklo. To skončilo, až když jí cvaklo v hlavě a ona náhle zabila tři své trýznitele a utekla. Od té doby je na útěku a jen náhodou zahlédla hradby Barbosy.

Inventář:
Zbraně:
Důtky s kovovými háčky (500)
Struna (10)

Oblečení:
Šedé pletené šaty nad kolena
Pletené pučochy černé
Děravé džíny modré
Pletený černý dlouhý světr, teplý
Bílošedé body
Šedá čepice s bambulí
Šedé kozačky
Tenisky Adidas
Roztrhané černé rifle (100)

černobílé kecky (100)

Ostatní:
Vojenský kompas (3500)
Zubní kartáček
hřeben na vlasy
nůžky
vlastní cestovní pas
stříbrný řetízek s řerným křížkem
kniha - kniha "První pomoc snadno a rychle"
Starý školní batoh, černý (500)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 2
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
Schopná udělat cokoliv
Velice talentovaný lhář, jen to ještě neví
Velice učenlivá a zvědavá

Slabina:
Strach z nadřízených lidí a lidí všeobecně
Vlastní nevyzpytatelná povaha

Jazykové dovednosti:
Angličtina
Němčina
Ruština
Francouzština
Italština
Holandština

Jméno člověka na fotce:
Nastya Zhidkova

Kontakt na hráče (Facebook)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama