Josef Sadrian

18. prosince 2017 v 23:24 |  Postava hráče


Jméno:Josef Sadrian
Věk: 32
Schopnost: x
Sídlo:
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose: Nováček
Roky v Barbose: x
Rodina: x
Hráč: Gothico

Vlastnosti:
SÍLA 11
RYCHLOST 6
ODOLNOST 7
INTELIGENCE 8
ŠTĚSTÍ 7
ŠIKOVNOST 8
MÍRA MUTACE 4

Popis vzhledu:
Na první pohled se vám může zdát, že před sebou uvidíte životem sešlého veterána. Přesto časem zjistíte, že je to jen tím, čím si vším už prošel. Oči se všem dívají takměř do duše. Jeho vlasy a vousy pomalu vypadávají v následku chemoterapie a lékům, které bere.
Má tělo, které vypadá celkem vysportovaně. Ovšem pravda je, že není tak silný a odolný, jak vypadá. Nijak neřeší svaly, ikdyž poslední dobou na sobě dal celkem vidět, že se snaží zesílit.
Nezajímá ho, co obléká a jak na něj reaguje okolí. Je rád sám a tak to dává vším najevo.

Popis povahy:
Josef je samotář, který přemýšlí rozumem, ale jsou situace, kdy je cit silnější a podle toho jedná. Chová se neutrálně ke všem, protože člověk nikdy neví, co může potkat. Jiné to je k ženám, dětem a zvířatům, ke kterým se snaží chovat celkem přátelsky, ikdyž mu to pořád ještě nejde. Nikdy není moc sebevědomý. Nerad se hlásí do vedení a raději poslouchá a dělá si své. Už dávno ztratil nějaké ambice něčeho dosáhnout, krom pomsty. Pořád věří, že tohle je jeho poslední cesta, která je bez možnosti jít zpátky.
Situace si vždy důkladně probere, a když může, tak pomůže. Někdy na základě toho, že sám bude trestaný, přeci jen je to jeho povinnost pomáhat bližnímu svému.
Ikdyž se chová jako morous a samotář, taka přesto se dokáže bavit a užívat. Nikdy to ovšem nepřežene. Nerad navazuje hluboké citové vazby, protože má před sebou stále obraz jeho rodiny a přátel. Proto se dostat skrz jeho slupku je problém. Přesto, když se to někomu povede, tak je k němu dost otevřený a pravdomluvný.
Drogy a alkohol sice neuznává, ale semo tamo si dá. Občas mívá spasné slova o tom, jak tyhle věci škodí ostatním a okolí, ale do jisté míry je schopen to tolerovat.
Joef není rasistický a netrpí předsudky. Je mu jedno, jestli se baví s mutantem, ženou, číňanem, buddhistou, nebo kýmkoliv. Jediné co odsuzuje nenávidí jsou lidé, kteří se ženou jen pro svůj prospěch a nehledí kolem sebe. Také nesnáší lidi, kteří zabíjejí jen tak…bez důvodů. Nezajímá ho žádná kariéra, ani majetek. Už jej zajímá jen pomsta. Pomsta, které věnoval zbytek jeho ubívajícího života. Když potká soupeře, který se sním bude chtít rovnat, tak jej ignoruje. Není ani soutěživý a ani nestojí o to, co si o něm kdo myslí. Nerad lže. Lži používá jen, pokud tím udělá dobrý skutek. Nemá rád, když mu ostatní lžou, ale chápe, pokud k tomu mají dobrý důvod. Miluje hudbu a klid. Zejména miluje starý jazz, na který umí několik sestav. Také umí velmi dobře zpívat, ale nikdy to nedělá před velkým publikem.
Ze všeho nejvíce miluje svou rodinu a přátelé, ikdyž jsou po smrti. Nerad proto porušuje manželské sliby, ale čas a samota se na něm podepsala. Ikdyž se zamiluje, přesto si dává pozor, kam taková cesta může vést. Přece jen, když se dostane za svou ženou, tak se jí musí podívat do očí. Takhle to má s přáteli. Respektuje ty, kteří jsou mu blízcí, nebo schvaluje ty, kteří se o to snaží. Přesto je k sobě pouští postupně. Nechce, aby ho někdo zradil. Zradu nesnáší a odsuzuje ze všeho nejvíce. Nikdy by nezabíjel bez důvodu, ani neporušoval morální úsuz. Žije podle božích pravidel, nebo aspoň podle takových, ve které nejvíce věří.
Myslí na ostatní a ačkoliv je samotář, tak tu a tam někomu pomůže a pak dělá jakoby nic. Někdy dokonce odmítne, že osoba která někomu pomohla byl on. Chce si zachovat vizáž samotáře před všemi, kterým nedůvěřuje. Ono kdo chce, tak ten se s ním přece dokožé spřátelit sám. nic
Nesnáší davy lidí a přílišné veselí. Ví, že tam venku jsou lidi, kteří umírají hladem, nebo mutanty, nebo čímkoliv. Chtěl by pomoct co nejvíce lidem, než si pro něj přijde.
Nemusí davy lidí a společnost, ale přesto si tu a tam místo najde. Přece jen, když celý život lovíte ty, kteří zabíjejí a ničí, tak musíte najít nějaké místo, kde vám člověk otevře svou náruč.

Historie:
Josefův život byl pestrý. Když se narodil, vždy tíhnul k Ježíšovi a vo chvíli vystupoval v církevním sboru. Ovšem jak to v ghétě bývá, dostal se do problému, když nepřátelský gang Los Sarpados zastřelil několik zpěváků z jejich sboru. Kvůli tomu se Josef přidal k Lords of Terror. Několik roků bojoval proti jiným ozbrojeným skupinám v okolí a neustále pokračoval ve sboru. Jeho život se však změnil, když díky jeho členství v Lords of Terror napadli dům jeho rodičů. Od té doby i dal odstup. Pokračoval ve sboru, až si jej všiml otec George, terý mu nabídl místo kněze a vedoucího sboru, cž Josef bral. Od té doby zahodil svou minulost a začal žít obyčejný život. Učil sbor, našel si práci v továrně. Založil rodinu. Už to vypadalo, že jeho cestu Ježíš změnil…
Pak ovšem začala válka. Josef s rodinou utekl do kostelního krytu společně s dalšími přeživšími a snažil se pomáhat, jak jen to šlo. KOstel bombardování naštěstí přežil, ale poté se stal nájezdním místem kvůli surovinám a lidem. Tak se stalo, že Josef musel bojovat tím, co měl po ruce, aby vyhnal nájezdníky z kostela a ubránil jej. Bohužel útoků bylo tolik, že se jim nakonec povedlo prolomit obranu. Vykradli všechny zásoby a unesli mnoho lidí. Josefa a jeho rodinu s nimi.
Josef žil mezi nájezdníky a sledoval, jak se jeho známí stávají otroky, jídlem, nebo obětinou a rostl v něm vztek. Když jeho ženu prodali do harému. Syna snědli. Dceru Znásilnil a zabil nějaký holomek… probudili se jeho staré já. Seděl a plánoval, jak tyhle lidi zabije. Jak se pomstí všem, kteří se takhle chovají. Jeho pomsta si našla místo i čas. Jednoho dne napadl nájezdný gang úkryt otrokářů a naverbovali bývalé otroky z jejich řad. Josef byl mezi nimi. Žil už jen pro pomstu. Naučil se své staré zvyky, které z gangu znal. V gangu si vysloužil přezdívku kazatel, protože neustále se zdržoval zabíjet obyčejné lidi, nebo ti, kteří jej nechtěli zabít a také se modlil. Když se naučil vše, co potřeboval, tak se rozhodl vydat pryč. Tentokráte však za sebou zanechal spoušť. Otrávil hlavní večeři pro všechny, když měl řadu v kuchyni a nastavil několik výbušnin do skladů a obytných prostor, aby nikdo nepřežil.
Od té doby cestuje světem. Pomáhá bezbranným a zabijí každého, kdo stojí na špatné cestě. Ale zejména jeden člověk mu ležel v žaludku. Člověk, který tenhle gang dotoval. Člověk, kterému nikdo jiný neřekne jinak, než král.

Inventář:

Zbraně:
Primitivní luk (1000)
Ostatní:
STarý ošoupaný vojenský batoh (500)
Zlatý řetízek s obrázkem jeho rodiny
Mp3 přehrávač
Toulec s vlastnoručními šípy (400)
Černé brýle
malá zlacená soška neznámé hodnoty(60)
Oblečení:
Černé kalhoty (120)
Kostkovaná bílá košile (80)
Bavlněné spodní prádlo a ponožky
Otrhané černý kabát (350)
obyčejné boty (200)
Černá mikina s kapucí (300)

kalhoty (100)

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 0
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 3
Boj s těžkými střelnými zbraněmi 2
Boj s lukem:

Speciální dovednosti:
Snadná učenlivost

Slabiny:
Strach z velkých skupin lidí a mluvení k nim- připomíná mu to dobu nájezdníků
Strach z citů - nerad se baví s lidmi. Bojí se, že je ztratí.
Rakovina plic - vykašlává krev. Nejvíce mu škodí zakouřené prostředí a kuřáci.
Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina

FB (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama