Mat

18. prosince 2017 v 22:29
Jméno: Mat
Věk: 32
Schopnost:
Sídlo: Pokoje nováčků
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose:
Roky v Barbose:
Rodina:
Hráč: Matúš Zarzycki

Vlastnosti:
SÍLA 8
RYCHLOST 8
ODOLNOST 5
INTELIGENCE 10
ŠTĚSTÍ 6
ŠIKOVNOST 9
MÍRA MUTACE 5

Popis vzhledu:
182 cm vysoký chlap sportovní postavy, černé vlasy na některých místech již šedivé kousky v černi, tmavé oči. Vypadá mladší, než opravdu je, ani mu pořádně ještě vousy nerostou. Simpaťák, ne vyloženě krásný, ale nikdo by neřekl, že je ošklivý, Vzhledem snadno do davu zapadne. Znatelná jizva na bradě, další jizva na stehně a na zádech.

Popis povahy:
Klidný člověk, na první pohled skrývající chuť po adrenalinu a dobrodružství. Chováním příjemný, kterým se snaží neurážet, ale stejně občas lidem leze na nervy, protože řekne pravdu, kterou nikdo nechce slyšet a občas se tváří přechytrale. Přímé rychlé konfrontaci se raději vyhýbá, pokud nemá nějakou výhodu. Když získá výhodu jde do toho naplno. Své přátelé má moc rád, pokud nějaké má, ale může mu trvat déle, než někomu začne opravdu věřit. Bez střelné zbraně se cítí jako nahý.

Historie:
Matka s otcem ho vychovávali sportovně, neměli moc peněz, ale co šlo, vložili do chození na hory na čerstvý vzduch. Studium si zajistil již sám. To vše se ještě odehrálo před válkou, kdy šlo klidně cestovat a mít koníčky jako lezení po horách, které ho učil otec, a ostatní jej učila matka. V ničem nevynikal, ale pro pobavení s příteli to vždy stačilo. S příchodem školy se vše změnilo, začal programovat už na škole a vybral si pak i takovou práci, jediný koníček, na který zbyl čas, bylo lezení. Ale poznal milou krásku, se kterou brzy založil rodinu, dítě a žena, co by se jen mohlo stát? Válka: přišla nečekaně a příliš silně, ztratil brzy svého syna a žena, která to těžce nesla, se stala závislou na alkoholu. Přihlásil se do ozbrojených složek na ochranu civilního obyvatelstva, kde dostal základní vojenský výcvik a pokročilý výcvik se zbraněmi, a využili jeho sportovní dovednosti na vyhledávání dobrých, střeleckých míst. I přes novou pozici střeleckého specialisty čety (dvakrát miř, jednou střílej) těžce nesl ztrátu syna a alkoholizmus ženy. Jednou při transportu civilistů do bezpečí (i s jeho ženou) došlo k brutálnímu útoku, který přežil náhodou jako jediný s jedním psem, který bohužel po čase pošel. Po nějakých toulkách zjistil, že pořád potřebuje mít pocit, že je užitečný, a tak začal hledat novou práci, kde uspokojí chuť po zabíjení monster, ať už mají jakoukoliv podobu.

Inventář:
Zbraně:
Vojenský nůž (500)
perkustní jednoranná pistole velké ráže (1500)

Oblečení:
Potrhané tričko
opotřebované vojenské kalhoty bez pásku
prošlapané žabky
pončo ze starého pytle na obilí
černé společenské kalhoty s oškubanými nohavicemi (500)
Potrhaná sanitářská blůza (80)

velký šátek palestina černé barvy (60)

Ostatní:
Čutora 1L,
kniha programátora (Univerzální logika programování a DB),
půlka binokuláru,
kartáček na zuby,
2m lano
poškozené kleště na odlévání nábojů ke zbrani

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 2
Boj s pistolemi: 3
Boj s chladnými zbraněmi: 1
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
horolozectví
Programování
plížní

Slabina:
Zlomený: Nechci umřít to bych se zabil sám, ale nevadí mi nebezpečí. Hledáte někoho do radioaktivního dolu na zabití mutantů? Tak já půjdu taky… Ale bojím se nové trvalé lásky, i starosti o děti. Propadám zármutku při pohledu na 'Rodinné štěstí jiných'.
Náladovost (občas potřebuju spálit adrenalin něčím nebezpečným - lezení, lov, dělat návnadu na vlka …)
Dyslektik

Jazykové dovednosti:
Angličtina

Jméno člověka na fotce:
Matúš Zarzycki

Kontakt na hráče (odkaz)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama