Matteo Blackrose

19. prosince 2017 v 11:56 |  Postava hráče

Jméno: Matteo Blackrose
Věk: 25
Schopnost: X
Sídlo: Pokoje nováčků
Mutace: Individuál
Pozice v Barbose: Nováček
Roky v Barbose: X
Rodina: Troy Maria Blackrose
Hráč: Sasuke

Vlastnosti:
SÍLA 10
RYCHLOST 6
ODOLNOST 9
INTELIGENCE 8
ŠTĚSTÍ 6
ŠIKOVNOST 10
MÍRA MUTACE 2

Popis vzhledu:
Věc která na něm jako první zaujme je rozhodně jeho pohled - ostrý a průbojný. Má tmavé vlasy a měří 186cm, rozhodně to není žádné tintítko. Je průměrně hezký. Přes celá záda má tetování medvěda. Nejčastěji nosí loveckou vestu. Nepůsobí od pohledu moc zvláštně, vnímat ho budete spíše jako typického obyvatele pevnosti.Popis povahy:
Na první pohled je jeho chování normální, ničím příliš nevybočuje. Je mírně dominantní, připadá si nadřazený, ale není hloupý, aby to hned dával všem najevo a povyšoval se nad ně v první chvíli. Spíše vyhledává slabší články a snaží se jimi manipulovat. Nestrhává na sebe obvykle zbytečnou pozornost, netváří se přehnaně chytře, ale když ví, že má navrch někdy si to prostě vychutnat musí. Jestli ho něco dokáže opravdu rozčílit, tak lidé, kteří podle něj neznají své místo. Dává si velký pozor na to, jak podá věci, které chce říct a klidně řekne lidem, co chtějí slyšet, pokud ví, že si je tím získá a bude z toho mít nějakou výhodu, za svoje názory se ovšem nestydí, pouze pozná chvíli, kdy se hodí je projevit a kdy ne. Jeho postoj k lidem se také mění podle jejich vzezření, protože byl vychován k tomu, že lidé tmavšího typu by měli mít lepší postavení ve společnosti.

Historie:
Matteo se narodil v Monte Carlu. Jeho rodina byla obrovská a bohatá. Matteo jako jeden z nejstarších synů s byl vědom svého postavení a náležitě ho vždy využíval. Pravidelně spolu se svými sourozenci, bratranci a sestřenicemi navštěvoval speciální místo, zařízené jako škola, kde se vzdělávaly obvykle všechny děti ze sekty, do které jeho rodina patřila. Také byl od dětství sportovně nadaný a věřil v to, že jednoduše bude profesionálně věnovat boxu.
Od mala byl vychováván k hrdosti a odlišným prioritám, než děti ve venkovním světě, takže neměl ani možnost začít uvažovat jinak, než jak ho vychovali. Jestli si opravdu užíval někoho týrat, pak to byla jeho sestřenice Troy, která na rozdíl od ostatních dětí v rodině neměla tmavé vlasy nebo pleť. Byla považována za ostudu rodiny a Matteo, který si uvědomoval, že je ta dívka něco méně než ostatní ji spolu se svými sourozenci rád ponižoval, připomínal jí její místo.
Když tahle jeho zábava skončila, protože Troy musela odcestovat se svou matkou pryč a neúčastnila se tak dalších sešlostí sekty, musel si najít něco jiného. Přišla válka a celá sekta se ukryla do krytu, kde mohli přežít. Troy i její matku měla rodina dávno za mrtvou. Všichni se snažili přežít a vydržet, než uplyne doba, kdy by mohli zase z krytu odejít. Nikdo si ovšem nebyl jist, jestli se to vůbec stane a jestli země na povrchu bude pro ně vhodná k přežití.
Za dobu strávenou v krytu si Matteo udělal stoupence ze svých mladších sourozenců a sebevědomí si zvyšoval na nich. V krytu zůstali ještě nějakou dobu po té, kdy už mohli vycházet ven, protože neměli příliš kam se vracet. Mezi významně postavenými členy sekty však nastávalo čím dál více neshod a mezi ostatním se začalo šeptat, že je to proto, že přichází konec. Jelikož bylo jasně dáno, že pokud se naplní určité podmínky, bude její funkce ukončena hromadou rituálních vražd každého z členů, začali se k tomu stavět různě. Někteří byli s blížícím se koncem smířeni, dokonce se na něj těšili a očekávali ho, jiní měli strach a nebyl ovšem překvapivě nikdo, kdo by odmítal svůj život sektě odevzdat. Vlastně neznali téměř nic jiného, neměli žádný jiný životní cíl než sloužit sektě, takže to bylo logické.
Někteří se rozhodli kryt opustit a se svolením se vydat na cesty, pochopitelně s nutností čas od času informovat lidi v krytu, kde se nacházejí, aby jim mohla být doručena zpráva, pokud k ukončení činnosti sekty vážně dojde a někdo se mohl vydat je zabít. Nesměli se zabít sami, protože to by byl hřích, dovoleno to měl pouze poslední žijící člen, který bude mít jistotu, že už nikdo další nezbývá. Mezi ty, kteří se rozhodli odejít, patřil i Matteo, proto rok po otevření krytu tohle místo opustil, hodlal se usadit někde, kde bude mít větší klid, tady totiž začínalo některým postupně přeskakovat a on si hodlal uchovat zbytky zdravého rozumu.
Měl zkušenosti s lovem, protože patřil k těm, kteří pro ostatní sháněli jídlo, takže o přežití venku si velké starosti nedělal. Vzhledem k jeho náchylnosti ke sportu v krytu často posiloval, aby zabil čas a udržel si trochu formu, což bylo znát na jeho postavě. Byl tedy dost zdatný, aby mohl sám cestovat daleko. Podvědomě tušil, že se snaží dostat pryč a to co nejdál především proto, že myšlenka odevzdání života sektě se mu ani trochu nelíbí a hluboko uvnitř si přál, dostat se co nejdál a přerušit s krytem kontakt, měl v sobě ale natolik zakořeněny zvyky, které mu od mala vštěpovali, že si nikdy netroufl to udělat a zcela přirozeně dal nakonec sám vědět, kde se právě nachází. Poslední zpráva kterou odeslal byla z bezprostřední blízkosti Barbosy, kde se hodlal na čas usadit.

Inventář:
Zbraně:
Napůl tupá sekyra (500)
Kapesní nožík (200)

Oblečení:
lovecká vesta
maskáče
pohorky
šedý svetr
tílko
bílá košile

Ostatní:
Zubní kartáček
batoh
2 vlčí kůže
řetízek

Zkušenosti v boji:
Boj beze zbraně: 3
Boj s pistolemi: 0
Boj s chladnými zbraněmi: 3
Boj s těžkými střelnými zbraněmi: 0

Speciální dovednosti:
Zkušený lovec

Slabina:
Neschopný vymanit se z vlivu sekty a neuposlechnout její pravidla

Jazykové dovednosti:
Poválečná angličtina
Italština
Francouzština

Jméno člověka na fotce:


Kontakt na háče na FB (odkaz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama