Šerif je mrtev! Ať žije nový velitel!

25. prosince 2017 v 17:23
Tak je to pravda. Plukovník Darit Rumunov zemřel při obraně pevnosti. Jeho skon naprosto zastínil ty další, které medvěd při své toulce za naše hradby zabil. Šerif byl už předtím velmi nemocný, takže se na svou smrt alespoň stihl připravit.

Jeho poslední přání bylo, aby pevnost vedla jeho sestra Laura, která u něj poslední týdny v pevnosti žila. Laura tento úkol přijala, s tím, že se rozhodla si udělat vše podle sebe a naprosto změnit systém, jakým fungovaly věci v pevnosti doteď.

Jako první věc přijde na řadu Rada - komise lidí, kteří v pevnosti žijí, která se musí neprodleně sejít a prodiskutovat mnoho zásadních bodů včetně toho, jestli má Laura vůbec pevnost vést a jestli není někdo, kdo by se na tento post hodil lépe. Po dlouhém uvažování vybrala tyto lidi, aby se dostavili na zasedání, a pomohli vyřešit tyto existenční problémy v Barbose. Byli vybráni lidé z každého odvětví, vojenského, dělnického i rodinného, u kterých je jasné, že se kvůli minimu času nemůžou dostatečně zapojit do aktivní práce.

Jsou to:
Spiridon Nezarenko
Lori Vert
Randal Clark
Seisme Durant
Wolt Hendrix
Naomi Yukimaru
Maya Allayí
Bahati Massocholo
Caroline von Laflèche
Simon Rakoczy
Eric Potter
Ma'iq Lhář
Roland Bard

Tyto postavy, ať se laskavě dostaví příští čtvrtek 4.1. v 16 hodin do zasedací místnosti.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama